Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ke fake fetele? Tot pe samp, tot pe samp? Va salut si eu, acum am ajuns acasa, dupa o zi cam plina. Vad ca s-au si oprit warurile, GG. Cam ce ati primit voi la getgift?:>

Edited by DubSilent
Link to comment
Share on other sites

Poimaine tre sa inceapa ziua aia speciala pentru mine pe care nu o astept ..

Duminica sau luni tre sa inceapa invierea si tre sa ma asigur cu o zi inainte ca mananc doar odata .

Da wa si maine tre sa aduca si tata vreo 2 miei ca sa ii taiem si cica daca nu mancam amandoi 4 farfurii suntem de neam prost . Asa ca pe langa asta tre sa mai ciocnesc si niste oua cu intreaga familie si alea la fel tre mancate , ca cica e pacat mare sa le arunc .

Dupa tre sa plecam pana la matusamea sa mai luam si masa cu ei si tre sa mancam si niste cozonaci , prajituri si alte mancaruri de paste .

Da ce pot pleca de acolo ... Terminam cozonaci , primeam o farfurie cu sarmale . Mancam cateva prajituri , primeam cine stie ce fel de mancare .

Dupa mai ciocneste vreo 3 oua cu matusamea in timp ce iti povestete despre ce sa faci in viata , si mai ciocneste inca unul cu ceilalti veri .

Si mai tre sa ma duc si la tataie si la mamaia , ca sa mai ciocnesc si acolo altele si sa mai mananc cine stie ce feluri de mancare .

Apoi trebuie sa vina tataie cu damigenele lui de 10 litri de vin , si cica a facut vreo 70 de litri pentru pastele astea .

Tata mi-a spus ca daca nu bem pana la fund fiecare pahar , asta inseamna dusmanie .

Fratilor , eu va spun sincer .

Eu am avut parinti in vacanta plecati timp de o saptamana , m-am batut la mine in curte cu 3 deodata si nu am avut nimica .

Dar la cata mancare voi manca eu in ziua invierii , or ajung la spital , or ma satur pentru intreaga saptamana .

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

 

Nick:PIttbulL07

Level:71

Rank:5

Vechime:6-7 luni sau mai mult

De ce doreşti să pleci din Southern Pimps?:e Tom in gsb + alti amici de-ai mei la care as vrea sa ma duc, oricum a plecat si silence si nu mai vad rostul sa raman.

Care este părerea ta despre Southern Pimps după timpul petrecut aici?:Frumos.

Eşti de acord că vei sta civil pentru o săptămână în caz că se dovedeşte că nu ai fost membru Southern Pimps pentru minim două săptămâni?:da

Alte precizări:Succes all. Nu o respinge, o mai pun odata.

Nu mai raman frate, a plecat si tom si silence, nu mai am niciun chef sa raman.

 

mai stai bre ca poate negociez oleaca cu staffu' si reduce pedeapsa capitala la o palma peste cur

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.