Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bun, pentru a evita evenimentele de ieri din cadrul primului war, trebuie să ţinem cont de câteva aspecte foarte importante.

Nu trebuie să ne mai descurajăm în momentul în care pierdem câteva runde sau chiar şi un war, omul învaţă din greşeli, întotdeauna este loc de mai bine.

Referitor la warurile de astăzi, este nevoie de cât mai multe persoane online şi de ascultare, la 19:40 să fim cât mai mulţi în HQ şi haideţi să arătăm tuturor ce înseamnă Southern Pimps!

Nici nu ma uit la scor. :)) Hai succes diseara, revin si eu in forta. Doky ce mai face Larisa? :P

Link to comment
Share on other sites

@@GF Vince, face face ca stie si ii place.. dar hai gata cu larisa ca de maine se apuca fosta prietena de sa:mp si nu am chef sa-i explic ce i-am facut la larisa :))

 

 

@, pa-cat c-a avem DOAR un att-ack b-a. inva-ta-ti-i limb-a b-a. c-a aici tr-aies-ti

 

 

 

 

 

Edited by AIM DoKy
Link to comment
Share on other sites

Salut, am zis sa mai trec si eu pe aici, sa vad ce mai faceti. Mi-e dor de voi, se face aproape 1 an de cand nu am mai fost in aceasta factiune. Vad ca o duceti destul de bine, gg rizea. O sa mai trec din cand in cand pe rpg sa vad cum mai e cu LV-ul, sper sa- l gasesc mov.

 

Mi-e dor de voi, ne auzim.

Ceva frumos

http://captiongenerator.com/16598/Ciccio-Lung

Link to comment
Share on other sites

Salut, am zis sa mai trec si eu pe aici, sa vad ce mai faceti. Mi-e dor de voi, se face aproape 1 an de cand nu am mai fost in aceasta factiune. Vad ca o duceti destul de bine, gg rizea. O sa mai trec din cand in cand pe rpg sa vad cum mai e cu LV-ul, sper sa- l gasesc mov.

 

Mi-e dor de voi, ne auzim.

Ceva frumos

http://captiongenerator.com/16598/Ciccio-Lung

ai intrat aici sa-ti faci reclama, sunt sigur de asta. te-am prins, ai fw.

 

 

 

Lag urat azi, am pierdut la RDT aiurea.. dar nu e nimic. ne revenim ca doar suntem fortza.

Link to comment
Share on other sites

Doresc să adresez un călduros bun-venit celor noi în facţiune, sunt sigur că ne vom înţelege şi vom face o treabă minunată împreună.
Se pare că am prins două attackuri, sper să reuşim să câştigăm toate warurile, ne auzim mâine când vin de la liceu. Noapte bună!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.