Jump to content

News Reporters - Evidenţa pachetelor de anunţuri / Bundle of announcements evidence


RobertCM
 Share

Recommended Posts

Nume - Gaucho


Rank - 2


Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4


Anuntul - Palatul cu ID-ul 344 te asteapta cu chirie in conditii de lux, intr-o zona rezidentiala din San Fierro.


Anunturile publicate (Dovada) - https://drive.google.com/drive/folders/0Bz1FQKxNd5BATlhpbi1iVGRvNUk


Alte precizari - Multumesc. Sper ca te-am satisfacut, Pson :)


Link to comment
Share on other sites

Nume: Phenomenal.


Rank: 1


Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4


Anuntul: _iMenThooL_ vinde sau schimba palatul cu ID-ul 219 din LV (langa sediul TTB). Oferte in joc sau pe RPG!


Anunturile publicate (Dovada): http://imgur.com/a/c5HDb


Alte precizari: Sper sa fie ok. P.S.: In caz ca ai uitat, mi-ai dat acordul ca sa adaug acel "-ul" .


Link to comment
Share on other sites

@@TS GhosT, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Intern.

@, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Network Anchor.

@@GAUCHO ZEW, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Local Reporter.

@@Pheno K1ng, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Intern.

 

Evidența pachetelor neterminate în ordinea în care au fost acordate

1. Local Reporter Aditssa - GabiMoldovan - 3 - Gabi_Moldovan cumpara mandate de eliberare la un pret rezonabil. - 21 apr.

2. Intern Matt - 2P@C - 4 - El Loco Cartel recruteaza noi membri de nivel minimum 20. Aplicatii pe rpg.b-zone.ro/factions. - 22 apr.

3. Intern trouble - Dl.Goe - 4 - Dl.GOE vinde casa cu ID 281 si loc de parcare la cel mai ieftin pret din zona, $1.100.700. - 23 apr.

4. Intern Woodstar.Notorious - Infernal - 4 - InfernaL. vinde casa cu ID 496 din LV, avand nivel 25, interior ''Kaiac'', garaj activ, parcare si curte. - 23 apr.

5. Intern Serbi - R0tnachos - 2 - R0tnachoS vinde casa cu ID-ul 415 de pe plaja din San Fierro, avand interior mare de lux. - 24 apr.

6. Local Reporter Tray - Paracetamol - 4 - Vrei sa te plimbi cu motociclete de ultima generatie? Vino si ia-ti motor de la Rent Bike LS cu ID 36. - 25 apr.

7. Intern Onemanarmyalex - Onemanarmycata - 4 - OneManArmyCata cumpara casa in Los Santos. - 26 apr.

Dacă am greșit ceva, trimiteți-mi PM.

Ordinea în care se vor acorda următoarele pachete:


1. @@CroWnedCloWn1, disponibil

2. @@AndreiSilent, disponibil

3. @@Matt, pachet activ

4. @@trouble, pachet activ

5. @@woodstar, pachet activ

6. @@Victory Baoke, disponibil

7. @@Martin, disponibil

8. @@Andre AlreadyTaken, disponibil

9. @@Madalin 1, disponibil

10. @@Aditssa RT, pachet activ

11. @@TS GhosT, disponibil

12. @@infAndrei, disponibil

13. @@CarebaFaraonul, disponibil

14. @@borisborysanu, disponibil

15. @@Serbi, pachet activ

16. @@GAUCHO ZEW, disponibil

17. @@Pheno K1ng, disponibil

18. @@Tray, pachet activ

19. @, disponibil

20. @@Bogdan Legend, disponibil

21. @@OneManArmyAlex, pachet activ

Câteva clarificări legate de sistemul de pachete:

În cazul în care clientul dorește ca un reporter anume să-i ia pachetul, există următoarele situații: reporterul poate refuza dacă are rank 3-6; reporterul nu va primi pachetul dacă are rank 1-2 și se află pe una dintre ultimele 10 poziții în listă; va primi pachetul și va fi pus la finalul listei de așteptare.

Atunci când încă aveți un pachet activ și sunteți pe poziția 1, nu veți primi un pachet nou și veți fi puși la finalul listei pentru a face loc următorului reporter disponibil.

Fiecare jucător intrat în facțiune este pus pe ultima poziție a listei, la fel ca orice reporter care primește pachet.

Toți reporterii care sunt promovați la funcția de Local Editor sunt scoși de pe listă.

Dacă aveți cerere de inactivitate, figurați pe listă, însă nu veți primi pachet când ajungeți pe poziția 1 și veți fi puși automat la final.

Edited by Juve Voda
Link to comment
Share on other sites

@@woodstar, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Intern.

 

 

Evidența pachetelor neterminate în ordinea în care au fost acordate

1. Local Reporter Aditssa - GabiMoldovan - 3 - Gabi_Moldovan cumpara mandate de eliberare la un pret rezonabil. - 21 apr.

2. Intern Matt - 2P@C - 4 - El Loco Cartel recruteaza noi membri de nivel minimum 20. Aplicatii pe rpg.b-zone.ro/factions. - 22 apr.

3. Intern trouble - Dl.Goe - 4 - Dl.GOE vinde casa cu ID 281 si loc de parcare la cel mai ieftin pret din zona, $1.100.700. - 23 apr.

4. Intern Serbi - R0tnachos - 2 - R0tnachoS vinde casa cu ID-ul 415 de pe plaja din San Fierro, avand interior mare de lux. - 24 apr.

5. Local Reporter Tray - Paracetamol - 4 - Vrei sa te plimbi cu motociclete de ultima generatie? Vino si ia-ti motor de la Rent Bike LS cu ID 36. - 25 apr.

6. Intern Onemanarmyalex - Onemanarmycata - 4 - OneManArmyCata cumpara casa in Los Santos. - 26 apr.

7. Intern Crowned.clown - Termi - 4 - Comanzi ceva de pe shop.b-zone.ro? Primesti $20.000 la fiecare euro (forum - rpg1 - general - services). - 28 apr.

8. Intern AndreiNuratez - Termi - 2 - Termi vinde sau schimba casa cu ID-ul 158 din Richman. - 28 apr.

9. Intern Baoke - Gabi_Moldovan - 2 - Gabi_Moldovan cumpara NRG-500 cu peste 50.000 de km rulati, [/sms 130-1990]. - 28 apr.

Dacă am greșit ceva, trimiteți-mi PM.

Ordinea în care se vor acorda următoarele pachete:


1. @@Martin, disponibil

2. @@Madalin 1, disponibil

3. @@Aditssa RT, pachet activ

4. @@TS GhosT, disponibil

5. @@infAndrei, disponibil

6. @@CarebaFaraonul, disponibil

7. @@borisborysanu, disponibil

8. @@Serbi, pachet activ

9. @@GAUCHO ZEW, disponibil

10. @@Pheno K1ng, disponibil

11. @@Tray, pachet activ

12. @, disponibil

13. @@Bogdan Legend, disponibil

14. @@OneManArmyAlex, pachet activ

15. @@CroWnedCloWn1, pachet activ

16. @@AndreiSilent, pachet activ

17. @@Matt, pachet activ

18. @@trouble, pachet activ

19. @@woodstar, disponibil

20. @@Victory Baoke, pachet activ

21. @@qTwiX, disponibil

22. @@LF DarK, disponibil

Câteva clarificări legate de sistemul de pachete:

În cazul în care clientul dorește ca un reporter anume să-i ia pachetul, există următoarele situații: reporterul poate refuza dacă are rank 3-6; reporterul nu va primi pachetul dacă are rank 1-2 și se află pe una dintre ultimele 10 poziții în listă; va primi pachetul și va fi pus la finalul listei de așteptare.

Atunci când încă aveți un pachet activ și sunteți pe poziția 1, nu veți primi un pachet nou și veți fi puși la finalul listei pentru a face loc următorului reporter disponibil.

Fiecare jucător intrat în facțiune este pus pe ultima poziție a listei, la fel ca orice reporter care primește pachet.

Toți reporterii care sunt promovați la funcția de Local Editor sunt scoși de pe listă.

Dacă aveți cerere de inactivitate, figurați pe listă, însă nu veți primi pachet când ajungeți pe poziția 1 și veți fi puși automat la final.

Edited by Juve Voda
Link to comment
Share on other sites

- Nume: trouble


- Rank: 1


- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4


- Anunţul: Dl.GOE vinde casa cu ID 281 si loc de parcare la cel mai ieftin pret din zona, $1.100.700.


- Anunţurile publicate (dovada): https://postimg.org/gallery/3ek0d0edu/c63089d9/


- Alte precizări: A reusit sa vanda casa inainte sa termin tot pachetul.


Link to comment
Share on other sites

- Nume: [AT]Serbi


- Rank: Intern(1)


- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 2


- Anunţul: R0tnachoS vinde casa cu ID-ul 415 de pe plaja din San Fierro, avand interior mare de lux.


- Anunţurile publicate (dovada): http://imgur.com/a/XDrVn


- Alte precizări: Multumesc, sper ca e bine. N-am avut absolut nicio problema cu clientul.


Link to comment
Share on other sites

@@trouble, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Intern. Daca nu-ti merge Imgur, foloseste Google Drive.

@@Serbi, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Intern.

 

Evidența pachetelor neterminate în ordinea în care au fost acordate

1. Local Reporter Aditssa - GabiMoldovan - 3 - Gabi_Moldovan cumpara mandate de eliberare la un pret rezonabil. - 21 apr.

2. Intern Matt - 2P@C - 4 - El Loco Cartel recruteaza noi membri de nivel minimum 20. Aplicatii pe rpg.b-zone.ro/factions. - 22 apr.

3. Local Reporter Tray - Paracetamol - 4 - Vrei sa te plimbi cu motociclete de ultima generatie? Vino si ia-ti motor de la Rent Bike LS cu ID 36. - 25 apr.

4. Intern Onemanarmyalex - Onemanarmycata - 4 - OneManArmyCata cumpara casa in Los Santos. - 26 apr.

5. Intern Crowned.clown - Termi - 4 - Comanzi ceva de pe shop.b-zone.ro? Primesti $20.000 la fiecare euro (forum - rpg1 - general - services). - 28 apr.

6. Intern AndreiNuratez - Termi - 2 - Termi vinde sau schimba casa cu ID-ul 158 din Richman. - 28 apr.

7. Intern Baoke - Gabi_Moldovan - 2 - Gabi_Moldovan cumpara NRG-500 cu peste 50.000 de km rulati, [/sms 130-1990]. - 28 apr.

8. Local Reporter Martin - Pannik - 4 - Fa-ti plinul pentru doar $69 cu cea mai ieftina benzina din SF. Foloseste comanda [/gps - biz-uri - 77]. - 29 apr.

Dacă am greșit ceva, trimiteți-mi PM.

Ordinea în care se vor acorda următoarele pachete:

1. @@Madalin 1, disponibil

2. @@Aditssa RT, pachet activ

3. @@TS GhosT, disponibil

4. @@infAndrei, disponibil

5. @@CarebaFaraonul, disponibil

6. @@borisborysanu, disponibil

7. @@Serbi, disponibil

8. @@GAUCHO ZEW, disponibil

9. @@Pheno K1ng, disponibil

10. @@Tray, pachet activ

11. @, disponibil

12. @@Bogdan Legend, disponibil

13. @@OneManArmyAlex, pachet activ

14. @@CroWnedCloWn1, pachet activ

15. @@AndreiSilent, pachet activ

16. @@Matt, pachet activ

17. @@trouble, disponibil

18. @@woodstar, disponibil

19. @@Victory Baoke, pachet activ

20. @@qTwiX, disponibil

21. @@LF DarK, disponibil

22. @@Garret ROYAL, disponibil

23. @@DaNNy VODA, disponibil

24. R3muss, disponibil

25. @@Martin, pachet activ

Câteva clarificări legate de sistemul de pachete:

În cazul în care clientul dorește ca un reporter anume să-i ia pachetul, există următoarele situații: reporterul poate refuza dacă are rank 3-6; reporterul nu va primi pachetul dacă are rank 1-2 și se află pe una dintre ultimele 10 poziții în listă; va primi pachetul și va fi pus la finalul listei de așteptare.

Atunci când încă aveți un pachet activ și sunteți pe poziția 1, nu veți primi un pachet nou și veți fi puși la finalul listei pentru a face loc următorului reporter disponibil.

Fiecare jucător intrat în facțiune este pus pe ultima poziție a listei, la fel ca orice reporter care primește pachet.

Toți reporterii care sunt promovați la funcția de Local Editor sunt scoși de pe listă.

Dacă aveți cerere de inactivitate, figurați pe listă, însă nu veți primi pachet când ajungeți pe poziția 1 și veți fi puși automat la final.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Aditssa.


Rang: Local Reporter (2).


Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 3.


Anunțul: Gabi_Moldovan cumpara mandate de eliberare la un pret rezonabil.


Anunțurile publicate (dovada): https://drive.google.com/drive/folders/0B_-3Cm7QQYLfOGF6aHBESWx5d3M?usp=sharing


Alte precizări: Am sarit peste poza cu numarul 4 deoarece am facut eu o poza random la ceva si nu mi-am dat seama. Am numerotat gresit dar sper sa fie bine.


Link to comment
Share on other sites

@@Aditssa RT, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Local Reporter.

 

Evidența pachetelor neterminate în ordinea în care au fost acordate

1. Intern Matt - 2P@C - 4 - El Loco Cartel recruteaza noi membri de nivel minimum 20. Aplicatii pe rpg.b-zone.ro/factions. - 22 apr.

2. Local Reporter Tray - Paracetamol - 4 - Vrei sa te plimbi cu motociclete de ultima generatie? Vino si ia-ti motor de la Rent Bike LS cu ID 36. - 25 apr.

3. Intern Onemanarmyalex - Onemanarmycata - 4 - OneManArmyCata cumpara casa in Los Santos. - 26 apr.

4. Intern Crowned.clown - Termi - 4 - Comanzi ceva de pe shop.b-zone.ro? Primesti $20.000 la fiecare euro (forum - rpg1 - general - services). - 28 apr.

5. Intern AndreiNuratez - Termi - 2 - Termi vinde sau schimba casa cu ID-ul 158 din Richman. - 28 apr.

6. Intern Baoke - Gabi_Moldovan - 2 - Gabi_Moldovan cumpara NRG-500 cu peste 50.000 de km rulati, [/sms 130-1990]. - 28 apr.

7. Local Reporter Martin - Pannik - 4 - Fa-ti plinul pentru doar $69 cu cea mai ieftina benzina din SF. Foloseste comanda [/gps - biz-uri - 77]. - 29 apr.

8. Local Reporter Madalin - Clark - 3 - Singura casa din Dillimore cu garaj rabatabil (cea cu ID-ul 495) este scoasa la vanzare pe RPG. - 29 apr.

9. Local Reporter Gaucho - Gaucho - 3 - Afacerea cu ID-ul 144 va asteapta cu cel mai ieftin [/repair]! - 29 apr.

10. Intern Ghost - Scotocell - 4 - Scotocell cumpara afacere productiva. Detalii la numarul de telefon 113-7774. - 30 apr.

Dacă am greșit ceva, trimiteți-mi PM.

Ordinea în care se vor acorda următoarele pachete:

1. @@infAndrei, disponibil

2. @@CarebaFaraonul, disponibil

3. @@borisborysanu, disponibil

4. @@Serbi, disponibil

5. @@Pheno K1ng, disponibil

6. @@Tray, pachet activ

7. @, disponibil

8. @@Bogdan Legend, disponibil

9. @@OneManArmyAlex, pachet activ

10. @@CroWnedCloWn1, pachet activ

11. @@AndreiSilent, pachet activ

12. @@Matt, pachet activ

13. @@trouble, disponibil

14. @@woodstar, disponibil

15. @@Victory Baoke, pachet activ

16. @@qTwiX, disponibil

17. @@LF DarK, disponibil

18. @@Garret ROYAL, disponibil

19. @@DaNNy VODA, disponibil

20. @@Remuss69, disponibil

21. @@Martin, pachet activ

22. Styler, disponibil

23. @@UraganX S4F, disponibil

24. @@Madalin 1, pachet activ

25. @@GAUCHO ZEW, pachet activ

26. @@Aditssa RT, disponibil

27. @@TS GhosT, pachet activ

Câteva clarificări legate de sistemul de pachete:

În cazul în care clientul dorește ca un reporter anume să-i ia pachetul, există următoarele situații: reporterul poate refuza dacă are rank 3-6; reporterul nu va primi pachetul dacă are rank 1-2 și se află pe una dintre ultimele 10 poziții în listă; va primi pachetul și va fi pus la finalul listei de așteptare.

Atunci când încă aveți un pachet activ și sunteți pe poziția 1, nu veți primi un pachet nou și veți fi puși la finalul listei pentru a face loc următorului reporter disponibil.

Fiecare jucător intrat în facțiune este pus pe ultima poziție a listei, la fel ca orice reporter care primește pachet.

Toți reporterii care sunt promovați la funcția de Local Editor sunt scoși de pe listă.

Dacă aveți cerere de inactivitate, figurați pe listă, însă nu veți primi pachet când ajungeți pe poziția 1 și veți fi puși automat la final.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Martin.


Rang: Local Reporter (2).


Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4.


Anunțul: Fa-ti plinul pentru doar $69 cu cea mai ieftina benzina din SF. Foloseste comanda [/gps - biz-uri - 77].


Anunțurile publicate (dovada): #4.


Alte precizări: -


Link to comment
Share on other sites

- Nume: Tray

- Rank: 3

- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4

- Anunţul: Vrei sa te plimbi cu motociclete de ultima generatie? Vino si ia-ti motor de la Rent Bike LS cu ID 36.

- Anunţurile publicate (dovada): Aici

- Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Nume: borisborysanu

- Rank: Intern (1)

- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4

- Anunţul: InfernaL.[VODA] vinde restaurantul cu ID-ul 11 din Las Venturas, [/sms 186-2222].

- Anunţurile publicate (dovada): A vandut bizz-ul si mi-a spus sa nu mai pun anunt.

- Alte precizări: Anulat. Dovada: http://imgur.com/a/4rLno


Nume: borisborysanu

- Rank: Intern (1)

- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 4

- Anunţul: InfernaL.[VODA] vinde restaurantul cu ID-ul 11 din Las Venturas, [/sms 186-2222].

- Anunţurile publicate (dovada): A vandut bizz-ul si mi-a spus sa nu mai pun anunt.

- Alte precizări: Anulat. Dovada: http://imgur.com/a/4rLno

Link to comment
Share on other sites

@@AndreiSilent, ti-am trimis o solicitare sa-mi dai permisiunea sa pot vedea. Trebuia sa setezi la inceput sa poata fi vazute de oricine.

@@Martin, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Local Reporter.

@@infAndrei, ai doar 9 poze. Urca iar totul si verifica dupa ce pui linkul. Daca nu merge cu Imgur, foloseste Google Drive.

@@Tray, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Local Editor.

@@CarebaFaraonul, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Intern.

@@GAUCHO ZEW, ti-am trimis o solicitare sa-mi dai permisiunea sa pot vedea. Trebuia sa setezi la inceput sa poata fi vazute de oricine.

@@borisborysanu, OK!

Evidența pachetelor neterminate în ordinea în care au fost acordate

1. Local Reporter Crowned.clown - Termi - 4 - Comanzi ceva de pe shop.b-zone.ro? Primesti $20.000 la fiecare euro (forum - rpg1 - general - services). - 28 apr.

2. Intern AndreiNuratez - Termi - 2 - Termi vinde sau schimba casa cu ID-ul 158 din Richman. - 28 apr.

3. Local Reporter Baoke - Gabi_Moldovan - 2 - Gabi_Moldovan cumpara NRG-500 cu peste 50.000 de km rulati, [/sms 130-1990]. - 28 apr.

4. Local Editor Madalin - Clark - 3 - Singura casa din Dillimore cu garaj rabatabil (cea cu ID-ul 495) este scoasa la vanzare pe RPG. - 29 apr.

5. Local Reporter Gaucho - Gaucho - 3 - Afacerea cu ID-ul 144 va asteapta cu cel mai ieftin [/repair]! - 29 apr.

6. Intern Ghost - Scotocell - 4 - Scotocell cumpara afacere productiva. Detalii la numarul de telefon 113-7774. - 30 apr.

7. Intern infAndrei - Dexter22 - 2 - Dexter_22 vinde casa cu ID-ul 440 la pretul de $550.000. - 30 apr.

8. Intern Woodstar.Notorious - Woodstar.Notorious - 2 - Benzinaria cu ID-ul 71 din Whetstone va asteapta cu cel mai de calitate carburant din San Andreas. - 1 mai

9. Intern Serbi - Mihai Tov - 4 - Palatul cu ID 344 te asteapta cu chirie in conditii de lux intr-o zona rezidentiala din San Fierro. - 3 mai

10. Local Reporter Phenomenal - Mihai Tov - 4 - Vrei sa mananci cel mai bun hot dog din San Andreas? Te asteptam la ''Hot Dog San Fierro''! - 3 mai

11. Intern Andrei.[] - Ioonu - 4 - Afacerea cu ID 101 va asteapta la cumparaturi cu reduceri pana in 15 mai. - 3 mai

12. Intern G0ld3 - Doge - 4 - Doge vinde Monster Truck B cu 8.111 de km rulati si neon rosu. Ofertele se fac la numarul 909-3444. - 4 mai

Dacă am greșit ceva, trimiteți-mi PM.

Ordinea în care se vor acorda următoarele pachete:


1. @@Bogdan Legend, disponibil

2. @@CroWnedCloWn1, pachet activ

3. @@AndreiSilent, pachet activ

4. @@trouble, disponibil

5. @@Victory Baoke, pachet activ

6. @@qTwiX, disponibil

7. @@LF DarK, disponibil

8. @@Garret ROYAL, disponibil

9. @@DaNNy VODA, disponibil

10. @@Remuss69, disponibil

11. @@Martin, disponibil

12. Styler, disponibil

13. @@UraganX S4F, disponibil

14. @@GAUCHO ZEW, pachet activ

15. @@TS GhosT, pachet activ

16. @@SpawnROYAL, disponibil

17. @@Kopgee, disponibil

18. @@Krazy55, disponibil

19. @@DavidR, disponibil

20. @, disponibil

21. @@valeras, disponibil

22. @@infAndrei, pachet activ

23. @@CarebaFaraonul, disponibil

24. @@woodstar, pachet activ

25. @@borisborysanu, disponibil

26. @@Serbi, pachet activ

27. @@Pheno K1ng, pachet activ

28. @, pachet activ

29. @@Duraxel, pachet activ

Câteva clarificări legate de sistemul de pachete:

În cazul în care clientul dorește ca un reporter anume să-i ia pachetul, există următoarele situații: reporterul poate refuza dacă are rank 3-6; reporterul nu va primi pachetul dacă are rank 1-2 și se află pe una dintre ultimele 10 poziții în listă; va primi pachetul și va fi pus la finalul listei de așteptare.

Atunci când încă aveți un pachet activ și sunteți pe poziția 1, nu veți primi un pachet nou și veți fi puși la finalul listei pentru a face loc următorului reporter disponibil.

Fiecare jucător intrat în facțiune este pus pe ultima poziție a listei, la fel ca orice reporter care primește pachet.

Toți reporterii care sunt promovați la funcția de Local Editor sunt scoși de pe listă.

Dacă aveți cerere de inactivitate, figurați pe listă, însă nu veți primi pachet când ajungeți pe poziția 1 și veți fi puși automat la final.

Edited by Juve Voda
Link to comment
Share on other sites

@@AndreiSilent, inca n-am primit acces. Fa ceva cat mai repede sau ai postat degeaba.

@@GAUCHO ZEW, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Local Reporter.

@@Madalin 1, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Local Editor. Succes la interviuri!

@@CroWnedCloWn1, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Local Reporter.

 

Evidența pachetelor neterminate în ordinea în care au fost acordate

1. Intern AndreiNuratez - Termi - 2 - Termi vinde sau schimba casa cu ID-ul 158 din Richman. - 28 apr.

2. Local Reporter Baoke - Gabi_Moldovan - 2 - Gabi_Moldovan cumpara NRG-500 cu peste 50.000 de km rulati, [/sms 130-1990]. - 28 apr.

3. Intern Ghost - Scotocell - 4 - Scotocell cumpara afacere productiva. Detalii la numarul de telefon 113-7774. - 30 apr.

4. Intern Woodstar.Notorious - Woodstar.Notorious - 2 - Benzinaria cu ID-ul 71 din Whetstone va asteapta cu cel mai de calitate carburant din San Andreas. - 1 mai

5. Intern Serbi - Mihai Tov - 4 - Palatul cu ID 344 te asteapta cu chirie in conditii de lux intr-o zona rezidentiala din San Fierro. - 3 mai

6. Local Reporter Phenomenal - Mihai Tov - 4 - Vrei sa mananci cel mai bun hot dog din San Andreas? Te asteptam la ''Hot Dog San Fierro''! - 3 mai

7. Intern Andrei.[] - Ioonu - 4 - Afacerea cu ID 101 va asteapta la cumparaturi cu reduceri pana in 15 mai. - 3 mai

8. Intern G0ld3 - Doge - 4 - Doge vinde Monster Truck B cu 8.111 de km rulati si neon rosu. Ofertele se fac la numarul 909-3444. - 4 mai

9. Intern Bogdan[Legend] - Khalsa - 4 - SF School Instructors recruit active, serious and English speaking players. Applications on RPG.B-ZONE.RO. - 4 mai

10. Local Reporter trouble - Macabru - 4 - Macabru vinde casa cu ID 489 (langa sediul NR), garaj activ, interior ''Kaiac'' si ponton. Oferte pe RPG! - 4 mai

11. Intern Kopgee - Lil.m_davinci - 4 - Lil_m.davinci cumpara masini in valoare de minimum $1.000.000. - 4 mai

12. Intern Qtwix - Plutonium - 4 - Pluto PFA (ID 144), singurul PNS caritabil unde repari si ajuti sarmanii. Fa o schimbare cu fiecare reparare! - 4 mai

Dacă am greșit ceva, trimiteți-mi PM.

Ordinea în care se vor acorda următoarele pachete:


1. @@LF DarK, disponibil

2. @@Garret ROYAL, disponibil

3. @@DaNNy VODA, disponibil

4. @@Remuss69, disponibil

5. @@Martin, disponibil

6. Styler, disponibil

7. @@UraganX S4F, disponibil

8. @@GAUCHO ZEW, disponibil

9. @@TS GhosT, pachet activ

10. @@SpawnROYAL, disponibil

11. @@Krazy55, disponibil

12. @@DavidR, disponibil

13. @, disponibil

14. @@valeras, disponibil

15. @@infAndrei, disponibil

16. @@woodstar, pachet activ

17. @@borisborysanu, disponibil

18. @@Serbi, pachet activ

19. @@Pheno K1ng, pachet activ

20. @, pachet activ

21. @@Duraxel, pachet activ

22. Cedry2k, disponibil

23. @@Bogdan Legend, pachet activ

24. @@CroWnedCloWn1, disponibil

25. @@AndreiSilent, pachet activ

26. @@trouble, pachet activ

27. @@Kopgee, pachet activ

28. @@Victory Baoke, pachet activ

29. @@qTwiX, pachet activ

Câteva clarificări legate de sistemul de pachete:

În cazul în care clientul dorește ca un reporter anume să-i ia pachetul, există următoarele situații: reporterul poate refuza dacă are rank 3-6; reporterul nu va primi pachetul dacă are rank 1-2 și se află pe una dintre ultimele 10 poziții în listă; va primi pachetul și va fi pus la finalul listei de așteptare.

Atunci când încă aveți un pachet activ și sunteți pe poziția 1, nu veți primi un pachet nou și veți fi puși la finalul listei pentru a face loc următorului reporter disponibil.

Fiecare jucător intrat în facțiune este pus pe ultima poziție a listei, la fel ca orice reporter care primește pachet.

Toți reporterii care sunt promovați la funcția de Local Editor sunt scoși de pe listă.

Dacă aveți cerere de inactivitate, figurați pe listă, însă nu veți primi pachet când ajungeți pe poziția 1 și veți fi puși automat la final.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Baoke..

- Rank: Local Reporter (2)

- Tipul de pachet (1, 2, 3 sau 4): 2

- Anunţul: Gabi_Moldovan cumpara NRG-500 cu peste 50.000 de km rulati, [/sms 130-1990].

- Anunţurile publicate (dovada): Plata + Anunțurile publicate

- Alte precizări: Pozele nu sunt în ordine.

Edited by Victory Baoke
Link to comment
Share on other sites

@@Victory Baoke, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Local Reporter.

@@TS GhosT, anunturile din pachetul tau au fost publicate corect si iti vor fi adaugate la raportul de activitate, domnule Local Reporter.

Evidența pachetelor neterminate în ordinea în care au fost acordate

1. Intern AndreiNuratez - Termi - 2 - Termi vinde sau schimba casa cu ID-ul 158 din Richman. - 28 apr.

2. Intern Serbi - Mihai Tov - 4 - Palatul cu ID 344 te asteapta cu chirie in conditii de lux intr-o zona rezidentiala din San Fierro. - 3 mai

3. Local Reporter Phenomenal - Mihai Tov - 4 - Vrei sa mananci cel mai bun hot dog din San Andreas? Te asteptam la ''Hot Dog San Fierro''! - 3 mai

4. Intern Andrei.[] - Ioonu - 4 - Afacerea cu ID 101 va asteapta la cumparaturi cu reduceri pana in 15 mai. - 3 mai

5. Intern G0ld3 - Doge - 4 - Doge vinde Monster Truck B cu 8.111 de km rulati si neon rosu. Ofertele se fac la numarul 909-3444. - 4 mai

6. Intern Bogdan[Legend] - Khalsa - 4 - SF School Instructors recruit active, serious and English speaking players. Applications on RPG.B-ZONE.RO. - 4 mai

7. Local Reporter trouble - Macabru - 4 - Macabru vinde casa cu ID 489 (langa sediul NR), garaj activ, interior ''Kaiac'' si ponton. Oferte pe RPG! - 4 mai

8. Intern Kopgee - Lil.m_davinci - 4 - Lil_m.davinci cumpara masini in valoare de minimum $1.000.000. - 4 mai

9. Intern Qtwix - Plutonium - 4 - Pluto PFA (ID 144), singurul PNS caritabil unde repari si ajuti sarmanii. Fa o schimbare cu fiecare reparare! - 4 mai

10. Intern Fortunn - MRD - 4 - MRD vinde palatul cu ID 365 din SF, avand o parcare mare si interior ''Balon''. Ofertele se fac pe RPG! - 6 mai

11. Intern Garret - Khalsa - 4 - SF School Instructors recruit active, serious and English speaking players. Applications on RPG.B-ZONE.RO. - 6 mai

12. Intern Danny - Scotocell - 4 - Scotocell vinde pizzeria cu ID-ul 64 din LV, langa sediul Red Dragon Triad. - 6 mai

13. Intern R3muss - BenDover - 4 - BenDover vinde casa cu ID-ul 181 din Temple (LS). Ofertele se fac pe RPG. - 6 mai

14. Local Reporter Martin - MrWhite - 4 - BenDover vinde casa cu ID-ul 181, avand parcare spatioasa si interior ''mini Kaiac''. - 6 mai

15. Network Producer Juve - Wolf4ever - 30 - Wolf4eveR vinde sau schimba casa cu ID 211 si interior mare din LV (langa sediul The Tsar Bratva). - 6 mai

16. Intern Styler - lil_m.davinci - 30 - lil_M.davinci cumpara autovehicule in valoare de minimum $1.000.000, [/sms 424-2441]. - 6 mai

Dacă am greșit ceva, trimiteți-mi PM.

Ordinea în care se vor acorda următoarele pachete:


1. @@UraganX S4F, disponibil

2. @@GAUCHO ZEW, disponibil

3. @@TS GhosT, disponibil

4. @@SpawnROYAL, disponibil

5. @@Krazy55, disponibil

6. @@DavidR, disponibil

7. @@SmOcKy S4F, disponibil

8. @@valeras, disponibil

9. @@infAndrei, disponibil

10. @@borisborysanu, disponibil

11. @@Serbi, pachet activ

12. @@Pheno K1ng, pachet activ

13. @, pachet activ

14. @@Duraxel, pachet activ

15. Cedry2k, disponibil

16. @@Bogdan Legend, pachet activ

17. @@CroWnedCloWn1, disponibil

18. @@AndreiSilent, pachet activ

19. @@trouble, pachet activ

20. @@Kopgee, pachet activ

21. @@Victory Baoke, disponibil

22. @@qTwiX, pachet activ

23. @@LF DarK, pachet activ

24. @@Garret ROYAL, pachet activ

25. @@DaNNy VODA, pachet activ

26. @@Remuss69, pachet activ

27. @@Martin, pachet activ

28. @@AIM Stylerina Bombonica, pachet activ

Câteva clarificări legate de sistemul de pachete:

În cazul în care clientul dorește ca un reporter anume să-i ia pachetul, există următoarele situații: reporterul poate refuza dacă are rank 3-6; reporterul nu va primi pachetul dacă are rank 1-2 și se află pe una dintre ultimele 10 poziții în listă; va primi pachetul și va fi pus la finalul listei de așteptare.

Atunci când încă aveți un pachet activ și sunteți pe poziția 1, nu veți primi un pachet nou și veți fi puși la finalul listei pentru a face loc următorului reporter disponibil.

Fiecare jucător intrat în facțiune este pus pe ultima poziție a listei, la fel ca orice reporter care primește pachet.

Toți reporterii care sunt promovați la funcția de Local Editor sunt scoși de pe listă.

Dacă aveți cerere de inactivitate, figurați pe listă, însă nu veți primi pachet când ajungeți pe poziția 1 și veți fi puși automat la final.

Edited by Juve Voda
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Evidenţa pachetelor de anunţuri / Bundle of announcements evidence

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.