Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,@@Bogdan phR, Da, ca si voi, si eu citesc discutiile voastre.

Nu ma refer la mustata 1 runda, ci ca ambele tabere s-au descurcat foarte bine iar scorul a fost strans. Fiecare intelege ce vrea acum.

START ETERNULUI RAZBOI.

START REPORT

PS: #Lv Rosu

PS: #S.P prima mea mafie, prima dragoste, primu FW chestii baaaaaaa. Pe vremea lu sisu si padr3 botu.. si justasir botu...

La cum vorbesti se vede ca esti 1 copil de 12 ani care nu poate purta o discutie normala ;) Bafta, ai grija la ce ti-am zis aseara. Numai posta aici

Link to comment
Share on other sites

De luni o sa imi iau special detective la war-uri si o sa stau sa filmez pe cei care nu asculta si se duc rambo, ori ascultati ori plecati. Nu v-am sanctionat si va urcati in cap, ei bine, va promit ca de luni o sa regretati chestia asta. Unii nu sunteti in stare sa trageti cu arma da va duceti rambo in ei, iar cand vi se zice ceva pe /f va faceti ca nici nu vedeti. Atunci cand ati aplicat intr-un gang trebuia sa va ganditi daca aveti timp sa veniti la war-uri sau nu, inteleg ca se intampla sa aveti cate o problema insa pe unii va doare in cot de ce sa intampla aici, nu aveti timp de wars? topicul de demisii e deschis, apelati la el nu la inactivitati si invoiri in fiecare zi pentru ca nu o sa vi le mai accept. Nu v-am cerut sa intrati 10 ore pe zi si sa stati on, acele 2 ore pe zi isi poate face oricine timp sa intre, asa cum eu si sprites ne facem timp sa intram, o puteti face si voi si sa nu va aud chestiile de genu "nu ai o viata, stai toata ziua pe sa-mp etc etc" Am si alta treaba insa totusi imi fac timp pentru voi si pentru gang asa ca astept si de la voi acelasi lucru, nu v-am obligat sa intrati aici asa ca nu va mai bateti joc daca vreti sa mai ramaneti aici.

 

 

Si ca sa ma asigur ca o sa va saturati sa mergeti rambo si sa faceti minus, de luni o sa intre in vigoare urmatoarele reguli.

 

 

Absența la war


Absent la 1/4 - amendă 500$.
Absent la 2/4 - avertisment verbal.
Absent la 3/4 - avertisment verbal + amendă 1.000$.
Absent la 4/4 - faction warn.

Amenzile neplătite în 24 de ore duc la sancționarea cu un faction warn.
Dacă facțiunea are într-o zi mai puțin de 4 waruri și absentați la waruri veți fi sancționați cu faction warn.

 

Sistem de amenzi

 

Scor de -5 la war: $3.000. Neplata amenzii duce la sancționarea cu Faction Warn.

Scor de -10 la war: $5.000. Neplata amenzii duce la sancționarea cu Faction Warn.

Scor mai mare de -15 la war: se va sancționa direct cu Faction Warn.

 

-- acest sistem de amenzi se aplică doar în cazul în care pierdeți warul.

-- liderii nu au dreptul de a oferii alte sancțiuni pentru „worst” la war în afară de acestea, însă are voie să nu ofere niciunui membru nicio sancțiune dacă dorește să nu-și sancționeze membrii pentru așa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Hai salut.


In ultimul timp s-au spart foarte multe conturi si nu doar al celor de level mic/maricel/etc ci si jucatori de level mare cu rank-uri importante.


Daca doresti sa nu mai stai cu gandul ca cineva iti va sparge contul voteaza si tu cu +1 aceasta propunere cu privinta la spargerea si furarea conturilor.


Link: http://forum.b-zone....argere-conturi/


PS: Imi cer scuze ca postez aici, dar sunt sigur ca pe multi v-ar interesa. Fara report si inca o data scuze.


Succes.



Link to comment
Share on other sites

 

ATENTIE! Maine 24/03/2015 gang-ul Southern Pimps are de purtat patru razboaie, imi doresc sa fiti prezenti in numar cat mai mare la HQ in jurul orei 19:50.

REGULI!

* Prezenta este obligatorie, in cazul in care nu puteti ajunge faceti o cerere de invoire pe forum cu un motiv bine intemeiat - din moment ce ati intrat intr-o mafie trebuie sa fiti activi - , altfel veti fi sanctionati cu Faction Warn.

* Aveti obligatia de a asculta de leader/subleader, altfel in functie de "problemele" pe care le-ati facut veti fi sanctionati.

* Absenta neanuntata la un war este sanctionata cu Avertisment verbal, la doua avertismente primite la evidente primiti Faction Warn

* Pentru a putea fi declarat prezent la war-uri trebuie sa aveti 500 de secunde pe turf si o prezenta de 3/4 war-uri.

* Toti membrii factiunii in timpul war-urilor trebuie sa aibe job-ul arms dealer, cei care nu vor avea job-ul vor primi la prima abatere o amenda de $10,000, iar la a doua abatere Faction Warn.

 

La fel ca si azi, pe ziua de maine se vor accepta doar 3 cereri de invoire cu motive bine intemeiate (la ora 19:00 voi inchide topicul de invoiri), sa fiti on maine si felicitari pentru prestatia de azi, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

@, Toata lumea vrea sa castigam aceste 4 waruri, daca tot avem atack, ar trebuii sa si profitam de sansa. Oricum Carrey face bine ca nu accepta invoiri mai multe de 3.

Link to comment
Share on other sites

Ce-i drept RDT rup codurile la greu,dar din pacate nu asta-i principala problema ci noi suntem principala problema,ma jur ca in 5 zile m-au enervat mai mult colegii care gandesc cu curu(multi dintre voi) decat codatii din RDT,asta se intampla cand accepti rebuturi doar ca sa umpli mafia,acum o sa fie greu pana scapam de inactivi si de astia care gandesc cu dosu pana atunci o sa pierdem in continuare deci va doresc infrangeri placute.

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Salut, cei cu inactivitatile, aveti grija azi va expira, de asemenea invoirile pe astazi nu se vor accepta, degeaba imi dati pm.

#Sanctiunile pentru war-urile de ieri le voi da cand ajung acasa de la munca, zi faina sa aveti.

 

 

##Am postat evidenta si am acordat sanctiunile pentru absentele de la warurile de ieri, daca nu merge cu vorba buna, trecem la sanctiuni

Edited by GF CarreY
Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat nu faci parte din acest gang nu ai dreptul sa postezi aici, chiar daca e legat de o propunere sau altceva.

Abtine-te de la astfel de posturi.

Edited by GF CarreY
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.