Kev1nster Posted July 16, 2013 Share Posted July 16, 2013 FARCRY 4 Via GameSpot aflăm de la Tony Key, vicepreședinte marketing pentru Ubisoft, că viitorul nu foarte îndepărat ne va aduce noi detalii suculente despre viitorul francizei FarCry. Far Cry este o franciză extraordinară și în acest moment a primit aprecierea pe care o merita, drept urmare cu siguranță vom realiza cu încă un joc, însă mai multe despre acest lucru în curând. Sunt de părere că mediul de joc open-world reprezintă viitorul în această industrie și investim foarte multe resurse deoarece suntem de părere că asta își doresc jucătorii. sursa: http://level.ro/stiri/29776-s-ne-pregtitm-pentru-farcry-4-.html Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts