Jump to content

[Portofoliu] Mr0ne


Mr0ne
 Share

Recommended Posts

Sunt la inceput si nu am foarte multe lucrarii.

 

Daca vreti sa va dati cu parerea, va rog frumos sa o faceti in limita bunului simt.

 

sgWPjMg.jpg

 

2mvcweB.jpg

 

j3R2jM9.jpg596nBjI.jpg

Edited by DC Mr0ne
Link to comment
Share on other sites

Bravo ! Pentru început e foarte bine ,îmi place foarte mult cea cu DC (prima) . Mai ai de învăţat ,felicitări pentru munca depusă .

Multumesc frumos.

 

Nou :

 

ypyzX2t.png

 

5VJzBMC.png

Edited by DC Mr0ne
Link to comment
Share on other sites

 

Frumoase creatiile pentru inceput ..

Felicitari pentru munca depusa , tine-o tot asa ;)

 

Multumesc frumos.

 

 

Mai ai de invatat Mr0ne insa, pana atunci eu iti urez mult noroc cu portofoliul si vreau sa vad cum din tine creste un ``artist`` in PhotoShop.

Multumesc frumos.

Link to comment
Share on other sites

Bunisoare lucrari pentru un incepator, cum spune si Dakin, imaginatie ai, aplic-o insa nu exagera.

 

Mai urmareste niste tutoriale pentru text, cauta niste fonturi frumoase pentru avatare si o sa iasa frumos. Succes!

Link to comment
Share on other sites

Bunisoare lucrari pentru un incepator, cum spune si Dakin, imaginatie ai, aplic-o insa nu exagera.

 

Mai urmareste niste tutoriale pentru text, cauta niste fonturi frumoase pentru avatare si o sa iasa frumos. Succes!

Multumesc frumos !

 

 

 

@@Mr0ne, Imi poti face si mie un avatar cu poza asta? sa scrie bob. in loc de mr0ne.

cdx6FHt.gif

 

Da, revin cu edit.

EDIT: Poftim ofOsEd7.gif

Edited by Mr0ne
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.