Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Muzzy, fanul meu, dacă te uiți bine la finalul clip-ului aveam 11-2. War-ul ala l-am avut tot filmat, iar de când sunt în Pimps am luat o singură dată best cu 19, de două ori cu 12 și ieri cu 9. Nu cred că am avut niciodată 37 kill-uri + așa cum au subliderii tăi (cei care se laudă că joacă fără nimic). Prin urmare, nu mai afirmați că am cod sau alte prostii că vorbiți aiurea.

 

LE: @@Muzzy, o să încep să mă filmez la fiecare war ca să elimin orice dubiu în privința mea. Nu am zis de nimeni că joacă cu cod, mă deranjează faptul că mă acuzați pe mine de cod.

Edited by Vladimir Makarov
Link to comment
Share on other sites

Ba da voi chiar mergeti maine la scoala ma? niciodata nu am mers primele 2 saptamani dupa vacanta.

Hai ba la antrenament ca maine avem waruri.

Ba mi-am schimbat nickname-ul, ce parere aveti???

Edited by Padrino aka PIttbulL07
Link to comment
Share on other sites

Lasati wa , mai sunt si zile negre. Ba pe voi nu va cert cand pierdeti .

Voi intr-un fel sunteti fratii mei majoritatea din factiune

 

___________________________________________________________

 

Ba fiti atenti aici ca daca maine castigam , nu se face scoala miercuri.

Daca luam LV-ul va dau foc la scoala.

Link to comment
Share on other sites

Încercați să învățați să vă poziționați pe turf, voi nu intrați bine pe el că deja muriți. Nu începeți cu prostiile și cu nervii că nu aveți de ce. Sunt zone lângă HQ-ul lor, ajung repede pe turf, iar voi cum nu stați grupați și unde vă spune liderul va fi greu să păstrăm/câștigăm un turf. Învățați din greșeli și corectați-vă pe viitor.

 

P.S: Lăsații să se bucure că au câștigat turf-uri lângă HQ-ul lor, mai departe nu avansează că nu au șanse (s-a văzut pe CNN LV).

 

 

@@MeMoRy Legend, uitați cine mă face ratat, un copil de 14 ani. http://www.rpg.b-zone.ro/wars/view/3765 uite copile, vă îndepărtați puțin de HQ și nu aveți șanse.

Edited by Vladimir Makarov
Link to comment
Share on other sites

Dar nu pot sa inteleg.. Cum sa va facem sa castigati ?

Sa va dam suplimente pentru talent ? Nu exista asa ceva .

Sa va decapitam ? Nu putem face asa ceva. Toti suntem egali in factiune , indiferent de skill .

Ba vedeti ce faceti cu tratat-ul de la Bratva. Eu am boala 95% pe post hunteri si 5% pe codati .

 

Link to comment
Share on other sites

@@ciobibubu,@@MeMoRy Legend, Mai usor cu comentariile de genu ca v-a amuzati,aveti turfuri,noi suntem codati.Pai ce ai facut Bobita?uite rezultatuld e azi!

 

5.12.172.242 Cristiano. pingMANN 14.09.2015 21:42 14.10.2015 21:42 Cheats (Aimbot)

 

Cristiano. 3 2 300

 

Cristiano. 20 12 1440

 

Cristiano. 11 5 840

Si asta ca la al2lea war i-a fost frica sa intre sa nu il controleze adminii si la ultimul war a primit ban ca daca nu iar rupea codul,oricum pentru un jocator care joaca cu coduri sunt scoruri jalnice (Hu3xxx sau mai bine zis qmenthol stie mai bine)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.