Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Tovarasu WiSsh, Sunt postate la Weapons la Mods/Packs, Orange Weapons this shit.

This shit sa-i spui lu ma-**. Astea sunt arme de regi, chiar daca sunt copiate.

 

 

 

Vezi la imagini& siveniruri (parca), ca am pus 2 poze de pe vremea lui sisu. Si se vad acolo.

Link to comment
Share on other sites

@@Leventhe,Ai spus ca te ocupi de topicul factiuni protejate, au trecut 2 zile si inca n-ai raspuns.Nu ma lua ca n-ai avut timp, in 5 minute terminai.

 

Așteptam mai multe reclamații (3-4), dar mă rog. Dacă vrei să răspund imediat cum se face, ok.

Link to comment
Share on other sites

@, Au chrome de ****** degeaba copiaţi că nu aveti chrome-ul original.

Asta este adevarat dar arme cu chrome smecher nu prea mai gasesc si nimeni nu are sa imi dea, deci ma rezum la ce gasesc. :(

Macar daca as sti sa le pun eu chrome mi le-as face singur, dar nu stiu.

Ps: poate cand ai timp ma inveti si pe mine....

Link to comment
Share on other sites

@, O să-ţi arăt într-o zi, mi se pare că sunt făcute şi tutoriale :-?

Daca sti niste tutoriale dami-le si mie...

Link to comment
Share on other sites

Hai că îmi bag windows-ul ne auzim mai târziu.

Ce iti bagi?

Eu spre exemplu am 8.1 si merge struna. Adica nu am probleme cu el, evident.. il am licentiat. Dar imi place la acest windows ca are un antivirus inclus in el si este super super bun impotriva malware si impotriva virusilor.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ne auzim la war

Uite cum se fac aia din rdt de ras, cica good dm on pimps today dar au uitat cand nu apucau sa intre in curtea deliverului

Edited by Sniper89
Link to comment
Share on other sites

Bafta bajetii, se pare ca adminii au dovedit inca odata ca sunt de........ nu mai am cuvinte, am sa incerc sa ma las de server usor usor, cand o sa mai intru pe rpg, sper sa vad #LVMOV+#LSMOV+#SFMOV, fotrza pimps, multumesc persoanelor care mi-au fost alaturi si la bine si la greu, se stiu ele, si care nu au plecat la primul obstacol cand au dat de greu, multumesc Lung pentru sansa acordata, Padr3, baiat de nota 10, Sisu, pwp tati, richie, inca nu am apucat sa te cunosc foarte bine, dar presimt ca o sa faci treaba buna alaturi de bajeti, si o sa rupeti tot, vreau sa multumesc inca o data colegilor care au fost alaturi de mine in tot acest timp, bafta bajetii.

Sniper, stai acolo ca o sa ajungi sus :* Pacat ca s-a terminat totul prea repede. @Remember [sP]TheBest.exe, fortza southern pimps for ever :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.