Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, nu cheater, ci CODAT.

Rog seriozitate si rog toti membrii din pimps sa dea /report cu Ryakk, inclusiv richie.

v0RjMHm.png

Richie tu sa dai de 2 ori =))))))))).

Salooothic, mz boss.

Link to comment
Share on other sites

@, slabuuuuuleeeeeeee.

No problem si asa am avut treaba, defapt sti ce treaba =))))))))).

@@Shaw, Daca esti prea slab... =))) dati Fw singur, heh, nu poti.

 

Link to comment
Share on other sites

@@Ryakk, În loc să comentezi uită-te pe scorurile mele şi apoi pe a le tale :)

Ale* analfabetule..:))))

Baros nu am jucat eu. Ca daca jucam fi sigur ca nu pierdeam hq rdt.

Pentru mine esti un slab :*.

Si urat.

Link to comment
Share on other sites

A da si inca ceva Shaw.

Degeaba ai scoruri bune daca imediat ce pierzi un turf si ala e un hq, bagi demisie. Jalnic rau de tot.

Cand am bagat demisie si Richie mi-a respins-o,am inteles ca totul se rezuma la incredere in sine si ca atunci cand cazi trebuie sa te gandesti cum te ridici. Nici acum nu inteleg de ce nu mi-a acceptat acea demisie, dar acum ii sunt recunoscator pentru ca in acest gang mi-am facut foarte multi prieteni si am aflat ce este munca in echipa.

Prin acea demisie dai dovada de lasitate si tu si restu' care au facut-o.

Oricum clca sublider zic ca tu trebuie sa fi un exemplu bun pentru ceilalti membrii. Daca sublideru este las, ce sa mai zic si de membrii. (nu ma refer neaparat la tine shaw).

Bine macar ca richie esteun om super din toate punctele de vedere si ti-a respins cererea. Mai tarziu iti parea rau ca nu ai ramas.

Cam atat am avut eu de zis

 

Maine intru eu la war, noapte buna.

Nu uitati: CURAJ, TURFURILE VIN SI PLEACA, NOI TREBUIE SA NE SIMTIM BINE SI SA NE INTELEGEM INTRE NOI. ASTA CONTEAZA CEL MAI MULT, RESTUL NU CONTEAZA.

NU UITATI: # pimpsvaloare, #lvmov, ryakk codat.:*

Link to comment
Share on other sites

@@Ryakk, Logic că, contează scorurile din moment ce nu omori adeversarii cum ai vrea să câştigi teritori?

 

#epicfacepalm

 

@, Am vorbit cu richie, v-am pus absenti la ultimul war pentru că mi-a fost lene să mai editez evidenţa :))

Edited by Shaw
Link to comment
Share on other sites

Shaw culca-te pls, ca esti pe dinafara cu ce am scris eu. Am zis ca DEGEABA AI SCORURI BUNE SI CAND PIERZI BAGI DEMISIE. Daca nu esti in stare sa deduci putin si sa gandesti mai citeste de vreo 10 ori, poate iti dai seama.....

Zic sa ne culcam ca totusi este tarziu :((.

Hai pwp, nb.

Link to comment
Share on other sites

Dadada si eu te iubesc, prafule.

Daca te mai prind ca bagi demisie ma asigur eu ca nu mai iesi din hq.

Neata zeilor.

Link to comment
Share on other sites

Voi avea o perioadă de inactivitate. Am teză la matematică și doresc să învăț. În plus, sunt în perioada de teste pe RPG3 în cadrul funcției ce mi-a fost oferită.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.