Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Lasatii sa se bucure cat mai au ocazia cand revine richie le aratam ce inseamna Southern Pimps.

NU MAI BAGATI DEMISII.

ASTEPTAM SA REVINA PRIETENUL NOSTRU RICHIE. PANA ATUNCI O SA PIERDEM.

Skz de caps.

Si asa am inteles ca se anuleaza warurile de craciun. :)

Dar fara grija, este evident sa pierzi cand nu ai lider/sublider.

Acum daca vorbesc din perspectiva mea, aveti cuvantul meu ca si daca ne aparam pentru hq eu sunt dispus sa il apar si sa imi dau interesul.

Nu am intrat aici pentu un amarat de rank, nu am intrat aici ca sa sufar cand pierdem, nu am intrat aici ca sa bag demisie la 14 zile sau demisie ca am ramas fara turfuri, eu am intrat in acest gang cu gandul de a ajuta, cu gandul de a il ridica si de a imi face prieteni.

Deci ascultati-ma, chiar daca nu am nici rank 4,5 sau sublider, tineti cont de acest sfat. Nu are rost sa iesim cu totii ca vai doamne liderul nu se implica, si pierdem la foc automat. Dimpotriva, richie chiar a pus suflet in tot ceea ce a facut si pd multi va iertat si va scos fw-uri la greu, s-a implicat destul de mult in acest gang si il va pune pe picioare cand va reveni.

Sper ca m-am facut cat de cat inteles. Acum, cum s-a mai zis de vreo 100 de ori, asteptam sa revina Richandru, pentru ca altceva nu avem ce face. Oricine ar fi inactiv acum cand nu avem lider si nici sublider.

Invat la istorie, aham, ne-auzim.

Va salut. :*

Link to comment
Share on other sites

Ok ok, pana se intoarce Rici, faceti si voi un log la 2 zile, zic si eu, iar cand se intoarce activitate maxima, la war-uri ma refere. Pana atunci nici n-are rost sa intram la war, acum ca nu mai aveam nici /fvr.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.