Jump to content

Timp rămas până la zilele B-Zone

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

La mulți ani B-ZONE!

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

Problema SandBoxie.


outlawkln

Recommended Posts

  • Întrebarea / Nelămurirea: Cand sunt pe Sandboxie, si fac SS la ceva din SAMP, imi arata ca face ss, si cand intru in My Documents acolo la GTA Sa, nu-mi apare nici-un SS.
  • Screenshot (în caz că este necesar): -

 

Nu se poate sa salvezi pozele facute in joc de pe Sandboxie. Singura varianta este sa-ti creezi un nou user la PC si sa intri prin intermediul a doua usere, atunci o sa functioneze :)

Link to comment
Share on other sites

  • Întrebarea / Nelămurirea: Cand sunt pe Sandboxie, si fac SS la ceva din SAMP, imi arata ca face ss, si cand intru in My Documents acolo la GTA Sa, nu-mi apare nici-un SS.
  • Screenshot (în caz că este necesar): -

Salut.

Pozele făcute pe modul Sandboxie le găseşti în folderul C:\Sandbox\Userul_Tău\DefaultBox\user\current\Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP\screens

Link to comment
Share on other sites

  • Întrebarea / Nelămurirea: Cand sunt pe Sandboxie, si fac SS la ceva din SAMP, imi arata ca face ss, si cand intru in My Documents acolo la GTA Sa, nu-mi apare nici-un SS.
  • Screenshot (în caz că este necesar): -

 

Dupa ce faci ss, trebuie sa lasi umpic jocul in bara pentru ca iti apare o fereastra noua, cu un buton "recover" si destinatia folderului unde vrei sa iti puna SS.

 

Uite exemplu :

 

dsada.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.