Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Azi doresc sa castigam 4/4, atentie mare si ascultati ce vi se spune!

@, Crede-ma englezi aia asculta mai bine ca multi alti romani de aici.

Edited by BoTa
Link to comment
Share on other sites

Noroc! Se pare ca in seara asta am pierdut 4/4. Scuzati-ma ca m-am enervat pe voi asa, dar nervii mei au scapat de sub control. Mor cand vad ca multi nu asculta de lider/sublider, cersesc 10 minute pentru un m4, unii pleaca cu masinile goale de la HQ vazand ca ceilalti alearga in spatele lor si din 30 de oameni pe /members, nu stiu cum sunt maxim 25...sper sa ne revenim.

Scuzati inca odata pentru in seara asta...nu vreau sa ma cert cu voi, dar mai am si eu unele scapari. Eu nu sunt acel gen de om, dar cand ma apuca fac urat. Pur si simplu nu imi sta in fire sa fac asa, dar mna...cand vad ca chiar e dezorganizare si pierdem asa la limita...+ ca sunt foarte multi codati.

Link to comment
Share on other sites

Ne revenim mafiotilor nu fiti rai orice mafie are urcusurile si coborasurile ei doar stiti asta acum mna pana ce ne acomodam si noi una alta alti stau pe sleep in timpul warului si fix dupa ce se gata vin si zic "Cum dracu ati pierdut ba 4/4 astazi" deci cand ii vad imi vine sa ma dau cu capu de monitor lasa ca astazi luam noi HQ inapoi va :* ne auzim in game

Edited by SNino
Link to comment
Share on other sites

@, Neata, pai ce sa faca ma adminii aseara la ora 23:00 erau 5 admini dintre care 4 AFK.. mai zi ceva ca RDT rup codurile, si Roketzz ala cand eram si eu RDT numa 3/3 ii dadeam acum da 3/3 el cu deagle si tu cu TEC... mai zi ceva, sau lu Nesson ala aseara l-am prins cu cod dar nu se intelege, mor de ciuda :))

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc, ne-am luat macel aseara la war Ps cine e de acord ca trebuie sa scapam de acel post hunter EklypS ? Nu are ce cauta aici, nu avem nevoie de un astfel de copil. Tine si deagle invers:

Cum a zis si ''Hittler'' degeaba suntem 35+ daca 30% din ei tin deagle invers:))

untitled.png

untitled2.png

Edited by Rusen
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca s-a ajuns sa pierdeti tot, welcome back Pharell bafta cu subliderul pwp Sven, eu m-am banat intentionat am examene si nu vroiam sa imi stea capu la SA:MP cand revin revin in pimps! #NOREPORTPLEASE. Ps:Felicitari BOTA! #REMEMBERANDUTZ

Link to comment
Share on other sites

@, Cu astfel de membri nu prea se poate:)) Ps: Si eu as vrea sa-mi iau un unicorn roz=))

@@rTn Dyablox VIP, Aici trebuie sa vina deja invatati cat de cat, eu eram tot timpul in paintball cu deagle sa ma invat mai bine inainte sa intru in ganguri, nu asa vii din taxi si gata ''dai macel '' cu 1(Kill)-10(Death)

Edited by Rusen
Link to comment
Share on other sites

@, Cu astfel de membri nu prea se poate:)) Ps: Si eu as vrea sa-mi iau un unicorn roz=))

 

Nu-i nimic rusen ne invatam cu toti si daca tu vrei unicorn roz ma iei si pe mine cu el da? :)) si sa fima stazi mai activi eu plec inc antonament azi daqr tot stau pana la 8 -0 pt noi :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.