Jump to content

News Reporters - Evidenţa pachetelor de anunţuri / Bundle of announcements evidence


RobertCM
 Share

Recommended Posts

- Nume:ByngTM


- Rank:(2)


- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4):4


- Anunţul:" Tombola B-Zone te asteapta sa iti incerci norocul! Mai multe detalii gasesti pe forum la sectiunea "Events"! "


- Anunţurile publicate (dovada): http://imgur.com/a/NDpl5


- Alte precizări: Daca nu este ceva bine /call me pe samp.


Link to comment
Share on other sites

@, Anulat.

@@ByngTM, Pachetul tau a fost analizat, fiind corect, a fost adaugat la raportul de activitate. Felicitari pentru seriozitatea de care ai dat dovada, ducand la bun sfarsit acest pachet de anunturi.

@@knazinho, Pachetul tau a fost analizat, fiind corect, a fost adaugat la raportul de activitate. Felicitari pentru seriozitatea de care ai dat dovada, ducand la bun sfarsit acest pachet de anunturi. Mergi sanatos. :P

Link to comment
Share on other sites

- Nume: fpsMANN


- Rank: 4


- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 2


- Anunţul: Vrei sa vezi cele mai noi interviuri cu membrii The Legends? Viziteaza topicul The Legends-Interviuri, pe forum.


- Anunţurile publicate (dovada): http://imgur.com/a/QKwcc


- Alte precizări: Scuzati dublu post, riscurile meseriei, n-aveam cum sa pun pachetul tot unde am corectat pachetele.



@, Pachetul tau a fost analizat, fiind corect, este validat pentru raportul de activitate. Bravo, mare reporter fpsMANN, asta.


Edited by fpsMANN Legend
Link to comment
Share on other sites

@@cri01 AKA 47, Pachetul tau a fost analizat, fiind corect, a fost adaugat la raportul de activitate. Felicitari pentru seriozitatea de care ai dat dovada, ducand la bun sfarsit acest pachet de anunturi.

De acum, pentru a evita spam-ul, sa tot postez aici, sa nu se zica ca fac asta pentru +1, voi astepta sa se stranga 2-3 evidente, in caz ca nu se fac macar 2 evidente intr-o zi, o zi jumate, voi corecta doar o evidenta. :)

Link to comment
Share on other sites

-Nume: alex882

-Rank:1

-Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4

-Anuntul: Vino si tu la [/findbiz 20] si alege-ti cel mai frumos numar de telefon prin comanda [/buy] si alege 'cell phone'.Vino si tu la [/findbiz 20] si alege-ti cel mai frumos numar de telefon prin comanda [/buy] si alege 'cell phone'.

-Anunturile publicate (dovada):

http://postimg.org/gallery/zx70txiw/f1edb200/

-Alte precizari: Pachet anulat!​

 

Link to comment
Share on other sites

- Nume:Liviu_Corleone

- Rank:1

- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4):4

- Anunţul:Casa cu ID-ul 549 iti sta la dispozitie cu [/rentroom], in centrul orasului Las Venturas.

- Anunţurile publicate (dovada):Pachet NR

- Alte precizări:Sunt putin incurcate, dar sunt toate, multumesc, te rog sa nu-mi dai saptamana asta alt pachet pentru ca voi fi ocupat la scoala cu cateva proiecte, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

@@SoA alex882, Anulat, stiu despre ce este vorba.

 

@, Pachetul tau a fost analizat, fiind corect, a fost adaugat la raportul de activitate. Felicitari pentru seriozitatea de care ai dat dovada, ducand la bun sfarsit acest pachet de anunturi.

 

@@cri01 AKA 47, Pachetul tau a fost analizat, fiind corect, a fost adaugat la raportul de activitate. Felicitari pentru seriozitatea de care ai dat dovada, ducand la bun sfarsit acest pachet de anunturi.

Link to comment
Share on other sites

- Nume:ByngTM


- Rank:(2)


- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4):4


- Anunţul:"Vrei sa ai numar de invidiat sau unul mai simplu? Artificii si multe altele? Hai si tu la [/findbiz 15], te asteptam!"


- Anunţurile publicate (dovada):-


- Alte precizări: Pachet anulat. Nu s-a prezentat sa-mi ofere cei 20.000$, imi pare rau. Succes!


Link to comment
Share on other sites

-Nume: alex882

-Rank: 1

-Anuntul publicat: [soA]sTek cumpara business in valoare de 8.600.000$! Ofertele se fac prin [/sms].

-Tipul anuntului (1, 2, 3 sau 4) : 1

-Anunturile publicate (dovada) :

http://postimg.org/gallery/onx8a0m2/7adbee69/

-Alte precizari: ---​

 

 

 

Edited by SoA alex882
Link to comment
Share on other sites

- Nume: EvilSeph.[ZEW]


- Rank: 1


- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4


- Anunţul: Esti incepator? Ai nevoie de bani? Clanul The Legends ofera ajutor financiar. Cererile se fac pe forumul clanului [TL].


- Anunţurile publicate (dovada): http://imgur.com/a/Ujc9B


- Alte precizări: Am facut 21/40. Am fost informat ca nu trebuie sa le mai fac.


Link to comment
Share on other sites

@@SoA alex882, Pachetul tau a fost analizat, fiind corect, a fost adaugat la raportul de activitate. Felicitari pentru seriozitatea de care ai dat dovada, ducand la bun sfarsit acest pachet de anunturi.

 

@@EvilSeph ZEW, Pachetul tau este pe jumatate facut, deoarece eu te-am informat sa nu mai publici restul anunturilor, iar eu, la urma mea, am fost informat de catre cel care a facut cererea pentru pachet, OctavianTavy. La raport se vor adauga anunturile publicate pana acum.

Edited by fpsMANN Legend
Link to comment
Share on other sites

- Nume: EbolaNinja


- Rank: 1


- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4


- Anunţul: [DJ]Ficzusinho vinde sau schimba Burger Shot langa Drugs Dealer si HQ TTB, ID 49. Ofertele se fac pe forum sau [/sms]!


- Anunţurile publicate (dovada): Anulat


- Alte precizări: A vandut bussines-ul http://imgur.com/lTm085x .


Edited by EbolaNinja
Link to comment
Share on other sites

@@Ardeleanuuu, Pachetul tau a fost analizat, fiind corect, a fost adaugat la raportul de activitate. Felicitari pentru seriozitatea de care ai dat dovada, ducand la bun sfarsit acest pachet de anunturi.

 

@, Bravo tata, mare reporter, mare caracter, pachetul tau este cel mai corect, este validat pentru raportul de activitate. Tine-o tot asa, faci bine ce faci, sa nu te lauzi singur niciodata, lasa-i pe altii sa te laude.

 

@, Anulat sa fie.

 

@, Pachetul tau a fost analizat, fiind corect, a fost adaugat la raportul de activitate. Felicitari pentru seriozitatea de care ai dat dovada, ducand la bun sfarsit acest pachet de anunturi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Evidenţa pachetelor de anunţuri / Bundle of announcements evidence

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.