Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai salut.

Nu prea am fost in forma azi dar merge.

Am inceput primele waruri cam slabut.

Zenod zicea ca nu ia hp de pe jos.

El nu vede frate vin cu el cu masina si nu vede.Serios?Cata nesimtire.

Uitati-va aici sunt doar 3 faze dar daca ma uit prin video-uri mai gasesc.

https://www.youtube.com/watch?v=IAKktsDA8P4&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Ba nu prea imi place treaba cu atacurile , pitt mi a zis ca era cu dm ul cu gaborii , dar restul ce faceau ??? Daca nu eram eu cine dadea atac ?

 

Apropo azi am facut 21 de ani salpa !

Edited by TOM CULTURISTUL
Link to comment
Share on other sites

Smook,Vreau si eu filmarile de aseara sa ma uit si eu prin toate sa prind neregulile de la TTB ca sa le fac posturi.Cu ce mai am si eu si cu ce mai ai si tu scoatem vreo 5 6 membri.

 

 

Tom esti si tu major in America acum.La multi ani !

Edited by Bimmer aka Adrean
Link to comment
Share on other sites

Ba nu prea imi place treaba cu atacurile , pitt mi a zis ca era cu dm ul cu gaborii , dar restul ce faceau ??? Daca nu eram eu cine dadea atac ?

 

Apropo azi am facut 21 de ani salpa !

Ohoo... La multi ani, sefule! :*

Te pwp si te respect. :)

Link to comment
Share on other sites

Ce war pe TTB... suntem nişte slăbani, no?

SilenCe.[ZEW] 0 0 0 [GF]f0rms. 2 2 750 [AIM]BechiR. 0 0 0 [OsT]Lucke. 0 0 0 xThe0 0 0 0 Deniss.[FARAON] 0 0 1230 Calvin[VIP] 0 0 0 RowE.[ToV] 0 0 0 [RW]Bimmer 0 0 0 sorynRO 0 0 0 [AIM]CaLdeRon 0 0 0 .vidaL.1337[VIP] 0 0 0 Kaine 0 0 0 [uS]Walevski 0 0 0 RapBoy56 0 0 0 Dovahkiin 0 0 0 Mikeyoto[ZEW] 0 0 0 ELMagico 0 1 750 LORD.[ZEW] 2 3 1470 Zenod[banH] 5 6 1380 [HG]Kenny.[CAPITANU] 1 4 1260 [RW]Supreme 2 5 1290 [AIM]K0rS 0 4 1200 Aditssa.[ZEW] 3 7 1170 [uN]Easy. 2 8 900

Dacă aş primi câte un dolar pentru un war în care aţi lipsit n-aş fi milionar, chiar miliardar. Vedeţi şi voi ce scoruri faceţi? De ce dracu sunteţi absenţi?

Link to comment
Share on other sites

Salut, ce faceti? :> Gg pentru attack

 

@@SmooK, ma nene, din cate se vede cand " am aparut " la HP si arma nici nu te vedeam, adica nu erai in zona, ca sa te vad, ahm si dupa ce l-am omorat pe kappa ala, ahm, am luat hp dar tu nici nu ai apucat sa spui /s Zenod, ai scris dupa ce am plecat eu :) deci hai sa n-o mai tinem pe tema asta mult timp

 

@, La multi ani Tomita :*

 

@@d b k a l y ySILENT, tu nu esti in sp.. adica de ce tot postezi aiurea?

 

@, las-o si tu mai moale, cand unii membrii cand ma aduc pe turf ma baga fix in ei si ies din masina si dead .. asta e partea a 2 a :)

 

Link to comment
Share on other sites

Eu tot incerc sa-l fac pe Spawn sa inteleaga ca degeaba ai multi si prosti intr-o mafie, mai bine putini si buni, cei care au fost si in Verdant cu Beyond stiu despre ce vorbesc, faceam scor cu VTB la ei pe HQ noi 15-20 ei 25-30 de ce? pentru ca aveam doar membri buni care stiau sa stea pe turf si TOTI faceau scoruri bune,nu se murea in prostie ca aici si se juca cu cap, sper ca de acum incolo sa nu mai recrutam tot ce prindem macar... mafia asta are potential si e pacat, ne-am strans o gasca cat de cat aici, dar momentan ne trag in jos slabanii, daca o sa reusim sa scapam de ei luam LV lejer si de ce nu sa luam turfuri si in alt oras.

Link to comment
Share on other sites

Aoleo, păi ce-ai făcut mă nene măăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă, ete

 

Aplicația ta pentru funcția de Helper a fost acceptată. Vei primi mai întâi funcția pe forum după care o vei putea primi în joc când un admin 3+ este disponibil să ți-o ofere.

 

aoleoooooooooooooooo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.