Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

good bye sisu !! we will miss u.

Link to comment
Share on other sites

@@Sniper89, =)))))))))))))))))))))))))))))

Doamne ba, buna idee, o sa o incerc maine oricum, acum ma bag la somn, sunt destul de obosit.

#noaptebuna m3n.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara baieti, cam asa si cu warurile de

astazi...Asta e, ati vazut skinurile de Halloween, sunt super caterinca :))) Oare cine o sa fie lider ?

Sa speram ca se alege maine, ca sa scapam de aceste "chinuri".

Da si mie o poza cu skinurile, ca m-ai facut curios si nu mai are rost sa intru acum. :(.

Link to comment
Share on other sites

Ce ati facut la waruri? :)

 

Yolo am,batut gsb pe hq pimps. De la 7-5 pentru gsb am revenit cu win la 8-7 bestu lui ups.pro de 7.

Si pe intersection l-am pierdut, dar am,batut singur la bratva de m-am saturat.

1,vs 15-16 bratva si am facut score 13-5.( singur).

Bine putin ajutorul lui ups nabeta.

Link to comment
Share on other sites

Revin si eu maine pe joc azi am avut treaba mi-am refacut iar windows-ul. Sper sa luam cele 2 attackuri.

Pana nu vine noul lider nu batem nimic. :) Pentru ca nu avem activitate.

Link to comment
Share on other sites

Stiu dar asta e situatia, turfurile vin si pleaca. Important e ca noi membrii sa ne simtim bine.

Asta conteaza cel ma mult. Sa ne simtim noi bine si sa ajutam acest gang.

Deci sa speram ca vine un lider la fel de bun ca sisu, evident alaturi de un subleader care sa stie sa coordoneze.

Edited by Ryakk Magnificu
Link to comment
Share on other sites

Salut băieți. De astăzi sunt noul vostru lider, sper să ne înțelegem bine. Voi încerca să-mi aduc toți prietenii aici ca să reușim să cucerim ce ne aparținie (LV)

Te știu băiat isteț. Păcat să ai lăsat liderul la RDT atunci după 2 zile. Sper să nu mai faci acestă greșeală.

Link to comment
Share on other sites

@, Felicitari, nu prea te cunosc dar am auzit ca esti de treaba. Sper sa ne intelegem si sa cucerim LV-ul in preuna


@, Felicitari, nu prea te cunosc dar am auzit ca esti de treaba. Sper sa ne intelegem si sa cucerim LV-ul in preuna

Link to comment
Share on other sites

Salut, imi cer scuze ca postez aici dar vreau sa ii felicit pe Richie si Crew, ii cunosc pe amandoi, baieti de nota 102950295923590 + ascultati de ei si o sa aveti de castigat, ne vedem la war`uri :*. Crew love you :* richie poate tii si tu de lider acum :))) Imi cer scuze inca o data pentru post.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.