Jump to content

B-Zone are talent!


DonGambetta
 Share

Recommended Posts

Numele eventului: B-Zone are talent !

Organizatorul/ii: DonGambetta, Razvan14, Seba97

Locatia unde va avea loc eventul: Alhambra, insa pentru cascadorii cu avioane, motoare, masini sau alte idei juriul si publicul se vor prezenta la locul cerut de playerii respectivi

Data si ora desfasurari: Etapa 1 ora 22:00 - 28.08.2013, Etapa 2 - Ora 22:00 / 31.08.2013, Etapa 3 - Ora 22:00 / 03.09.2013 / Ora 22:00

Premiile (I, II, III): Premiul I - 10.000$ / Premiul 2 - 5.000$ / Premiul 3 - 3.000$ ( Accept si chiar astept sponsorizari, momentan am doar level 18 deci nu dispun de prea multi bani )

ScreenShots: -

Alte precizari:

Eventul va consta in 3 etape, se va desfasura exact la fel cum se desfasoara emisiunea Romanii au talent pe care cu siguranta multi dintre voi o stiti.Trebuie sa aratati ca aveti talent si ca reusiti sa lucrati solo / in echipa pentru a impresiona juriul si publicul.Nu vreau sa intru in detalii aici deoarece sunt sigur ca multi dintre voi sunteti originali si veti gasi modalitati prin care veti reusi sa fiti foarte apreciati.Cateva sugestii care mi-au venit pe loc in cap si se pot face in sa-mp : dansuri(folosindu-va de animuri, va puteti crea propriile coregrafii), casacadorii(folosindu-va de motoare, motociclete), spectacole in aer(folosindu-va de avioane), teatru, mimica s.a.m.d.Acestea sunt doar cateva din ideile care mi-au venit in minte.Veti avea timp sa va pregatiti aproximativ 3 zile pentru fiecare etapa.Prima etapa se va desfasura in data de 28.08.2013 la ora 22:00.

Show-ul pe care voi il veti face va fi tinut in fata unui juriu format din 3 persoane si a unui public.Oricine poate face parte din public.Pentru a trece in urmatoarea etapa trebuie ca media juratilor sa fie minim 8.Notele vor fi de la 1 la 10.

Mai jos voi prezenta cateva reguli atat pentru participanti cat si pentru public:

Participanti:

-nu aveti voie sa contestati decizia juriului

-grupul cu care veti participa la concurs(in caz ca nu veniti solo) trebuie sa fie de maxim 10 persoane

-nu aveti voie sa repetati numarul in caz ca nu va iese, trebuie sa va iasa din prima

-nu aveti voie sa mituiti / corupeti juratii, riscati sa fiti descalificati

-juriul isi rezerva dreptul sa descalifice din prima pe cei care vin sa faca caterinca sau chestii de genul aceasta

-din moment ce ati fost picati sau descalificati nu mai aveti voie sa veniti inapoi

Public:

-incercati sa folositi /w sau /sms pentru a vorbi sa evitam spamul de pe chat

-dupa ce incepe eventul fiecare dintre voi va trebui sa stea acolo unde veti fi pusi de oamenii care asigura securitatea eventului

-nu aveti voie sa va plimbati sau sa intrati pe scena din moment ce a inceput eventului

-nu aveti voie sa veniti cu arme la voi, daca vom primi acordul unui admin departamentele vor da confiscate tuturor celor ce vin cu arme

Imi rezerv dreptul de a modifica si de a adauga noi reguli pana la inceperea primei etape.In mare, regulile si structura concursului v-am prezentat-o, insa exista riscul sa intervina mici modificari.

Pentru a face eventul mai atractiv(premiul fiind destul de mic momentan) rog playerii de level mare care vor si pot sa contribuie cu o suma cat de mica.Acceptam donatii pana la prima etapa, dupa voi actualiza premiile finale.Cine doreste sa doneze este rugat sa posteze aici dupa urmatorul model(nu vreau sa existe vorbe ca fac acest event pentru a face eu bani sau altceva, totul este 4fun) :

Nume:

Suma donata:

Print screen:

Alte precizari:

Pentru intrebari v-as ruga sa ma contactati pe PM.Repet, caut 3 persoane care sa faca parte din juriu si sa aiba ceva experienta si timp de joc pe acest server.

O saptamana usoara tuturor.

 

Structura eventului va suferi o modificare.Detalii va voi prezenta mai jos :

Cei care vor sa participe sunt rugati sa posteze in acest topic dupa modelul urmator :

Numele(in-game):

Levelul:

Liderul grupului:

Membrii grupului(daca este cazul):

Locatia unde veti tine numarul:

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare):

 

Cei care doresc sa sponsorizeze o pot face prin PM dupa modelul pe care l-am postat in primul post.As ruga playerii cu experienta si vechime pe server sa ma ajute sa facem ceva frumos, un event care sa ramana in istoria serverului deoarece stiu ca nu pot atrage foarte multi playeri avand in vedere premiul relativ mic.Multumesc.

Premiu actualizat, multumim Razvan14 ( 60.000$ ), Catalin1994 (100.000$ ) si ALex(100.000$) pentru sponsorizari.

Noul premiu este :

Locul 1 - 150.000$

Locul 2 - 80.000$

Locul 3 - 48.000$.

Daca mai doreste cineva sa contribuie financiar astept PM pe forum.

Edited by DonGambetta
Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): Catalin.

Levelul: 45+

Liderul grupului: Eu.

Membrii grupului(daca este cazul): -

Locatia unde veti tine numarul: Area 51 - Rustler

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Air show. Avionul pe care il folosesc este cel al factiunii si anume Rustler.

Link to comment
Share on other sites

Maine la ora 22:00 se va desfasura prima etapa.

Am actualizat cateva informatii despre event, uitati-va pe primul post.

Orice ajutor financiar cat de mic este bine venit.

Asteptam cat mai multe inscrieri in acest topic dupa modelul urmator :

Cei care vor sa participe sunt rugati sa posteze in acest topic dupa modelul urmator :

Numele(in-game):

Levelul:

Liderul grupului:

Membrii grupului(daca este cazul):

Locatia unde veti tine numarul:

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare):

Premiu actualizat, multumim Razvan14 ( 60.000$ ), Catalin1994 (100.000$ ) si ALex(100.000$) pentru sponsorizari.

Noul premiu este :

Locul 1 - 150.000$

Locul 2 - 80.000$

Locul 3 - 48.000$.

Daca mai doreste cineva sa contribuie financiar astept PM pe forum.

Edited by DonGambetta
Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): un[N]nder

Levelul: 15

Liderul grupului:Eu

Membrii grupului(daca este cazul): Singur

Locatia unde veti tine numarul: va Voi spune atunci

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Drift-uri cu o masina cel mai probabil Uranus,Elegy.

Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): Cruzzz

Levelul: 20.

Liderul grupului: Eu.

Membrii grupului(daca este cazul): Doar eu.

Locatia unde veti tine numarul: International Airport San Fierro.

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Cascadorii cu un Stuntplane - veti fi uimiti cu ceea ce stiu sa fac cu acest avionaş.

Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): [s4L]Mitch

Levelul: 24

Liderul grupului: ^^ practic, eu

Membrii grupului(daca este cazul): -

Locatia unde veti tine numarul: Alhambra

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Va voi interpreta un hit vechi de-al unui artist foarte cunoscut din Romania. Sper sa castig acest eveniment pentru o operatie la ligamentul drept al membrului inferior stang si sa-mi iau doua Infernusuri.

Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game):[bTD]Bloody

Levelul:26+

Liderul grupului:Eu

Membrii grupului(daca este cazul): Singur

Locatia unde veti tine numarul: Centru orasului Los santos de pe cea mai mare cladire de acolo.

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Dans in aer

Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game):[LM]ReXoNa

Levelul:49

Liderul grupului:Eu

Membrii grupului(daca este cazul):-

Locatia unde veti tine numarul:In fata la Jail

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Stiu ca foarte multa lume intra la "Jail" in joc asa ca voi interpreta o melodie de puscarie pe placul Puscariasilor.

Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): GGhrtTT

Levelul: 14.

Liderul grupului: Eu.

Membrii grupului(daca este cazul): -

Locatia unde veti tine numarul: Skate-Park.

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Un trick foarte greu cu BMX .

Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game):mircea$$$$

Levelul:7+

Liderul grupului:Eu.

Membrii grupului(daca este cazul):Doar eu.

Locatia unde veti tine numarul:Aeroportul Lv.

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare):Cascadorii cu avionul.Tip de avion:Stuntairplane

Edited by markerportocaliu
Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): Gronky

Levelul: 2

Liderul grupului: Nu este vorba de un grup

Membrii grupului(daca este cazul): -

Locatia unde veti tine numarul: Four Dragons Casion, Las Venturas.

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Este vorba despre un stunt.

Edited by Gronkh
Link to comment
Share on other sites

Update : Premiul a fost marit, multumim ALex pentru 100.000$ sponsorizare !

Cei care vor sa participe sunt rugati sa posteze in acest topic dupa modelul urmator :

Numele(in-game):

Levelul:

Liderul grupului:

Membrii grupului(daca este cazul):

Locatia unde veti tine numarul:

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare):

Premiu actualizat, multumim Razvan14 ( 60.000$ ), Catalin1994 (100.000$ ) si ALex(100.000$) pentru sponsorizari.

Noul premiu este :

Locul 1 - 150.000$

Locul 2 - 80.000$

Locul 3 - 48.000$.

Daca mai doreste cineva sa contribuie financiar astept PM pe forum.

Am adaugat si o noua regula pentru cei care nu se inscriu acum.O puteti face prin SMS la inceperea primei etape doar daca aveti un grup de minim 5 persoane care sa participe si ceva cel putin bine improvizat.Dupa ce vom termina cu membrii care au postat pe forum, vom lua si grupurile inscrise pe SMS.

Atentie, prin SMS va puteti inscrie doar daca aveti un grup de minim 5 persoane si numarul vostru este cel putin bine improvizat, daca incercati sa imitati pe loc si va incurcati si dureaza mult veti fi descalificati.

Nu va mai puteti inscrie din etapa 2, daca vreti sa o faceti, acum o puteti face.

Edited by DonGambetta
Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): Strandy

Levelul: 25

Liderul grupului: Strandy

Membrii grupului(daca este cazul): Strandy, Sebi_Jr

Locatia unde veti tine numarul: Alhambra.

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Vom oferi un mare spectacol de dans.

Edited by Strandy
Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game):Sapunel

Levelul:10

Liderul grupului:Eu

Membrii grupului(daca este cazul):Lucrez singur

Locatia unde veti tine numarul:boat rent LV

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare):Va voi arata ca am o tinta uimitoare!O sa fac cascadori in timp ce trag si lovesc drept la tinta!.

P.S: Am nevoie sa fie prezent un arms dealer care sa imi poata da niste arme pentru a imi arata talentul!

Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game):Tyci

Levelul:14+

Liderul grupului: Eu.

Membrii grupului(daca este cazul): Doar eu.

Locatia unde veti tine numarul: LV.

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare):Stun.

Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): Hell_sTar

Levelul: 11+

Liderul grupului: Eu.

Membrii grupului(daca este cazul): -

Locatia unde veti tine numarul: Las Venturas

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Stunt .

Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): Costy33

Levelul: 22

Liderul grupului: Eu.

Membrii grupului(daca este cazul): -

Locatia unde veti tine numarul: Alhambra

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Voi interpreta un dans artistic combinat cu o demonstratie de arte martiale

Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): Papoi

Levelul: 4

Liderul grupului: -

Membrii grupului(daca este cazul): -

Locatia unde veti tine numarul: Las Venturas Airport

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Voi face niste cascadorii cu un avion.

Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): Gabeexd

Levelul: 5

Liderul grupului: Eu [Gabeexd]

Membrii grupului(daca este cazul): Nu sunt ,posibil in ultimele etape sa iau inca unul pentru demonstratii

Locatia unde veti tine numarul: GYM Lost Santos [sala de sport din LS]

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Karate.In prima etapa voi face o kata ,iar in urmatoarele voi face o demonstratie pe alt player.

Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): M4rIuS

Levelul: 7 spre 8

Liderul grupului: Singur

Membrii grupului(daca este cazul): -

Locatia unde veti tine numarul: Skate Park

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): Bike show ( voi face diferite scheme cu o motoreta si o bicicleta. )

Edited by maryusfloryn
Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game):Sorin27

Levelul:14

Liderul grupului: Eu.

Membrii grupului(daca este cazul): Doar eu.

Locatia unde veti tine numarul: Aeroport Ls

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare):Cascadorii cu avionu

Edited by S4L Sorin27
Link to comment
Share on other sites

Update : Premiul a fost marit, multumim Marco pentru 110.000$ sponsorizare !

Cei care vor sa participe sunt rugati sa posteze in acest topic dupa modelul urmator :

Numele(in-game):

Levelul:

Liderul grupului:

Membrii grupului(daca este cazul):

Locatia unde veti tine numarul:

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare):

Premiu actualizat, multumim Elix(2000$), TreflAa ( 10.000$ ), Razvan14 ( 60.000$ ), Catalin1994 (100.000$ ) ALex(100.000$) si Marco( 110.000$)pentru sponsorizari.

Noul premiu este :

Locul 1 - 200.000$

Locul 2 - 120.000$

Locul 3 - 80.000$.

Daca mai doreste cineva sa contribuie financiar astept PM pe forum.

Am adaugat si o noua regula pentru cei care nu se inscriu acum.O puteti face prin SMS la inceperea primei etape doar daca aveti un grup de minim 5 persoane care sa participe si ceva cel putin bine improvizat.Dupa ce vom termina cu membrii care au postat pe forum, vom lua si grupurile inscrise pe SMS.

Atentie, prin SMS va puteti inscrie doar daca aveti un grup de minim 5 persoane si numarul vostru este cel putin bine improvizat, daca incercati sa imitati pe loc si va incurcati si dureaza mult veti fi descalificati.

Nu va mai puteti inscrie din etapa 2, daca vreti sa o faceti, acum o puteti face.

In acest topic va mai puteti inscrie doar pana la ora 21:00 ( 28.08.2013 ).

Edited by DonGambetta
Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): Nobilul

Levelul: 10

Liderul grupului: Eu si NecoSinz

Membrii grupului(daca este cazul): Nobilul , NecoSinz

Locatia unde veti tine numarul: Alhambra

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare): va voi prezenta un "catwalk" modificat .

Edited by DC Saher
Link to comment
Share on other sites

Numele(in-game): Tudster

Levelul:12

Liderul grupului: Eu

Membrii grupului(daca este cazul): Quicky99

Locatia unde veti tine numarul:Alhambra

Detalii despre ceea ce veti interpreta(in mare):Pai o sa facem un numar de dans combinat cu karate .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.