Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

stiti care e faza? am ban 5 zile, o sa intarzie acel rank 4 la mine :))

e dragut ca avem un admin 4 care nu stie sa scrie, isi bate joc tot serverul de el, si tot ceea ce stie sa faca este sa dea ban in stanga si in dreapta, felicitari B-ZONE STAFF! nici nu ma mir ca am ajuns de la a ne bate la nivel mondial, la a ajunge pe locul 2 in Romania, cu asemenea staff sa tot joci samp =))). V-a pwp.

 

# apropo, ii doresc celui care a sarit cu SS-uri la rey sa ajunga cu pupincurismul acolo unde doreste, si sa isi traiasca viata viirtuala pe care o merita, caci o viata normala nu meriti cand esti atat de sifonar ;)

Edited by AIM Raducu xd
Link to comment
Share on other sites

bai baieti, ce pot sa spun, am fost dat afara fix in ziua in care luam rank 4, cred ca e cea mai penibila situatie in care am fost pus vreodata :)). As reveni, dar sincer nu stiu care e ala care a sarit cu gura la rey, deci ce pot sa fac? aveti grija ce spuneti pe /f ca patiti ca prostul de Raducu :)). LVMOV, vad ce fac in 4 zile, viata asta e grea rau

Link to comment
Share on other sites

 

ATENTIE! Maine 19/03/2015 gang-ul Southern Pimps are de purtat doua razboaie, imi doresc sa fiti prezenti in numar cat mai mare la HQ in jurul orei 20:50.

REGULI!

* Prezenta este obligatorie, in cazul in care nu puteti ajunge faceti o cerere de invoire pe forum cu un motiv bine intemeiat - din moment ce ati intrat intr-o mafie trebuie sa fiti activi - , altfel veti fi sanctionati cu Faction Warn.

* Aveti obligatia de a asculta de leader/subleader, altfel in functie de "problemele" pe care le-ati facut veti fi sanctionati.

* Absenta neanuntata la un war este sanctionata cu Avertisment verbal, la doua avertismente primite la evidente primiti Faction Warn

* Pentru a putea fi declarat prezent la war-uri trebuie sa aveti 500 de secunde pe turf si o prezenta de 3/4 war-uri.

* Toti membrii factiunii in timpul war-urilor trebuie sa aibe job-ul arms dealer, cei care nu vor avea job-ul vor primi la prima abatere o amenda de $10,000, iar la a doua abatere Faction Warn.

 

 

Pentru ziua de maine nu accept nicio invoire, daca voua nu va pasa de ce zic si nu ascultati nici mie nu imi pasa de problemele voastre, daca eu imi fac timp sa ajung la war-uri o puteti face si voi. Cine nu vine maine la cele 2 war-uri primeste faction warn, nu ma intereseaza cine e si ce rank are, poate asa o sa va invatati si voi minte si o sa ascultati cand vi se zice ceva pe /f, nu vin la wars sa-mi fac nervi iar pe voi sa va doara undeva.

Topic closed pana maine sa nu ziceti ca nu ati vazut.

Edited by GF CarreY
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna si felicitari pentru warurile de astazi, demonstram ca suntem cu mult peste adversarii nostri ce la war doar stau cu F in masini si fac Drive-By, penibil ce pot spune. Au intrat Newlife si Bad, lista continua si totul merge ok pentru noi, in cel mai scurt timp vom domina Las Venturas. #Succes adversarilor. In loc sa iti vezi de war sa tragi sa castigi tu stai si blochezi accesul pe cladire, intradevar o tactica buna. Parca doar warurile cu GSB ne mai pot ridica un semn de intrebare, in Las Venturas momentan adversarii dorm in post.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Hai salut si bine v-am gasit,eu sunt noul vostru coleg bla bla bla.

 

Sper sa rupem la waruri si sa cucerim LV-ul :).

 

Noapte buna.

 

 

 

 

Daca esti tot ca inainte (#OldTimeSP, with lung) e bine ;) Welcome

Link to comment
Share on other sites

Salut, tocmai ce am venit de la liceu. Diseara va vreau cat mai multi la war, doresc sa stergem #RDT de pe harta LV.

Fasth a spus ca au pierdut la mustata cu noi...da, asa este dar pacat ca la mustata inseamna la 1 runda diferenta.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baietii :D! Primul meu post aici, sper sa ne intelegem cat timp voi sta si eu pe aici, voi ce mai faceti? :>

Link to comment
Share on other sites

@,@@Bogdan phR, Da, ca si voi, si eu citesc discutiile voastre.

Nu ma refer la mustata 1 runda, ci ca ambele tabere s-au descurcat foarte bine iar scorul a fost strans. Fiecare intelege ce vrea acum.

START ETERNULUI RAZBOI.

START REPORT

PS: #Lv Rosu

PS: #S.P prima mea mafie, prima dragoste, primu FW chestii baaaaaaa. Pe vremea lu sisu si padr3 botu.. si justasir botu...

Link to comment
Share on other sites

@,@@Bogdan phR, Da, ca si voi, si eu citesc discutiile voastre.

Nu ma refer la mustata 1 runda, ci ca ambele tabere s-au descurcat foarte bine iar scorul a fost strans. Fiecare intelege ce vrea acum.

START ETERNULUI RAZBOI.

START REPORT

PS: #Lv Rosu

PS: #S.P prima mea mafie, prima dragoste, primu FW chestii baaaaaaa. Pe vremea lu sisu si padr3 botu.. si justasir botu...

9-6 ti se pare un scor strans legat?

Glumesti, voi sunteti pasnici man...vorbiti de parca voi ne-ati domina pe noi. =))

Hai ceau.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.