Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, Pimps !

Am venit sa vad ce mai e pe aici. Am vazut de mult ca ati luat LV-ul si vreau sa va felicit ! Snr.... Ai luat iar ban, te-as injura, dar n-o pot face pe forum. Avem grup pe wapp, nu e problema asta. Oricum dupa atata timp te-au prins si pe tine iar :)) . Dark, stai linistit, chiar daca au iesit atatia sunt sigur ca tot o sa faci fata.

Va pup pe toti si va respect !

Link to comment
Share on other sites

Salut, Pimps !

 

Am venit sa vad ce mai e pe aici. Am vazut de mult ca ati luat LV-ul si vreau sa va felicit ! Snr.... Ai luat iar ban, te-as injura, dar n-o pot face pe forum. Avem grup pe wapp, nu e problema asta. Oricum dupa atata timp te-au prins si pe tine iar :)) . Dark, stai linistit, chiar daca au iesit atatia sunt sigur ca tot o sa faci fata.

 

Va pup pe toti si va respect !

 

Pentru toti: sNrobert, A VRUT ( EL INSUSI ) sa fie prins. Mai ganditi si voi, ca nu e asa greu. Anul asta are BAC-ul, intr-o luna examen la permis, etc. D-asta m-am lasat si eu, baftalos.

Edited by RoberT ZEW
Link to comment
Share on other sites

@, nu auzi, ma, ca are bacul anul asta si nu mai avea timp si de samp, ce drq... mai funny sa rupi codu' cand te lasi si sa tii singur ttb si rdt in hq. ;) daca el a vrut sa se lase prin ban care e problema?

Nu pot sa vin la ultimul war, imi reinstalez windows-ul ca aveam probleme cu el...

Edited by pHeNOMz0r Z E W
Link to comment
Share on other sites

@, nu auzi, ma, ca are bacul anul asta si nu mai avea timp si de samp, ce drq... mai funny sa rupi codu' cand te lasi si sa tii singur ttb si rdt in hq. ;) daca el a vrut sa se lase prin ban care e problema?

Nu pot sa vin la ultimul war, imi reinstalez windows-ul ca aveam probleme cu el...

 

Taci drecu'

Link to comment
Share on other sites

baietii, as vrea sa va felicit pentru warurile de azi, dar nu prea pot .. cele cu ttb au fost la limita cu toate ca noi eram 18, ei 25+ .. dar rdt ne-au dat-o rau (codati jumate, adminii dorm)

lasa ca ne refacem, poate nu acum, dar in 2-3 luni facem lv mov :D

oricum, astept noul sublider :>

Link to comment
Share on other sites

N'seara colegilor, VA ANUNT CA MAINE AVEM 3 WARURI!

de la ora 20:00 - 21:30, si acum nu are cum sa se mai schimbe, am dat eu un attack pe verdant AIRPORT 1 ca sa ne antrenam putin pentru warurile din LV, din pacate m-am trezit si eu sa dau attack la 31... O sa incerc de acum inainte sa dau attack si in LV.

 

Vreau sa va spun ca pana nu ne adunam in factiune (Dark nu mai baga pe toata lumea, decat de umplutura mai bine sa nu fie) nu prea o sa punem accent pe waruri, dar totusi ar fi bine sa veniti ca poate avem sanse sa fim de-ar da Domnu cu 1-2-3 mai putini ca adversarii si am avea sanse mai mari, ca de tras bine majoritatea putem, dar fara suparare am vazut destui membrii noi care tin deagle-u invers..

Link to comment
Share on other sites

Am spus-o si eu a spus-si ionut,sa nu bagam toti incepatorii care nu stiu sa traga,dar dark merge pe ideea "nu stiu lasa ca ii invat eu" pai nu prea merge asa,o sa se enerveze cei buni si or sa plece si o sa ajungem ca ttb cu 25 membri on sa se chinuie sa castige pe HQ contra 15 membri adversi care vin din coltul opus al orasului.Atat am avut de zis,zilele ce urmeaza decid soarta mea in acest gang.

Link to comment
Share on other sites

Nu conteaza cum trag baietii conteaza sa vina la war, in ELC erau ogramada de palete pe vremea lui kenzy da veneau la war, si conteaza cand sunt 2 palete contra 1.. sincer zic sa sanctionam pe astia care nu vin.

Edited by Strandy09
Link to comment
Share on other sites

@,

 

Cum sa nu conteze bai? tu gandesti ca putem fi 30 pe turf, daca se baga 5 din mafia adversa in membrii nostri care nu stiu sa traga, realizezi ca ne iau runda cu acele killuri facute? warul nu trebuie castigat doar din influenta, cel mai mult se ia runda din killuri, 1 kill = un punct, ca sa bati la influenta trebuie sa stai 30 de secunde cu cei mai multi membrii pe turf si primesti parca 2 puncte, nu mai stiu exact.

 

@, Nu pleca, gandeste-te ca imediat ai si rank4, dar mna, daca ai un motiv foarte bun nu te putem tine aici cu forta.

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Cum sa nu conteze bai? tu gandesti ca putem fi 30 pe turf, daca se baga 5 din mafia adversa in membrii nostri care nu stiu sa traga, realizezi ca ne iau runda cu acele killuri facute? warul nu trebuie castigat doar din influenta, cel mai mult se ia runda din killuri, 1 kill = un punct, ca sa bati la influenta trebuie sa stai 30 de secunde cu cei mai multi membrii pe turf si primesti parca 2 puncte, nu mai stiu exact.

 

@, Nu pleca, gandeste-te ca imediat ai si rank4, dar mna, daca ai un motiv foarte bun nu te putem tine aici cu forta.

Da ma, da ii invatam noi...... pnm ziceam si eu decat sa fim 20 buni si sa nu vina nici unu la war mai degraba palete.

Link to comment
Share on other sites

@, Ne facem si de rasul lumii cu palete in factiune, cati suntem sa fim buni, nu suntem factiune de antrenament sa ii invatam pe altii sa traga, de ce au aplicat daca stiu ca nu fac fata la waruri? nu inteleg oamenii astia..

Link to comment
Share on other sites

@, Ne facem si de rasul lumii cu palete in factiune, cati suntem sa fim buni, nu suntem factiune de antrenament sa ii invatam pe altii sa traga, de ce au aplicat daca stiu ca nu fac fata la waruri? nu inteleg oamenii astia..

Bosule, nici tu nu stiai la inceput oameni intra sa isi faca un rank, experienta etc.

Link to comment
Share on other sites

Salutare lume,acum am ajuns si eu de la scoala,mai stau un picut si ma bag in game sa imi fac incalzirea si dupa poate nu o sa am o zi proasta ca miercuri.

Link to comment
Share on other sites

@@drE jR, Avem sanse, tot ce trebuie sa facem este sa ne strangem 35+ in factiune si sa incepem cu sanctiunile pentru inactivitatile de la war, daca nu poate sa vina x la war, de ce a aplicat, pana acum nu am sanctionat, era absurd, mai ales pentru - la war. De luni speram sa tragem tare.

Link to comment
Share on other sites

@, Hmm, deci nici nu stiu, eu am bagat direct gta3.img-u, acum am alt gta3.img, ala cartoon, nici nu mi-am dat seama daca are acel rifle.ifp, merg in game sa vad...

Link to comment
Share on other sites

Salut Pimps vroiam să vă anunț că vine Crăciunu băă =)) CjYuxIo.png

Mersii ba ca mi-ai zis ca eu ma pregateam de Paste...

Ce face bajetii??

Kinder ca sa stii ca era o gluma sper sa nu te supi ca mie imi place ciorbi

Poftim tinta mea, eu pe cea verde o folosesc http://imgur.com/a/mkHN2

Edited by PIttbulL07
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.