Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va multumesc frumos tuturor pentru urari.

Tin sa va anunt ca voi sanctiona drastic membri inactivi. Daca stiti ca nu puteti fi prezenti 2h maxim la waruri ca mereu sunteti plecati seara atunci sunteti liberi. Doresc activitate maxima si sa luam LV-ul, iar mana mea dreapta va fi LeoRo.

PS: Nu mai postati aiuera pentru +1 in acest topic!

Link to comment
Share on other sites

Asa sa faci fecior, ne-ai coordonat bine pe toti aseara si am reusit sa castigam warul lejer, sper ca la fiecare war sa fie asa, sa nu mai faca nimeni pe rambo si sa lucram in echipa, gg pentru leader. Salpa :)

Link to comment
Share on other sites

@, da... bine a fost, nu cred sa mai am timp de asa DM. E vara la urma urmei...
@, ti-am facut un gift in spoiler, nub :P Daca nu-l pui te bat.

De saptamana viitoare ar trebui sa fie war-urile la orele 13-15, nu? Seara nu prea o sa pot intra, nu prea mai stau prin casa. Sper sa se schimbe orarul.


bLWuO73.png

 

Link to comment
Share on other sites

@, da... bine a fost, nu cred sa mai am timp de asa DM. E vara la urma urmei...

@, ti-am facut un gift in spoiler, nub :P Daca nu-l pui te bat.

 

De saptamana viitoare ar trebui sa fie war-urile la orele 13-15, nu? Seara nu prea o sa pot intra, nu prea mai stau prin casa. Sper sa se schimbe orarul.

 

 

bLWuO73.png

 

 

Sa sti ca i se potriveste poza si e misto pe desupra:)). Si asa cred si eu de saptamana viitoare warurile de la 13 ...

Link to comment
Share on other sites

Nu mi se pare o idee prea buna.

Mie da, adica mai bine de la 20:00 sa fiu afara si sa merg de la 13:00 la war ca atunci e si caldura aia afara... CE faceai de la 13:00-15:00? Sa nu-mi zici ca stateai tu afara pe canicula aia ca eu nu te cred:))

Link to comment
Share on other sites

Sa fiti on diseara sa le dam bucata la RDT sa nu ii lasam sa cucereasca LV-ul. Cine nu asculta la war primeste FW la fel si cei care lipsesc.

 

@, sa nu accepti mai mult de 3 invoiri.

Edited by Wladyslaw
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.