Jump to content

[B-Zone TV] El Loco Cartel Presentation


AlcoluS
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: El Loco Cartel Presentation

Gen: Prezentare.

Data: 28/8/13

Scurta prezentare: Un videoclip in care se prezinta gang-ul El Loco Cartel din San Fierro.

Alte precizari: Multumesc foarte mult lui [F4L]Carter care m-a ajutat pe tot parcursul filmarilor, cat si actorilor care au participat si au ajutat ca aceasta prezentare sa fie realizata.

 

Link to comment
Share on other sites

A iesit frumos filmul, eu ti-am zis daca vreti sa va ajut dar ai zis ca ma chemi dar nu mai, mai chemat :-W

O sa va dau un + cand voi putea :)

Link to comment
Share on other sites

E dragut dar stii ce nu imi place ?

Nu imi place ca nu ai scos esentialul din film, este o mafie spaniola. Nu trebuia sa pui melodia aia pe fundal, clipul trebuia sa aiba o tema portocalie iar unele scene sunt prea lungi. Plus ca ai greseli gramaticale in subtitrari.

# Liderii nu se vor bate intre ei niciodata pentru bani la propriu, au membrii care pot face asta.

# Liderii nu vor bate "din poarta in poarta" pentru a programa intalniri, au membrii care pot face asta.

Sunt convins ca voi fi jignit pentru criticile aduse, una peste alta v-ati straduit si e de apreciat. Felicitari

Edited by LL Levyy
Link to comment
Share on other sites

Frumos...Dar ai gresit niste detalii destul de importante.Un exemplu ar fi atunci cand liderul ELC zice ca intalnirea va avea loc noaptea si in parcare se poate vedea pe ''fereastra'' aia din dreapta ca e mijlocul zilei afara [4:14] .Totusi a iesit bine.

BRAVO!

Link to comment
Share on other sites

Ai depus foarte multă muncă, dar nu a ieşit tocmai bine. O prezentare trebuie să dureze 1-2 minute. Tu ai făcut deja un clip întreg. Acţiunea este mult prea statică, iar cadrele lungi te plictisesc.

Link to comment
Share on other sites

Deja absolut toate prezentările la toate gangurile şi măfiile care s-au făcut sunt la fel.

O secvenţa mereu la început pentru a prezenta HQ-ul , o secvenţă cu toata familia înarmată până în dinţi , o secvenţă în care pleacă toate maşinile de la HQ , o secvenţă în care vând arme şi una în care vând droguri , şi desigur muzica tipică de gangsteri pe fundal.

În opinia mea fiecare prezentare e la fel , nu văd nimic spectaculos/inovativ/nou faţă de celalalte în nici o secvenţă.

Mi-am spus doar părerea ,nu săriţi pe mine.

Felicitări pentru străduinţă totuşi , dacă cele spuse în legătură cu durata de filmare sunt adevărate.

Vă urez mult succes în continuare.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru video, este foarte reusit,printre cele mai bune vazute de mine pe aceasta comunitate.

Imi pare rau insa ca v-am ajutat doar la o singura secventa.

Link to comment
Share on other sites

Un film foarte reusit. Insa era mai ok daca se punea accent pe prezentarea gangului si nu pe " o poveste" .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.