Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Voi ati vazut warurile de la RDT?? ia uitati-va la ipcoming http://imgur.com/hWk4nVa

Ba deci nu inteleg, o sa vina cam asa?:

-Ne batem cu RDT de la 20:30-21:00 pe military LV dar de la 21:30 la 22:00 se bate bratva cu ei pe acelasi turf, sa presupunem ca noi batem RDT-ul si castigam turful ala, dupa ce se intampla??? se bate RDT cu TTB pt turful nostru??

si daca bate RDT isi ia turful inapoi?? sau daca bate TTB ne ia turful nostru???

Aceasta e intrebare.

Link to comment
Share on other sites

Cel mai probabil sa fie anulat unul, daca nu, bucuria lor. N-ar strica sa prindem si noi asa niste waruri si sa nu fie anulate.

Ne auzim diseara la war, am iesit. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Fain la chimie. Cred că asta a fost un plan organizat de Rangar, poate a greșit. Ne vedem diseară la war, sper să fie lafel de ușor ca warul de aseară cu Verdant . îi batem de 3 ori pe RDT? Nu e imposibil. Baftă celor ce sunt la ore acum. Ceau.

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti praduitorilor? Tot la scoala,tot la scoala? Fira-ti a dreq de scolari amarati,hai va pup si aveti grija de corpurile vastre.

Link to comment
Share on other sites

Castigam si noi 2 atacuri iar apoi Bratva ne ia un atac castigat.

Ne auzim maine la war, pacat ca n-ati prins atacuri.

Noapte buna.

Edited by Diistrict
Link to comment
Share on other sites

, nu ne-a batut nimeni prietenas, a fost bug pe turful ala. Noi i-am batut pe RDT pe turful ala de la 8:30 la 9 si de la 9:30 la 10:00 a avut war TTB cu RDT si au castigat TTB.

Astazi am avut 4/4 winuri si sunt mandru de asta. Datorita acestui fapt nu s-a facut evidenta astazi. Au fost invoiti toti. Va pup si va doresc noapte buna!

Edited by Aditssa ZEW
Link to comment
Share on other sites

Idem Aditssa, dar vom face cumva să recuperăm turful ăla pierdut din cauza bigului pe website! Bună dimineața!

Link to comment
Share on other sites

I-am spart la cacau aseara pe RDT. Pacat de turfu' ala pe military adica noi ne chinuim sa luam turfu si se pierde din cauza unui bug?!

Edited by EvilSeph ZEW
Link to comment
Share on other sites

 

 

Astazi am avut 4/4 winuri si sunt mandru de asta. Datorita acestui fapt nu s-a facut evidenta astazi. Au fost invoiti toti. Va pup si va doresc noapte buna!

 

Baiatu', am fost 30 on la primele 2 waruri si deabea la penultimul si ultimul am fost DOAR 35, eu vreau evidenta si sanctionarea acelor gunoaie inactive care ocupa loc degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ce faceti? Nu de mult am ajuns si eu de pe la scoala, vreme frumoasa azi, cald :D

Ce-mi plac warurile de cateva zile xD, numa magie dau si fac multi bani :))http://imgur.com/71KMqDq

P.S: Si pe ultimul l-a furat culturistul asta de Tom la 1 kill, papadia ta Tomita =))

Link to comment
Share on other sites

Salut, Spawn deschide si tu diseara aplicatiile ca am lasat contul pe sleep ca sa scap de fp sau nu stiu fa cumva sa faci un loc liber ca ai acceptat prea usor prea multi nabi. plz no report

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.