Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Cand m-au vazut pe mine-n SP si pe Bey.Au zis ''cu astia nu-i de gluma,daca ramanem ne facem nervi,mai bine plecam oricum n-avem sanse'' =))

Putin pe barosaneala tomele

Hai bafta ma pregatesc sa plec la sala,prea multa pauza am facut.

Ne auzim diseara la 19:40 cand ajung acasa.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ma ce ai facut ma nene ma ????? Nici bine nu ne-am strans ca au si iesit baietii din bratva , nu o sa mai avem adversari acum praduitorilor.

 

Ce sa fie ma Bratva, castigau la influenta, cand eram verdant dupa wipe si aveam pe ttb era sa scot kill log fara 1 kill :)) palete mondiale

Link to comment
Share on other sites

Da ce-ai facut ma nene ma ? ziceti ca nu mai avem adversari ? nu mai vin la waruri, pa.

 

@@SmooK, Si pe mine nu ma mentionezi ? ok, nu iau eu besturi pt ca-s baiat bun si vi le las voua sa va bucurati si voi ca eu am luat destule la viata mea, dar asta nu inseamna ca nu dau bene, mereu sunt printre primii la scoruri, salms.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da ce-ai facut ma nene ma ? ziceti ca nu mai avem adversari ? nu mai vin la waruri, pa.

 

@@SmooK, Si pe mine nu ma mentionezi ? ok, nu iau eu besturi pt ca-s baiat bun si vi le las voua sa va bucurati si voi ca eu am luat destule la viata mea, dar asta nu inseamna ca nu dau bene, mereu sunt printre primii la scoruri, salms.

 

 

Am vazut eu ce basini ai pe tine.Te-ai enervat ca nu am vazut pe chat ca cereai m4,crezi ca eu numa' la chat ma uitam.Crezi ca toate se invart in juru' tau,nu?Daca esti bun lasa sa spuna altii nu sa te scalzi tu in laude.

Link to comment
Share on other sites

@, Ce vorbesti mai pui de avicola?Pai zic odata,de 2 ori,de 3 ori dar chiar esti chior?Tine-ti dracu gura.

@@Azeez VIP, Cum sa stau de la 12:00 pana seara la sala?Plec la 12:00 de acasa,ajung la sala la 12:15 si apoi trag pana la 13:40.Dupa la liceu pana la 19:30.

Link to comment
Share on other sites

@, Bai copilu, cand jucam eu samp tu n-aveai floci la cuc deci mai ai de mancat pana sa ma critici tu pe mine ok? si stai linistit ca nu astept sa-mi spuna altii cat sunt de bun, eu stiu ca sunt printre cei mai buni care joaca FARA CODURI asa ca n-am nevoie de laude, eu nu ma compar cu codatii de asta nu ma bat nici la besturi ca si aici sunt multi nu dau nume ca nu-i frumos.

Link to comment
Share on other sites

Aseara m-am enervat din cauza unui copil care ma omoara aiurea.

Faza e ca nu am vazut cine-i ratatu' care m-o omorat.

Cred ca tot ala de vineri a facut-o si ieri seara.

Ce nervi aveam nici chef de jucat n-am mai avut.

Daca se mai repeta nu mai vin la wars.

Hai ca ne auzim diseara.

O zi faina sa aveti!

Link to comment
Share on other sites

Am vazut eu ce basini ai pe tine.Te-ai enervat ca nu am vazut pe chat ca cereai m4,crezi ca eu numa' la chat ma uitam.Crezi ca toate se invart in juru' tau,nu?Daca esti bun lasa sa spuna altii nu sa te scalzi tu in laude.

Adevaru e ca , cam multi nu da ti m4 si sunteti prea multi copii pe aici , gen unu aseara spama ca i a furat un kill pe un turf de nimic cu TTB , pana la urma daca nu da ti m4 sa nu aveti pretentia de la altii sa va dea m4 si sa da ti pm , pentru ca el dupa ti o plateste cu aceiasi moneda si nu cred ca ti ar conveni . Pai multi cand conduce unu nu da ti un m4 ls sofer sau aveti pretentii de la el sa va dea , automat cand ala conduce trebuie sa i oferiti m4 fara sa ceara el. Voi ce mai faceti tot la scoala?
Link to comment
Share on other sites

Smook, nu te mai pune in mintea lor lasa-i drq. Vrei M4? Ceri de la mine. Ai vazut ca de fiecare data ti-am dat. Cand nici nu-mi ziceai tot iti dadeam. Nu te mai supara frate. Hai salut. Ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.