Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, @, @, printeselor, incercati sa prindeti cat mai multe attack-uri. Suntem la bataie mare cu TTB pentru ele. Daca reusim sa ii batem maine, avem un avantaj, desi va fi foarte greu deoarece am pierdut membrii activi azi.. P.S. Sven Codattt!!!!!

Activitate cat mai mare maine la war ba! Incercati sa ajungeti, chiar e nevoie!

Link to comment
Share on other sites

Neata tuturor, ba incercati sa fiti in numar cat mai mare la war deoarece este foarte important atack-ul de diseara dar si greu deoarece s-au pus pe picioare TTB si trebuie sa profitam la maxim de acest atack. Ceaw ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Neata, baieti!

Ne-au parlit adminii si pe noi si pe RDT. :)

@, eu cand iti ziceam sa scoti codul, tu faceai "BATMAN BATMAN", ti-am zis ca nu-mi placea ca faceai scor mai mare ca al meu cu codul... Nub ai fost!

Si uite ca acel Kevin. care imi zicea mie ca am no-recoil a luat el ban pentru RENKO. :)) #saracu

Link to comment
Share on other sites

Dati ad-uri ca recrutam, trebuie sa umplem neaparat golul din factiune. Diseara avem un singur war, destul de greu, bota nu accepta mai mult de 3 invoiri, iar daca o sa fie fail veti fii sanctionati cu fw daca absentati. Deci, activitate maxima diseara ca sa ne impunem in fata celor din TTB

Link to comment
Share on other sites

Doamne ma.A luat saracu ala de Kevin ban :)))).Saracutu.Dati multe ad-uri ca recrutam.In acest moment ne batem cu TTB pentru LV..Dati ad-uri ca recrutam ca sa fim macar 38-39 in factiune!Salut

Link to comment
Share on other sites

Dati multe ad-uri ca recrutam.Trebuie sa ne facem 41 neaparat pentru a ne bate cu TTB..In TTB s-au dus multi din VIP si trebuie sa ii batem.Diseara la waruri trebuie sa fim macar 30 online.Ne vedem in game!

Link to comment
Share on other sites

@, Taci in pula mea ma papagalule. Tu vrei sa intru diseara la war-uri? Nici nu stii cand lovesc ;)

 

Felicitari ai intrat in grupul copiilor cu tupeu in fata monitorului,ai un ou vino maine sa iti dau si maslina!#CODAT INFECT
Link to comment
Share on other sites

In sfarsit am scapat de susped si eu :X Nu am apucat sa le zic welcome celor noi si sa speram ca scapam de codati cat mai repede.

@, =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ESTI DEGEABAAAA=)))))))))))))))))))))))))))))) GG COPILE. Si mai ziceai de mine :*

Link to comment
Share on other sites

Wladyslaw

Prodane rupi spam-ul :))) Trebuie sa castigam neaparat warul cu TTB. Dati ad-uri ca recrutam!!!

Nu am mai postat de mult si acum ca mi-am facut PC-ul am revenit in forta :)))

Ma bag sleep si ne vedem diseara la waruri!Salut

Link to comment
Share on other sites

Băi, terminați cu certurile ce rezolvați ?


Iar vă închide BoTa topicul..


Cât despre tine @, ce pot să zic,


îmi ziceai și mie ?


Off, nab..


ÎN SEARA ASTA ABIA AȘTEPT CU TTB, NE ZICEA NOUĂ PAȘNICI,


CARE EI NU AU REUȘIT SĂ ÎȘI IA HQ-UL ÎN 6 LUNI DE ZILE.


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.