Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

iPod Shuffle 5G (2GB)


kRoPPeR
 Share

Recommended Posts

iPodshuffle2GB-1.jpg

Noul iPod shuffle, colorat, usor de fixat si gata de drum. Cu butoane, VoiceOver si playlisturi, este cel mai bun iPod shuffle.

 

Aluminiu finisat elegant. Cinci culori stralucitoare.

Carcasa este creata dintr-o singura bucata de aluminiu slefuit pentru o stralucire eleganta. Asa ca noul iPod shuffle e solid, suplu si durabil. Iar paleta de culori il transforma intr-un accesoriu la moda. Alege argintiu, albastru, verde, portocaliu sau roz sclipitor.

 

 

Sute de melodii la pachet.

Nu lasa niciodata o melodie preferata acasa. Pe lânga cele pâna la 15 ore de viata ale bateriei,1 iPod shuffle iti mai ofera 2 GB de memorie, ca sa poti stoca sute de melodii.2 Asta inseamna ca ai suficient spatiu pentru melodiile care iti sunt esentiale pe drum sau in timpul programului de fitness. Precum si pentru playlisturi multiple, Genius Mixes si podcasturi.

 

Merge oriunde. si cu orice.

iPod shuffle nu este doar portabil. Este si usor de purtat pe îmbracaminte. Fixeaza-l cu ajutorul clemei pe mâneca, jacheta, echipamentul sportiv, rucsac sau cureaua posetei, si el ramâne la locul sau - fie ca te grabesti sa rezolvi ceva sau alergi pe pista.

 

2GPt0BB.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

iPodshuffle2GB-6.jpg

Da-le melodiilor tale o voce.

Sa zicem ca asculti o melodie si vrei sa stii titlul sau artistul. Trebuie doar sa apesi noul buton VoiceOver din partea superioara a iPod shuffle, si vei afla.3 Poti folosi VoiceOver chiar si pentru a auzi denumirile playlisturilor si a comuta Intre ele. Iar daca bateria trebuie reincarcata, VoiceOver Iti va comunica si acest fapt.

 

Sursa: Click

 

Comentariu: Folosesc asa tip de iPod de aproximativ 2 luni. Imi place modelul, este mic si comod. Nu imi place ca atunci cand trebuie sa incarci muzica pe el trebuie sa il sincronizezi cu iTunes. Imi place ca are si buton "Shuffle". Nu imi place cablul lui de reincarcat, este prea sensibil. Trebuie sa il strang bine ca sa il pun, iar dupa cateva saptamani, se rupe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.