Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba io am încercat să dau, dar ganditi-va ca mai e și gsb și vtb care încearcă pe verdant, am vrut să dau în la, de azi o să încerc să dau și în sf, dar dacă merg doar eu nu fac mai nimic câteodată.

Link to comment
Share on other sites

n-ai ce sa faci, unii chiar nu stiu sa joace, scriu pe /f in disperare ei ''de ce nu coordonati'' pai daca tu nu stii sa joci alaturi de grup si esti dobitoc si mori de 8 ori la rand, nu te ajuta cu nimic ''coordonarea'.. :-J

Link to comment
Share on other sites

http://www.rpg.b-zone.ro/wars/upcoming/gang/southernpimps

Să nu văd că mai spuneţi că n-aveţi attack. Am stat cu kdZ şi am prins attack pe Bratva II şi Prickle Pine. Ne vedem mâine la waruri, pregătiţi-vă bine. Vă rog să vă prezentaţi în număr cât mai mare şi amânaţi întâlnirile şi planurile care le puteţi face mai devreme sau în weekend. Baftă!

 

Bonus: http://imgur.com/Nibk3bD

Noapte bună!


#no_cheats

Edited by Spawn ToV
Link to comment
Share on other sites

Ba ce ma amuza bobica ma, el vrea sa deschida rpg4 si pe rpg 1-2-3 e lag infernal =)) =))

E greu sa joci pe lagul asta, ce tot va plangeti si ce organizare vreti??? si daca ar organiza cnv tot nu ati asculta asa ca mai bn tac toti si isi vad de treaba lor, incercati sa jucati singuri sa nu aveti nevoie de nimeni.

Ryakk mai bn ai tacea, ai venit aici si dp 1 timp ne amenintai cu demitere pe mn(pentru ca vai doamne nu am fost o zi la war, dupa cat am muncit aici as merita 1 luna de inactivitate) si ionu, dupa cu tom, plz nu mai face pe imaculatul :* .

Cu tn sau fara tot asa era, 1 om nu poate trage in spate tot waru.

 

Edited by PIttbulL07
Link to comment
Share on other sites

Aţi pierdut 2 waruri şi gata plângeţi la demisii şi că nu e organizare? Keep calm doar nu credeţi că acum Bratva a devenit nu ştiu ce mafie puternică şi RDT la fel, e normal ca o mafie care domină un oraş atâta timp să mai piardă zone pe lângă hq-ul celorlalte mafii, fiecare mafie are zile bune şi rele, mâine să fiţi ON în număr cât mai mare să câştigăm 4/4.

Edited by Shawy
Link to comment
Share on other sites

Eu sper să am timp să ajung, dar trebuie să imi recuperez temele din tot semestrul, la mate, ca de cand avem nouă profa nu am mai făcut o temă, imi iese media 4,68 dar pe ea o mănâncă să mă asculte, cred ca vrea să mă lase, de explicat nu explică nimicnimic, dacă nu știi să fii sănătos cică, pe maine tre să fac toate temele, ca mi-l cere, mai dau și test la chimie, phoaiai... Vedem noi, pribabil ajung, pe la 4 și ceva maxim sper să mă apuc..

Link to comment
Share on other sites

ce facea ma baiatu aici?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

chemati-l pe cristiiiiiiiii ca pica hostu, rpg 4 te asteapta un host foarte bun :-J

Edited by Bodie
Link to comment
Share on other sites

Salutare, băieţi! Mulţumesc pentru cooperarea de la toate cele 4 waruri, pentru ascultare, poziţie şi aşa mai departe. Astăzi voi încerca să prind attack pe HQ Tow Truck Bratva şi m-am înţeles cu kdZ ca el să dea pe Naval Base, revin cu EDIT sau cu un alt post după 22:30.

Până atunci, urmăriţi :))

 

https://www.youtube.com/watch?v=4pIKN8wdtSo&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Mno bă, se pare că am avut noroc şi astăzi, am prins eu attack pe HQ Tow Truck Bratva, 69 Pier Mobs a fost atacat când am încercat, m-am mişcat cam încet acolo. Ne vedem mâine la waruri, mă repet, ca şi ieri: veniţi cât mai mulţi la waruri şi vă rog să vă amânaţi întâlnirile, ieşirile sau planurile pe care le puteţi face mai devreme sau în weekend. Nu cred că cer mult şi ar fi ultima zi a săptămânii, cred că aţi putea participa la waruri. Mâine e LV-ul din nou mov, să sperăm. Noapte bună!

Link to comment
Share on other sites

Mno bă, se pare că am avut noroc şi astăzi, am prins eu attack pe HQ Tow Truck Bratva, 69 Pier Mobs a fost atacat când am încercat, m-am mişcat cam încet acolo. Ne vedem mâine la waruri, mă repet, ca şi ieri: veniţi cât mai mulţi la waruri şi vă rog să vă amânaţi întâlnirile, ieşirile sau planurile pe care le puteţi face mai devreme sau în weekend. Nu cred că cer mult şi ar fi ultima zi a săptămânii, cred că aţi putea participa la waruri. Mâine e LV-ul din nou mov, să sperăm. Noapte bună!

Gg pt waruri, maine e iar lv mov?
Link to comment
Share on other sites

@Duffy ZEW, am spus şi în postul făcut, 'mâine e LV-ul din nou mov(VIOLAT), să sperăm', nu am scris suficient de clar?:)) Hai că m-am plictisit, mă bag la un film şi mă culc, noapte bună!

Ne trebuie influenta bre, ai vazut ca doar mov era pe kill log... ne-au luat puncte pentru ca erau mai multi ca noi :| ttb prafalai.

 

Sper ca n-ai pus botul la faza de la pb ma :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.