Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Welcome sper să fi activ şi să faci treabă bună la waruri.

Asa e. Da eu o sa fiu primul banat.

Mi-au facut baietii din rdt video-uri cum le dau 3/3. :))))

LeoRO welcome!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile de astazi.

3/3. Si azi am aratat ca suntem o armata care "rup" codurile, ''si la propriu si la figurat".

Cred ca de aproape o luna, de cand Richie a venit la conducere suntem de neinvinsi. De la 1 turf, am ajuns, aproape, sa cucerim un oras intreg.

Bafta la attack, chinuiti-va sa prindeti pe ambele Hq-uri.

Link to comment
Share on other sites

Mâine am nevoie ca toţi membrii să fie ON pentru cucerirea HQ-ului lor, trebuie să ascultaţi cel mai mic detaliu, dacă nu îl câştigăm şi nu ascultaţi o să fiţi sancţionaţi cu FW + Amendă 25k.

 

http://forum.b-zone.ro/topic/66891-southern-pimps-anunturi-importante-important-announcements/page-20#entry3638483

Edited by Shaw
Link to comment
Share on other sites

Sa va fie rusine celor care nu au fost azi la war-uri.

Vreo 10 invoiti si 2 inactivitati.. plus cativa absenti (fw-uri) .. imi pare rau ca ma aflu printre cei invoiti, dar chiar am avut un motiv bine intemeiat, nu a fost doar asa ca nu am avut chef. Pacat, capul sus cu toti, exista saptamana viitoare, ne stabilizam si luam tot LV !

Link to comment
Share on other sites

@@Shaw, Ideea e ca daca nu ai scor pozitiv nu iei turf.

Sa iti reamintesc ca punctele se fac si cu ajutor kill-urilor si conteaza in proportie de vreo 60 la %. Pentru ca daca faci 2-3-4=5 kill-uri, gang-ul advers ramane fara membrii pe turf.

In cazul nostru era greu. Aia dadea /f si erau pe turf.

Daca eram 30:

1. Ii tineam in spawnkill pe aia.

2. Te asigur eu ca sunt printre putinii membrii din acest gang, care incearca sa ajute cu ce poate si diferit de multi altii, de cand am intrat in gang, de cand era Sisu leader, nu am avut 1 inactivitate, 1 invoire serioasa si mereu peste 1k secunde pe turf.

3. Asa ca sa nu aud comentarii despre mine.

4. Luam turf.

5. Sunt barosan.

6. Mai bun ca richie <<joke>>, el e sefu.

7. Am fost obligat sa scriu la 6.

8. SALKF

9.#LVMOV.

10. Sper sa nu iau warn. Doar glumeam, pwpz.

Link to comment
Share on other sites

Baieti pana cand nu o sa scapam de inactivi/cei care nu vin la war, nu o sa facem nimic pentru ca restul turfurilor la mai iei si cu 20 membri insa la hq-uri e nevoie de multi pe turf ca sa castigam.. Eu din pacate nu am putut fi on in seara asta din cauza internetului insa sa speram ca de luni se vor remedia lucrurile si o sa facem ceva.

Noapte buna, ne auzim maine seara.

Link to comment
Share on other sites

@, te asigur eu ca RDT nu mai ia turfuri.

O sa ramana cu 1 turf si ala este HQ-ul, dar pana la urma o sa il piarda.

Link to comment
Share on other sites

Nu plangeti ba ca nu ati luat HQ-ul. O sa-l luati doar cand o sa intru eu, pana atunci nu va las. :)). Daca ascultati de coordonatori si chit ca nu faceti klluri dar macar ascultati, este mult mai bine decat sa pierdem pe prostie si neascultare, dar cel mai mult inactivitate..

 

 

Mai jos, un video motivator.

Asa se ia un HQ. Pe acea vreme, RDT erau inactivi iar bratva 30+ on pe fiecare zi.. Acum, este tocmai invers, deci va va motiva. Ne auzim


Nu plangeti ba ca nu ati luat HQ-ul. O sa-l luati doar cand o sa intru eu, pana atunci nu va las. :)). Daca ascultati de coordonatori si chit ca nu faceti klluri dar macar ascultati, este mult mai bine decat sa pierdem pe prostie si neascultare, dar cel mai mult inactivitate..

 

 

Mai jos, un video motivator.

Asa se ia un HQ. Pe acea vreme, RDT erau inactivi iar bratva 30+ on pe fiecare zi.. Acum, este tocmai invers, deci va va motiva. Ne auzim

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.