Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, felicitati pentru turf.Maine poate avem noroc la attack.

Link to comment
Share on other sites

Ba sa mor daca am mai vazut asa ceva.. se lasa omu afk pe turf sa se pise si cand se intoarce mort :| de 3 ori m-au omorat asa..

 

 

#Edit: Asa iau ei turf-urile, http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/16661

L-ai prins bine ;) .Felicitari :))

Link to comment
Share on other sites

Seara buna baieti, nu uitati sa fiti in hq la 20:45 pentru war.

 

 

#Rank 4 nu mai domiti in papuci si stati la attack, daca nu va bag raport, aseara nu a stat nimeni la attack desi am tot zis ca nu se da de la 22:30..

 

Link to comment
Share on other sites

Echipa de asasini mai are nevoie de 3 membrii activi si seriosi, nu conteaza rankul. Dupa care sa putem sa ne ocupam de Blacklist.

 

 

Cine este interesat va rog sa imi dea un PM.

 

Membrii:

KenaN.

Andreynh0

Walevski

TheDarkLordB1

Raducu.xD

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru prezenta de astazi la war, sper sa ne inmultim si impreuna sa cucerim cat mai multe turfuri o seara buna tuturor.

* Maine nu vreau sa lipsiti de la waruri.

Link to comment
Share on other sites

N-seara baieti, doar ce mi-a revenit si mie net-ul, a fost picat de la 19:00 pana la 23:00.

Sper ca maine sa nu-mi faca iar probleme si sper sa pot ajunge la war-uri.

Felicitari pentru azi si pentru attack-uri, ne vedem maine la war-uri.

Kenan, daca mai ai locuri sunt si eu interesat, mersi.

Link to comment
Share on other sites

Salut, tin sa va anunt ca deja am inceut sa refac acest gang. Cateva reguli introduse de mine :

Invoirile cu motive : sunt la un prieten, beau un suc, scriu, fac tema, joc csgo de astazi se vor anula direct. Topicul de invoiri se va inchide la ora 18:00.

Inactivitatile nu se vor mai accepta doar playerilor vechi din factiune si cu un motiv destul de strans, fara motive gen : am teze, intru doar la war, intru doar "marti".

De astazi gata cu aceste lucruri. Voi aduce un numar de 20 persoane noi in gang deci cine crede ca nu are timp, nu poate intra il rog sa acceseze topicul de "demisie" deoarece este mereu deschis.

Sa ne aducem de vremurile cu Rizea lider si 36 pe members si acum observ maximul de 22 de jucatori la war. Nu pot sa accept asa ceva intr-un gang atat de respectat.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Si telekom loveste din nou.. In seara asta sa ascultati de sprites la war-uri, eu nu voi putea intra din cauza netului, deja am avut o cearta cu cei de la telekom si maine cel mai probabil daca nu il fac ma voi muta la rds insa dupa cum stiu ca lucreaza si aia nu cred ca voi rezolva pana maine seara. Absentele se vor sanctiona chiar daca eu nu voi fi on, sprites le va posta pe forum si eu le voi da, deci ascultati de el si nu faceti de capul vostru. daca o sa-mi mearga, o sa intruin seara asta insa nu stiu daca voi reusi sa fac ceva pentru ca iau desync..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.