Jump to content

Cerere - paulyks - Userbar


paulyks
 Share

Recommended Posts

  • Nick: paulyks

  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo): userbar/logo - cred ca logo se numeste imaginea animata

Imagine (obligatoriu pentru semnatura): http://s7.postimg.org/8d2hrb3ln/Imagine1.jpg

Tema (In caz ca nu exista o imagine):

Text: -

Dimensiuni: dimensiunea deja existenta

Alte precizari: Vreau sa animati textul ca in clipul acesta(
) [vezi minutul 05:00) si sa sincronizati flash-ul textului cu basul melodiei acesteia (
) incepand cu minutul 00:23 - 01:05.

Link to comment
Share on other sites

Pentru ce iti trebuie logo-ul?

------------------

 

Fii mai explicit, nu prea am inteles ce vrei. Ai zis ca vrei logo-ul de la min 5:00, care e intocmai imaginea care ai pus-o tu: http://s7.postimg.org/8d2hrb3ln/Imagine1.jpg ...

Edited by Shooter
Link to comment
Share on other sites

Pentru ce iti trebuie logo-ul?

------------------

 

Fii mai explicit, nu prea am inteles ce vrei. Ai zis ca vrei logo-ul de la min 5:00, care e intocmai imaginea care ai pus-o tu: http://s7.postimg.org/8d2hrb3ln/Imagine1.jpg ...

Vreau sa fie un GIF(animatie) care sa palpeze ca in clipul acela, sa fie sincronizat cu bassl melodiei.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.