Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Serios? Macar sa fi prins deff de la cineva serios... Aia din 69 cred ca daca s-au dus RTD la ei pot cuceri iar in LV?


Serios? Macar sa fi prins deff de la cineva serios... Aia din 69 cred ca daca s-au dus RTD la ei pot cuceri iar in LV?

Link to comment
Share on other sites

79.113.161.249 The1Card Sarpe[VIP] 29.06.2015 21:18 29.07.2015 21:18 cheats (norecoil,aim)

Si zic de mine ca sunt codat....Azi am fost si eu testat pentru prima data de un admin de pe rpg1 si macar daca aveam si eu un scor calumea.Nu ai ce sa ii faci daca adminul are prietenii (nu-i asa Li0N?)

Link to comment
Share on other sites

79.113.161.249 The1Card Sarpe[VIP] 29.06.2015 21:18 29.07.2015 21:18 cheats (norecoil,aim)

Si zic de mine ca sunt codat....Azi am fost si eu testat pentru prima data de un admin de pe rpg1 si macar daca aveam si eu un scor calumea.Nu ai ce sa ii faci daca adminul are prietenii (nu-i asa Li0N?)

 

Nu merg pe prietenii cand e vorba de cheats. In 3 ani cat am stat in ganguri am acumulat destula pofta pentru a prinde codatii incat e posibil sa iau fiecare membru din fiecare mafie macar o data la teste.

Atata timp cat doriti sa scapati de codati, acceptati cu drag si aceste "pierderi de timp" cu testele.

P.S. Nu trebuie sa ai scor "calumea" pentru a fi suspect, unii pur si simplu nu stiu sa-l foloseasca.

5.12.198.35 Mr.Andreas Sarpe[VIP] 29.06.2015 20:50 29.07.2015 20:50 Cheats(AIM/Renko/Wallhack)
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu merg pe prietenii cand e vorba de cheats. In 3 ani cat am stat in ganguri am acumulat destula pofta pentru a prinde codatii incat e posibil sa iau fiecare membru din fiecare mafie macar o data la teste.

Atata timp cat doriti sa scapati de codati, acceptati cu drag si aceste "pierderi de timp" cu testele.

P.S. Nu trebuie sa ai scor "calumea" pentru a fi suspect, unii pur si simplu nu stiu sa-l foloseasca. 5.12.198.35 Mr.Andreas Sarpe[VIP] 29.06.2015 20:50 29.07.2015 20:50 Cheats(AIM/Renko/Wallhack)

Nu am zis ca e pierdere de timp si eu zic ca am acceptat testul cu mare placere imi stiu PC-ul si ce am in el dar eu dau report si nimeni nu imi raspunde la asta ma refeream.
Link to comment
Share on other sites

@@CannoT, not everytime, CannoT, we are all romanians so.. If you wanna understand something you can PM me of give me mention, i will help you mate.

@@S a r p e, foarte bravo! Arde-i. Vezi pe la RDT, sigur o sa gasesti cativa. Nu enumar pe aici, daca e de ceva ma cauti in joc si iti dau direct membrii.

Link to comment
Share on other sites

@@rTn Dyablox VIP, stii cum e vorba aia "Moldoveanu' la moldovean trage.". :))

Eh, si eu m-am rugat de nab sa vina si el la noi. ;)

BTW, vreau sa fac 1600 de posturi la discutiile noaste ca sa fiu primul in top si cand o sa ies de aici sa se stie ca am fost cel mai mare spammer, dar am abia 12. :(

Link to comment
Share on other sites

Asta e ultimul meu post aici, va urez bafta tuturor, sper cat de curand sa vad LV MOV. Daca v-am gresit/suparat cu ceva in tot timpul asta, imi cer scuze acum. SUUCES !!!

 

 

 

 

O sa-mi fie dor de voi: 9d6Kxjw_700wa_0.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.