Jump to content

News Reporters - Evidenţa pachetelor de anunţuri / Bundle of announcements evidence


RobertCM
 Share

Recommended Posts

- Nume: Dr.Fantastic


- Rank: 1


- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 1


- Anunţul: Liqquid vinde casa cu ID 417, Shop Interior, ofertele se fac atat în joc cat si pe RPG.B-Zone.Ro.


- Anunţurile publicate (dovada): anulat


- Alte precizări: Am asteptat sa ma contacteze, dar nimic, iar cand voiam eu sa il contactez ori era AFK ori nu era conectat . Imi cer scuze ca nu am putut onora acest pachet .


Link to comment
Share on other sites

@@Cristian2000, Pachetul tau a fost analizat si este corect, a fost adaugat la raport. Conducerea factiunii te felicita pentru efortul depus!

@, Pachetul tau a fost analizat si este corect, a fost adaugat la raport. Conducerea factiunii te felicita pentru efortul depus!

@@antoniovalentinn7, Pachetul tau a fost analizat si este corect, a fost adaugat la raport. Conducerea factiunii te felicita pentru efortul depus! Ai grija la postarea in afara intervalului, sper sa nu se mai intample.

 

 

Edited by South MaGe
Link to comment
Share on other sites

- Nume:Unick

- Rank:1

- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4):4

- Anunţul: Benzinaria cu ID 72 din Montgomery este scoasa la vanzare la pretul de 25.000.000$! Nu ratati aceasta ocazie.

- Anunţurile publicate (dovada):

 

http://imgur.com/a/nZiGg

 

- Alte precizări:Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Dr.Fantastic


- Rank: 2


- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4


- Anunţul: [uS]Edison ofera rent cu 0$ la [/findhouse 505], Pent House langa CNN LS, parcare mare si interior luxos.


- Anunţurile publicate (dovada): Anulat, nu am puut da de el,cand il gaseam on era numai pe [/sleep] .


- Alte precizări: Imi pare rau ca nu am putut onora pachetul


Link to comment
Share on other sites

Nume: Nedelescu


Rank: Intern


Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4


Anunţul: DJmix vinde casa cu ID 234, are 180 renteri, interior Mini Kaiac, oferte in joc la numarul: 220-2443.


Anunţurile publicate (dovada): Click.


Alte precizări: Nope.


Link to comment
Share on other sites

- Nume: Bogdan(Misu)

- Rank: 1

- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4

- Anunţul: La benzinaria cu ID 77 beneficiezi de cea mai buna calitate de cumbustibil din SF, faci plinul la doar 69$.

- Anunţurile publicate (dovada): Anulat

 

- Alte precizări: Nu m-a contactat

Link to comment
Share on other sites

- Nume: [eS]Vladuttzz


- Rank: 1


- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4


- Anunţul: Clanul Elite Squad recruteaza noi persoane, minim level 25 si o aplicatie buna pe RPG!


- Anunţurile publicate (dovada): http://imgur.com/a/WVyd1


- Alte precizări: Nu mi s-au postat in ordine, s-a dus rau de tot imgur-ul. Nu stiu ce sa ii fac si nu stau sa ma chinui, am destula treaba in joc. Daca il vrei in ordine iti dau arhiva. Mersi pentru intelegere!


Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Evidenţa pachetelor de anunţuri / Bundle of announcements evidence

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.