Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai noroace back si eu de la scoala.

Abia asteptam ziua de vineri :D

De acum eu sunt in vacanta ma doare la cuculet =))

Azi sper sa fim in numar cat mai mare la war-uri.

GSB vin vreo 30 la war si ne vor provoca probleme.

 

 

Si eu la fel SmooK is in vacanta adica mai este saptamana aia altfel dar in rest liber. Ne duce la statia de epurare a apei si de tratare :))))). Sper sa fim 25 pe turf azi.

Link to comment
Share on other sites

Iauite ma si tu nu m-au primit aia la constructie in weekend sa fac si eu niste bani ..

Mi-au spus ca cica a venit un baiat cu mai multa experienta si nu ma poate lua .

Imi spune ca cica eu am lucrat la interventie pt BGS , ceea ce nu are nici o treaba cu constructiile :))

Mi-a spus ca ii pare rau , ca chestii d-astea .. Ca noi uitati aici trebuie sa construim , nu sa ne batem sau ce faceati dumneavoastra la serviciu .

Link to comment
Share on other sites

Hai salut baietii, ce faceti?

 

Vreau sa va arat ceva frumix by Express 2k16 =)) ce le-a dat-o la aia din Avispa si lu Blast =))

 

" De aceea ma pis pe el si pe voi totodata :D@BlasTKIA, Cand ne-a dat wipe la 69, avand sf vreo 2-3 luni fara intrerupere, imi tot sufereai ca iei orasul, era clar ca iei orasul daca 69 erau 5 membrii si el loco 15... Ti-am zis ca daca vin in SF te tin in hq, nu ca iau orasul. Ba, eu zic ca m-am tinut de cuvant, v-am tinut in hq :)))) Nu prea ma mai intereseaza sa:mp-ul deci nu prea mai imi dau interes sa aduc membrii si chestii. "

Link to comment
Share on other sites

Rank 4+ nu cumva sa va chinuiti sa stati 2 minute pe RPG pentru un amarat de attack, sa nu cumva sa faceti febra musculara la degete dand refresh la rpg ca sa prindem si noi 2 attack-uri.

Sa nu cumva sa mai comentati la membrii r1-3 care nu vin la waruri cand voi nu intrati nici macar pe RPG ca sa prindem si noi 2 attack-uri..

Asta e am prins un attack din pacate...

Ne vedem la waruri, nb all.

PS: In ritmul asta sa nu aveti pretentii la LV prea repede.

Edited by PIttbulL07
Link to comment
Share on other sites

Toate ca toate dar macar sa castigam atacu ala, pe GSB dau atac aproape toate mafiile daca stam sa ne gandim deci e foarte greu sa prindeti 2/2, dar daca prindeti in fiecare zi un atac si-l castigam tot e bine, joi avem LV, dar ca sa-i batem pe astia la ce "talente" au trebuie sa ascultati, cand e de stat la influenta pai stati naibi la influenta cum fac si ei.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM NewLife, Nu poti sta in orice situatie la influenta, daca aia sunt mai multi trebuie sa mergem in ei nu avem ce face.Dar cand trebuie sa stati la influenta, stau cativa si majoritatea se duc rambo in ei.N-ai ce sa le faci

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.