Jump to content

Stefan problema instalare


TLG UZZi
 Share

Recommended Posts

Nume: Stefan

Ce problema ai?: am si eu o problema cu un joc JustCause cand dau instal imi apare o chestie neagra patrat si se inchide si nu se instaleaza daca ma poti ajuta apare asta si apoi se inchide Pe youtube arata ca apare asta apoi se instaleaza ,Am incerca sa i dau Run as si apare asta http://photobase.ro/di-AWH3.jpg

O scurta descriere a situatiei: Am zis mai sus

Screenshot: http://photobase.ro/di-J3A1.jpg

Alte precizari: Stie careva cum pot face sa il instalez?

Link to comment
Share on other sites

Din câte văd , pare să nu-ţi citească bine fişierele jocului , sau fişierele să fie corupte .

Caută alt torrent cu Just Cause , care să fie mai simplu de instalat , de preferat cu setup . Deobicei încearcă să descarci torrentele cele mai downloadate , ca să numai apară probleme pe viitor .

Succes !

Link to comment
Share on other sites

Din câte văd , pare să nu-ţi citească bine fişierele jocului , sau fişierele să fie corupte .

Caută alt torrent cu Just Cause , care să fie mai simplu de instalat , de preferat cu setup . Deobicei încearcă să descarci torrentele cele mai downloadate , ca să numai apară probleme pe viitor .

Succes !

De citit cred ca da ,Dar lam luat pe cel mai bun cu +uri si voturi etc l-am descarcat si e .iso l-am deschis du dtools si nu merge

Link to comment
Share on other sites

Voi alt ceva nu aveti ce face decat +1 aici? oricum v-am dat report deja ma plictisiti....

PS: Am tot ce trebuie pentru al juca si l-am mai avut instalat odata mai demult Si daca vati fi interesat de joc ati fi vazut ca merge pe xp,Eu am Peste cerintele de mai jos

 

 

CPU: Pentium 4/Athlon XP or better

CPU Speed: 1.4 GHz (Pentium 4) or Athlon XP 1700+

RAM: 512 MB

OS: Windows 2000/XP

Video Card: 3D Hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX 9.0c compatible with 64MB and Shader model 1.1. (GeForce4 Ti 4200+ or ATI Radeon 9500+)

Sound Card: Yes

Free Disk Space: 5.8 GB

DVD-ROM: 4X Speed DVD-ROM

Link to comment
Share on other sites

Este din cauza la joc , are cerințe foarte mari și calculatorul tău nu le îndeplinește , poți încerca sa îl probezi cu alt windows

Edited by Darkutzu
Link to comment
Share on other sites

Este din cauza la joc , are cerințe foarte mari și calculatorul tău nu le îndeplinește , poți încerca sa îl probezi cu alt windows

O sa fi sanctionat pentru +1, colegul de mai sus acelasi lucru a scris tu doar ai copiat. Asa ai facut in majoritatea topic-urilor de pe forum astazi.

Topic Closed .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.