Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@ @, @@BlasTKIA, WOWOWOWOW, CINE COMENTEAZA, BAIETII DIN KIA :ooo. Serios baieti? Va dati curati si buni jucatori de samp, cunoscatori ai armelor si legende ? Pai nu stiu cum sa va zic, dar sunteti cam prosti. Inainte sa ziceti ca sunteti curati, asigurati-va ca nu stie nimeni de

BCOOtkg.png

De unde ai mai apărut și tu? Zici de ei, dar tu cu renko în PC? Am multe surse și în maxim 2 minute la un test eu ti-l găsesc și te facem de tot rasul, Lung baiatu "curat" , nu te iei de KIA pisi Edited by AIM Josh KIA
Link to comment
Share on other sites

@, =)))))))))), sigur? O sa-mi cauti counter strike 1,6 war zone ?:>

 

Ma faci de ras intr-un joc? RIP

Calm bre, nimeni nu e curat =))

 

Sal Spawnica, mă mai tii minte? Prieteni tău IulyanN.

Link to comment
Share on other sites

@, Ho ma, vezi nu-mi da mention de 4 ori, inteleg odata. Smecher video, nu e asa?

KIA, parteneriat cu Nissan si Toyota

Edited by Peach
Link to comment
Share on other sites

Daca se baga Spawn, cred ca inchide topicu'

KIA Promotion

https://youtu.be/OXINST7gbko?t=7s

Esti mortal omule =)) =)) =)) =))

@ ce-i cu "curatenia" aia dp ecranul lui lung a???

Si care ar fi problema daca am vorbit cu jackie??Daca nu foloseai cod erai debanat dar pe tn te cam bate logica... pacat..

PS: v8-u ala e copiat cumva de la Scania?? :-?

Ba cand vad toti anonimii cu "da baaaa si eu am patit la fel" la voi a fost ban meritat asa ca nu va mai comparati cu bey "nonorocicilor"

Ba spawn dc te bagi intre ei ba?? lasa-i pe baieti sa arate cat sunt de penibili (kia).

Edited by PIttbulL07
Link to comment
Share on other sites

Eh, daca domnu' Spawn ne roaga sa ne oprim, atunci ne oprim

Apropo, vad ca doar o sa ramanem cu 3 rang 4+, primii candidati la Tec si Combat sunt Walve si Russian peste cateva saptamani.

Edited by Peach
Link to comment
Share on other sites

Ca sa va zic drept,va certati aiurea,va inteleg ca va urati , ca sunteti dusmani de moarte pe un joc,eu tot nu inteleg de ce l-ai pus pe Blast in poza ca el nu prea le are cu armele dar pretinde ca da bine,fie la voi acolo.Nu vad rostu certurilor voastre in topicul de discutii southern pimps,aveti skype/pm etc nu tre sa umpleti aici topicu aiurea.Nu vreau sa acuz pe nimeni sau ceva ,nu dau nume,dar unii care stiu sigur ca voi rupeti codu dar o ardeti ca si cum ati fi niste fete virgine pe cand voi aveti vaginu spart,care o fi satisfactia voastra sa dati cu cod sa fiti mari mafioti intr-un joc nu stiu.

 

 

Aici discuta doar Southern Pimps,deci "imigrantii" care comenteaza aiurea aici va rog frumos sa plecati.

 

 

Ma doare la basca daca ma injurati sau daca o sa'mi purtati pica,nu va bag in seama.

 

 

ON TOPIC : Ce mai ziceti ? bine sanatosi ?

 

Ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Aici discuta doar Southern Pimps,deci "imigrantii" care comenteaza aiurea aici va rog frumos sa plecati

 

Ma doare undeva de regulile de pe forum si de restrictiile puse. Este doar un joc, nu inseamna ca trebuie sa iau in serios niste reguli handicapate. Daca vreau sa vorbesc pe aici si oriunde in alta parte si sa spun ce am de spus, o sa o fac.

 

 

 

Nu mai continuaţi comentariile, nu e topic de discuţii despre Staff şi mai ştiu eu ce. Astea le puteţi discuta într-un PM.

 

 

In PM nu te baga nimeni in seama daca nu stiai pana acum. Kelton expertul in coduri si master aura +17 este prea ocupat sa citeasca.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai continuaţi comentariile, nu e topic de discuţii despre Staff şi mai ştiu eu ce. Astea le puteţi discuta într-un PM.

Sla Spawn,slab =)) j.k., iti fac diseară un spam pe skype sa iti calmezi turma =)) sa nu se ieie de noi ca și noi am pățit lafel (cel puțin eu (IulyanN.) Si josh).

 

Esti mortal omule =)) =)) =)) =))

@ ce-i cu "curatenia" aia dp ecranul lui lung a???

Si care ar fi problema daca am vorbit cu jackie??Daca nu foloseai cod erai debanat dar pe tn te cam bate logica... pacat..

PS: v8-u ala e copiat cumva de la Scania?? :-?

Ba cand vad toti anonimii cu "da baaaa si eu am patit la fel" la voi a fost ban meritat asa ca nu va mai comparati cu bey "nonorocicilor"

Ba spawn dc te bagi intre ei ba?? lasa-i pe baieti sa arate cat sunt de penibili (kia).

Ba caine, nu mai zii nimic de KIA ca și tu ai folosit coduri ok?

 

Lasa-l împace pe Naga, o fii el codat sau nu, mie nu îmi pasa?.

Link to comment
Share on other sites

Revenim si noi cu picioarele pe pamant sau continuam sa ne batem joc ? Sunteti unii care n-ati mai dat la waruri de o vreme buna, intrati doar sa faceti log si atat, profitati de bunatatea lui Spawn ca nu va sanctioneaza, de ce intrati fratii mei in mafii daca n-aveti timp de waruri ? ce alte activitati sunt intr-o mafie ? exact, niciuna, singura activtate sunt warurile, daca nu vi la waruri ce rost are sa stai intr-o mafie, chiar nu va inteleg. Suntem putini, avem nevoie de membri, subliderii vad ca nu se ocupa de asta, liderul nu are cunostinte etc, asa nu ajungem nicaeri, o sa ramanem 10 oameni, GSB deja profita de noi, o sa ne ia tot daca continuam asa.Veniti dracului la waruri iar cei din conducere faceti naibii ceva ca daca stati cu mainile in san n-o sa va aplice membri si nici n-o sa luati turfuri moca. WAKE UP BOYS!

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Revenim si noi cu picioarele pe pamant sau continuam sa ne batem joc ? Sunteti unii care n-ati mai dat la waruri de o vreme buna, intrati doar sa faceti log si atat, profitati de bunatatea lui Spawn ca nu va sanctioneaza, de ce intrati fratii mei in mafii daca n-aveti timp de waruri ? ce alte activitati sunt intr-o mafie ? exact, niciuna, singura activtate sunt warurile, daca nu vi la waruri ce rost are sa stai intr-o mafie, chiar nu va inteleg. Suntem putini, avem nevoie de membri, subliderii vad ca nu se ocupa de asta, liderul nu are cunostinte etc, asa nu ajungem nicaeri, o sa ramanem 10 oameni, GSB deja profita de noi, o sa ne ia tot daca continuam asa.Veniti dracului la waruri iar cei din conducere faceti naibii ceva ca daca stati cu mainile in san n-o sa va aplice membri si nici n-o sa luati turfuri moca. WAKE UP BOYS!

 

 

Normal ca avem nevoie de membrii daca atunci cand i-am avut si-a batut joc de ei.Eu nu zic sa nu-i sanctioneze ca nu intra la war, dar au fost unii care au cerut rank up si le-a dat fw si ce daca cere si eu cer, toti cerem.Trebuie sa sanctioneze doar atunci cand este necesar nu asa inutil.Ca ii dai fw in loc de rank up si isi da demisia ca oricine s-ar enerva la faza asta

Link to comment
Share on other sites

worster pe rpg3 si rupe best pe 1,asa mai face el

Stai linistit ca nu e Hoby ala pe cont, e vreun talent de asta aparut peste noapte, 50 la suta din GSB-isti nu joaca ei pe cont, ei fac rost de conturi pentru prietenii lor care "dau bine" gen asta.

Link to comment
Share on other sites

Ce sa zic ma vad ca baietii din GSB sunt cu ochii pe noi la discutii si as zice asa talent pur baietii astia din GSB n-au mai avut de mult un banat pt coduri in curand vor depasi recordul facut de VDT cu Beyond si ai lui, cand le-a dat wipe.Defapt daca ma uit pe banlist noi luam wipe inaintea lor, sa ma anuntati cand va termina stafful asta cu toate aceste favorizari

Link to comment
Share on other sites

@@AIM NewLife, Acuma nu ca ma oftic ca pana la urma e doar un joc si imi bag pl in el, dar e imposibil sa numai fie un codat in mafia aia, deci nu are cum si nu inteleg dc adminii ii ocolesc sau e altceva la mijloc poate ca ai dreptate nu stiu

Link to comment
Share on other sites

@, Prietene, nu e vorba de "poate", e ceva LOGIC, RATIONAL, LA MINTEA COCOSULUI, practic si daca ai IQ-ul pe minus tot iti poti da seama ca e ceva la mijloc, n-are rost sa reiau tot ce s-a intamplat in ultimele luni de la WIPE vdt EXACT in ziua cand trebuia sa batem recordul pana la banlistul lipsit de culoarea verde etc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.