Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Costel: mzmzmzmz si pe tn te iubesc, sa ramai si tu pe aici.

Sniper: eu ma las oricum de rpg1, pacat ca o sa bag inactivitate vreo 2 ani. <<nuscapatidemine>>

Back de la scoala, ne vedem la war.

Link to comment
Share on other sites

@@Shaw, te asteptai la altceva?

Acum ca avem LV-ul stau toti numa la post-uri, daia eu sunt "baiat finut" si nu ma oftic cand mor.

Deja am fani, check signature.

Cand esti prea bun pana si lideru gang-ului advers da /report pe mine.

Ideea e ca nu sunt foarte foarte bun, dar ce drq o fi asa greu sa iti gasesti o pozitie pe un teritoriu si sa tragi intr-un adversar..., se numeste dexteritate.

Hai ca ma bag sa invat si ne vedem la war, bafta.

Link to comment
Share on other sites

Patetică facţiune şi membrii

 

http://rpg.b-zone.ro/factions/report/2434

No bine atunci. Daca ei vor sa incepa posturile sa inceapa, dupa ce ca sunt 29 in factiune, mai fac si posturi. No bine, din seara asta sa va fereasca Dumnezeu sa faceti ceva gresti.

 

Nu-i asa bai Shaw?

Link to comment
Share on other sites

Nu doar invidia, dar ei se cred prea buni si cum au decat un turf si ala e hq, se produce gelozia asta si ura pe noi, care ii faci niste post-hunteri.

Daia e bine sa taci cand esti omorat, pentru ca nu sti cum iti scapa un "fmm" si bum iei fw..

Edited by Ryakk
Link to comment
Share on other sites

Am mai vazut invidie, dar asta chiar ca e slab rau.

Imi place ca moare de ciuda ca am coduri, dar pana acum am facut numa scoruri 6-2, 10-8 etc etc.

Daca as avea coduri cred ca faceam si eu peste 10 da no?

puhneSx.png?1

Meh, cateodata fiecare mai prinde momente rele, exclus cei care au coduri, ca zic de mine dar nu se uita la unii din RDT care fac mereu peste 20 =)))))))).

Pacat, dar ce sa mai zic.., asa lider asa membrii.

SAL RDT FANI.

 

CODATu ryakk sef de pagina, mz.

Edited by Ryakk
Link to comment
Share on other sites

@@Ryakk,Gg pagina :) sa nu te prind cu demisie

 

@@Shaw,esti cam nub, numai sari cu demisiile pentru 2 pătrățele,cat despre membri te înțeleg perfect.încearcă să-i ignori pe cei care au Ceca cu tine.Aceeași problema am avut o si eu..pana nu am luat 2 fw nu am încetat sa ma cert cu ei.asculta-ma ca e bine ce zic

@nu mai vorbiți urat pe forum, dau fanii din rdt report

Shaw diseară +

Link to comment
Share on other sites

@@Shaw,Practic îmi dai când vrei tu, ți-am dat la posti de acu 5m

Mda uite de ce nu suport eu facțiunea rdt, daca au turfs se lauda ca sunt buni si noi suntem praf, daca noi avem tuefs si ei abea își țin hq încep cu posturile din nimic, invidie, gelozie si altele, daca ne fac post pentru SKIN la ce sa te aștepți :)..Își arata adevărata valuare prin comportamentul ala de copilași.

Dați report fani din rdt care va uitați :*

Edited by Sniper89
Link to comment
Share on other sites

@@Shaw, Incearca sa fii mai calm la war si sa nu te mai iei in gura cu toti sau sa ameninti pe x, y cu diferite chestii daca vrei sa te asculte. Ai rank 6, fa dovezi si sanctioneaza, nu ti-am zis in nume de rau, ti-am dat doar un sfat daca vrei sa asculti bine, daca nu e tot bine pentru mine. Iar voi ceilalti care nu intrati la war, daca nu aveti timp sa veniti, mergeti in pasnice/departamente si lasati locurile libere pentru altii. Ne auzim maine, sa speram ca nu va fi tot ca azi, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.