Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Vezi ca te intizi mult si prost, toata chestia in ceea ce priveste razboiul asta dintre mine si voi e simpla: Membri tai m-au dat afara din VDT si nu unu ci mai multi,eu o sa caut sa va fac rau pentru ca asta meritati, rau faci rau primesti, nu-mi pasa de ce ai scris tu acolo, eu nu cred ca mi-am tradat prietenii sau i-am jignit fara vreun motiv, poate prietenii care nu mi-au fost prieteni si care m-au tradat si ei la randul lor, in schimb poti sa intrebi prietenii adevarati care majoritatea sunt in AIM si in SP, despre mine, eu mereu am ajutat ba pe unu ba pe altu cu toate ca, cand am avut eu nevoie de ajutor nu m-a ajutat nici dracu dar asta-i partea 2-a, si acum am venit aici sa-mi ajut prietenii deci era exclus sa merg RDT/TTB cum zici tu pentru ca acolo n-am prieteni si eu nu-mi tradez prietenii intelegi tu? Cat despre Don.Fabio, postul i l-am facut pentru ca stiam ca o sa am si eu de la voi si am i-am zis clar ca daca o sa-mi retraga baietii tai posturile in secunda 2 ii retrag si eu, nu s-a intamplat asta, tu ai raspuns mai devreme la reclamatie si l-ai demis, cam asta a fost, eu fac posturi doar sa ma apar nu sunt posthunter ca membri tai, deci de ce e vina mea in toata povestea asta? m-ati scos sa treceti si voi de 5 turfuri ca va bateam singur, ati trecut bravo, mai mult de 10 nu pupati stai relax (sunt baiat cand zic 10).

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Welcome tuturor, de luni ar fi indicat sa avem o activitate cat mai mare deoarece vom avea war-uri numai in SF. Va spun de pe acum, nu voi mai face nici o exceptie, vom accepta doar 2 invoiri pe zi, maxim, la alegerea noastra. Incercati sa platiti amenzile si sa fiti mai activi, 2 ore pe zi eu zic ca nu e mult deloc. Avem un reachpoint pus la punct cat de cat, suntem majoritari cei cu experienta si putem face o treaba excelenta impreuna, numai daca si voi cooperati ca atare. In rest, un week-end placut.

PS: As vrea sa ascultati de sub-leaderi mai mul si sa incetati cu suferintele de genul "n-am venit la war sa stau la influenta" etc, inclusiv atunci cand se face spam, daca jucam singuri nu putem reusi prea multe, dar cu o indrumare inteleapta ajungem unde ne-am propus.

Edited by AIM Haze
Link to comment
Share on other sites

@, Vezi ca-ti pusca bicepsu de la atatia steroizi boss.

 

Fanii mei din VTB stiu ca ma urmariti 24/24 asa ca nu va mai dau mention ca nu are rost, 1. Nu vorbesc cu codatii(Printu), 2.Necunoscutii astia care-mi pronunta numele pe la discutii VTB, mai aveti de mancat ma pana sa-mi pronuntati mie numele noname-urilor ;), se stiu ei. Ziceti de mine ca-s nolifer ca nu stiu ce dar voi ce faceti ma ? cautati anturaj cu mine si continuati sa-mi dati mention pe la discutii, pai cine-i nolifer ma ? nu sunteti decat niste codati/posthunteri, nu aveti altceva de demonstrat, daca ma uit in logourile voastre vad numai banuri pt coduri si la necunoscutii aia maxim un rank 2 printr-o factiune si voi imi pronuntati mie numele, leprelor ? vai de voi.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@Anndi, Asa bine.Am tot baut apa foarte rece la sala.

Am mai facut dus rece pentru ca muream de cald.

Am fost odata la Baraj Valea Uzului pe ploaie si am facut baie si-am racit ;)

Link to comment
Share on other sites

Neata ba.

Azi 4 war-uri ne doare la cuc.

Poate castigam 4/4.Cred ca spawn LS o sa ne puna dificultati vdt-s la 2 pasi de el.

Pe la 11:00 plec si eu la sala sa ajung pana la 13:00 :D

 

Link to comment
Share on other sites

@ Am vazut ca voi astia din silent faceti glume despre zew bai onanistilor . Pai cat de disperati sa fiti sa va faceti conturi de skype cu nume asemanatoare cu ale noastre si sa puneti poze cu voi ( hidoseniile alea din poze presupun ca sunteti voi ) ? =))) Pai mai 14 ani,voi la scoala nu faceti puta mare ca va baga baietii in gunoi si pe net sunteti smardoi ? =)))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.