Jump to content

Nelamurire


DeagleX

Recommended Posts

Vin cu 2 alte nelamuriri pe care am uitat sa le precizez si multumesc pentru raspunsurile primile la celelalte topicuri facute in aceasta sectiune.

1.Prima nelamurire este .Mai am un frate care ar dorii sa joace pe acest server doar ca problema este ca avem router - acelasi ip.

In cazul in care donez pentru cont premium ,si el va avea cont premium cand se v-a inrgistra pe sa-mp ca sa joace?

2.De curand mi-a fost compromis id-ul de messenger ,am incercat in numarate moduri sa recuperez parola/contul dar in zadar .(Intrebarile la care trebuia sa raspuns nu le mai stiam acestea fiind din 2009 si in 4 ani se uita ,iar emailul aternativ lafel)

Problema mea este ca doresc sa-mi schimb adresa de email de la contul de sa-mp in cazul in care o sa-mi fie spart contul/uit parola sa-mi pot recupera parola contului,dar cand vreau sa-mi schimb parola trebuie sa intru pe emailul pe care mi l-am setat la inregistrarea pe sa-mp si sa confirm decizia de schimbare a emailului nou.Intrebarea mea este :

Exista vrun alt mod sa-mi schimb adresa de email...

pot aduce dovezi clare care pot arata ca eu sunt detinatorul real al contului pe svr sa-mp RPG (ip-ul cu care m-am logat mereu si care l-am folosit in joc,contul pe forum,si cel de pe sa-mp)

Intreb acest lucru pentru ca vreau sa donez in viitorul apropiat si in cazul ca care mi se compromite accountu sa-mi pot recupera parola si,sa nu pier timp si bani aiurea

Astept un raspuns daca se poate unu de bine... Multumesc si o zi buna ,salut.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.