Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Slabane, ai plecat de la 1 si tocmai la 2 jumate ai ajuns? =)).

 

Salut, nu de mult am ajuns acasa. Ma bag sa invat la franceza si engleza ca dupa plec la sala. Diseara o sa am scoruri pe - ca voi veni robot de la sala =)) si nu mai pot misca mousul.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, Slabane, ai plecat de la 1 si tocmai la 2 jumate ai ajuns? =)).

 

Salut, nu de mult am ajuns acasa. Ma bag sa invat la franceza si engleza ca dupa plec la sala. Diseara o sa am scoruri pe - ca voi veni robot de la sala =)) si nu mai pot misca mousul.

 

 

Da ba ca eu am femei, nu ca tine singur alaturi de manuela. Te drq.

Esti slab si daia,nu ca vi de la sala. Pwpz

Hihihi diseara la 8 daca nu te prezinti pe skype te bat pana zici "gata sefule, iarta-ma".

Link to comment
Share on other sites

Sa veniti azi toti la war-uri in numar cat mai mare. Nu iert nimic la evidenta. Minim 250 de secunde pe turf!

 

De asemeanea gruparea de asasini recruteaza 2 persoane rank 2+. Aplicatii in sectiunea asasini/assassins.

Link to comment
Share on other sites

Nu ierta nimic.

Daca vrem sa luam turfuri avem nevoie de oameni activi nu de inactivi. :D

Ba Lung degeaba suni....cu fata aia si telefonu te respinge..

Dadada jtiu gluma aka 2002 mzmzmzmz

Link to comment
Share on other sites

@, E deajuns doar sa vina la war si sa faca 0 si secunde, ca + facem noi:))

Buna seara domnilor, sper sa luam azi 2/2...si speer sa fie mai bine decat vineri..ramane de vazut...

Ne vedem mai tarziu in game.

Exact. La cati magnati au intrat in pimps, dupa mine nu ne-ar face nimeni fata, dar acum se pune baza si pe influenta, deci avem nevoie de oameni pe turf.

:*

Link to comment
Share on other sites

Si uite asa au inceput inactivitatile...

Deja 3 pana la ora asta.

Nu am nimic cu nimeni, dar pana mea 3 azi, 3 maine si tot asa.. se aduna si din 41 de membrii vad 20 la war si 5 pe turf. :]

Sa vedem ce facem de la 9 cu rdt. Nu este usor deloc. Astia nu seamana cu ttb, astia sunt activi, dar sunt cam slabi la arme...

Link to comment
Share on other sites

@, tu iei quq ba :*.

Te vad eu la warurile de astazi. Daca nu faci scor mare, vin dupa tine la liceu, te bat pana bagi demisie. Pwpz.:*:*:*

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru war-uri. Daca o tinem tot asa luam LV.

 

Am postat evidenta la war. Daca am grestit cu ceva PM si rezolvam.

 

De asemeanea gruparea de asasini recruteaza 2 persoane rank 2+, aplicatii in sectiunea asasini/assassins.

 

Edited by GQ Flappster
Link to comment
Share on other sites

@,

ce e aia ma?

6R0chsB.jpg

Uite aici valoare:

R52ZWnP.png ->35 pe turf. (am fost si 37).

Pimps la valoare:

R73RoKl.png

 

Incercati si pe TTB, ca deja RDT sunt de domeniul trecutului. :)

Vedem ce va fi si maine.

#noaptebuna #pimpslavaloare.

 

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit, factiunea mea a inviat. Dupa o lunga perioada de timp... http://imgur.com/fCYXx1g , am ajuns din nou la 38 on. Felicitari richie. meriti un os.

 

Ne auzim maine, nu prea mai e nevoie de magia mea la war...dam prea bine si fara ea


In sfarsit, factiunea mea a inviat. Dupa o lunga perioada de timp... http://imgur.com/fCYXx1g , am ajuns din nou la 38 on. Felicitari richie. meriti un os.

 

Ne auzim maine, nu prea mai e nevoie de magia mea la war...dam prea bine si fara ea

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.