Jump to content

Zeci de supercaruri, o singură pistă. Un drag race de pomină.


RobertCM
 Share

Recommended Posts

Zeci de supercaruri, o singură pistă.

Un drag race de pomină.







  • Liniuţa secolului, i-am putea spune. Şi nu am exagera absolut deloc. Căci dacă veţi încerca să număraţi supercar-urile adunate împreună pe această pistă de avioane s-ar putea să le pierdeţi numărul...

dragrace-cr.jpg?width=610&height=343



N-avem cuvinte. Am mai văzut liniuţe între supermaşini, dar acest clip de aproape 10 minute le are pe toate. Iar prin „toate”, înţelegem TT Gallardo vs. V12 Vantage, Z28 Camaro vs. Shelby Super Snake, Ford GT vs. Gallardo, TT 370ci Camaro, C63 vs. 430 Scuderia, C6 z06 vs. V12 Vantage, Ford GT vs. Nissan GTR, TT Ford GT vs. Mustang GT, Supercharged SLS vs E63, GTR Alpha 10 vs. GT 900 GTR, English Racing/ETS GTR, E63 vs. 300 SRT8, Gallardo Superleggera, Aventador vs. MP4-12C... şi încă alte câteva!

553894_585375478176630_880263639_n.jpg




Bun, acum, că v-am atras atenţia, luaţi-vă popcornul, făceţi-vă comozi şi... enjoy! Atenţie, e de văzut până la sfârşit!!










Dupa ce m-am documentat am aflat cateva chestiunii despre baietii astia, si anume ca sunt foarte seriosi. Am gasit mai multe videoclipuri pe care as vrea sa le impartasesc cu voi.


Uitati aici canalul de YTB. si facebook-ul baietilor.
















Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.