Jump to content

News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]


BoDoSeLLL
 Share

Recommended Posts

@@Victory Anabella, de pacheetul tau se va ocupa alex882.

 

Anuntul este: "Clanul Ultras Victory recruteaza persoane serioase care sa aiba level 25+. Aplica si tu acum pe rpg.b-zone.ro.".

 

@@HeiNoUS, de pachetul tau se va ocupa Co[bR]a.

 

Anuntul este: "Clanul Bad Boys Society recruteaza jucatori activi si seriosi level 20+ cu factiune la activ. Aplicatii pe rpg.b-zone.ro.".

 

@@sNz, de pachetul tau se va ocupa DuDa..

 

Anuntul este: "Hitmen Agency va incurajeaza sa folositi [/contract nume/id suma] pentru un joc mai linistit.".

 

@@Gabriel Andrei, cerere respinsa, ai folosit modelul vechi de cerere.

 

@, cerere respinsa, completeaza cererea pana la capat, cu tot cu RPG Bar.

 

Detalii:

  • Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.
  • In caz ca reporterul nu va contacteaza suficient de repede, aveti libertatea sa luati dumneavoastra legatura cu acesta.
  • Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
Edited by Unknown X
Link to comment
Share on other sites

- Nume: dragos_coco


- RPG Bar: Dragos_Coco.png


- Tipul de pachet dorit: Tip 4


- Anunțuril dorit: Vrei si tu un numar de aur (100-1000,123-1234)? Vino la [/findbiz 127] si foloseste [/buy cellphone].


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Mersi



Edited by dragoscoco
Link to comment
Share on other sites

Nume: TMW
- RPG Bar: TMW.png
- Tipul de pachet dorit: 4
- Anunțuril dorit: Vrei să ai rent la cea mai valoroasă casă? Vrei să ai bani mulți? Casa ID 344 este perfectă pentru tine.
- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Sigur
- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da
- Alte precizări: o fac de pe tel | să se ocupe Dumnezeu dacă se poate
Link to comment
Share on other sites

@@dragoscoco, de pachetul tau se va ocupa Zww.

 

Anuntul este: "Vrei si tu un numar de "aur"? Vino la [/findbiz 127] si foloseste [/buy cellphone].".

 

@@GangGsta, de pachetul tau se va ocupa Dumnezeu_.

 

Anuntul este: "Vrei sa ai rent la cea mai valoroasa casa? Vrei sa ai bani multi? Casa ID 344 este perfecta pentru tine.".

 

Detalii:

  • Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.
  • In caz ca reporterul nu va contacteaza suficient de repede, aveti libertatea sa luati dumneavoastra legatura cu acesta.
  • Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
Link to comment
Share on other sites

Nume: Dumnezeu_


- RPG Bar: Dumnezeu_.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: Petrecere cu animatoare la Jizzy SF, cel mai cunoscut club de pe server, [/findbiz 134].


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: Nimic de corectat, succes!



Edited by GangGsta
Link to comment
Share on other sites

- Nume: MiTzOnE


- RPG Bar: MiTzOnE.png


- Tipul de pachet dorit: Cel mai extravagant: 4


- Anunțul dorit: "Esti plictisit? Vrei sa simti emotiile din CS fara sa iesi din Sa-Mp? Ia-ti prietenii si vino la Gun Game Arena [/findbiz 147] sau [/locations]."


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Bineinteles


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: Sef de pagina :*


Edited by MiTzOnE S4F
Link to comment
Share on other sites

- Nume: dragos_coco


- RPG Bar: Dragos_Coco.png


- Tipul de pachet dorit: Tip 4


- Anunțuril dorit: Pregateste-te de acum pentru Craciun. Doar la /findbiz 127 gasesti cele mai colorate artificii. [/buy fireworks]


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Mersi


Link to comment
Share on other sites

Nume: .Ks_original.


- RPG Bar: .ks_original..png


- Tipul de pachet dorit: 2


- Anunțul dorit: [HG].Ks_original. vinde [Findbiz] 55 in zona Red Dragon Triad,ofertele se fac pe forum!


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Bineinteles


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: Odata ce bizul a fost vandut eu voi anunta reporterul,ca sa anuleze anunturile.


Edited by HG Original
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Homie

- RPG Bar: Homie.png

- Tipul de pachet dorit: 4

- Anunțuril dorit: Clanul HolyGuns ofera ajutor financiar playerilor cu nivel intre 5 si 10, detalile pe forum.b-zone.ro!

- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da

- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da

- Alte precizări: Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

- Nume:Degenerate[AoW]


- RPG Bar:Degenerate.png


- Tipul de pachet dorit:4


- Anunțuril dorit:Clanul Angels of War recruteaza jucatori activi si seriosi level 20+ . Aplicatii pe rpg.b-zone.ro.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Desigur.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Da.


- Alte precizări:Multumesc.


Edited by Degenerate
Link to comment
Share on other sites

@@GangGsta, de pachetul tau se va ocupa MariusR..

 

Anuntul este: "Petrecere cu animatoare la Jizzy SF, cel mai cunoscut club de pe server, [/findbiz 134].".

 

@@MiTzOnE S4F, de pachetul tau se va ocupa Zww.

 

Anuntul este: "Vrei sa simti emotiile din CS fara sa iesi din Sa-Mp? Ia-ti prietenii si vino la Gun Game Arena, [/findbiz 147].".

 

@@dragoscoco, de pachetul tau se va ocupa Drag[O]s.

 

Anuntul este: "Pregateste-te de acum pentru Craciun, doar la [/findbiz 127] gasesti cele mai colorate artificii, [/buy fireworks].".

 

@, de pachetul tau se va ocupa querts.

 

Anuntul este: ".ks_original. vinde [/findbiz 55] in zona Red Dragon Triad, ofertele se fac pe forum!".

 

@, de pachetul tau se va ocupa Co[bR]a.

 

Anuntul este: "Clanul HolyGuns ofera ajutor financiar jucatorilor cu nivel intre 5 si 10, detalii pe forum.b-zone.ro!".

 

@, de pachetul tau se va ocupa VictorM.

 

Anuntul este: "Clanul Angels of War recruteaza jucatori activi si seriosi cu level 20+ . Aplicatii pe rpg.b-zone.ro.".

 

Detalii:

  • Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.
  • Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
  • Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
Edited by Unknown X
Link to comment
Share on other sites

- Nume: MiTzOnE


- RPG Bar: MiTzOnE.png


- Tipul de pachet dorit: Cel mai extravagant: 4


- Anunțul dorit: "Gun Game Arena va asteapta impreuna cu prietenii la o runda veritabila de Shooting, nu ratati distractia! [/findbiz 147]"


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Bineinteles


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: -


Edited by MiTzOnE S4F
Link to comment
Share on other sites

- Nume:.ks_original.


- RPG Bar:.ks_original..png


- Tipul de pachet dorit:2


- Anunțuril dorit:.Ks_original. vinde Vila de pe Richman ID 503,Lux,level 18,parcare si toate necesare.Ofertele se fac pe forum sau in Game.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină:Yeah!


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul:Yes!


- Alte precizări:Odata cu vinderea casei,voi anunta reporterul responsabil sa opreasca anunturile.


Edited by HG Original
Link to comment
Share on other sites

- Nume: [uV]Anabella_Goldone


- RPG Bar: Anabella_Goldone.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: Clanul Ultras Victory recruteaza persoane serioase care sa aiba level 25+. Aplica si tu acum pe rpg.b-zone.ro


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Desigur.


- Alte precizări: Multumesc.


Link to comment
Share on other sites

- Nume: dragos_coco


- RPG Bar: Dragos_Coco.png


- Tipul de pachet dorit: Tip 4


- Anunțuril dorit: Magazinul "La Grasutu" va asteapta cu o gama diversificata de produse la un pret de sarbatoare. [/findbiz 127]


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Mersi


Link to comment
Share on other sites

@@MiTzOnE S4F, de pachetul tau se va ocupa Co[bR]a.

 

Anuntul este: "Gun Game Arena va asteapta impreuna cu prietenii la o runda veritabila de shooting, [/findbiz 147].".

 

@, de pachetul tau se va ocupa OBGKnoccOut.

 

Anuntul este: ".Ks_original. vinde vila de pe Richman ID 503, lux, parcare, level 18. Ofertele se fac pe forum sau in joc.".

 

@@Victory Anabella, de pachetul tau se va ocupa [PrO]DarkShad0w.

 

Anuntul este: "Clanul Ultras Victory recruteaza persoane serioase care sa aiba level 25+. Aplica si tu acum pe rpg.b-zone.ro.".

 

@@dragoscoco, de pachetul tau se va ocupa dandstorm..

 

Anuntul este: "Magazinul "La Grasutu" va asteapta cu o gama diversificata de produse la un pret de sarbatoare, [/findbiz 127].".

 

Detalii:

  • Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.
  • Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
  • Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
Edited by Unknown X
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Raul02


- RPG Bar: Raul02.png


- Tipul de pachet dorit: 2


- Anunțul dorit: Raul02 vinde casa 250 situata langa cea a lui Bobo, [/sms 2442526]


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Bineinteles


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: Multumesc .


Link to comment
Share on other sites

@, de pachetul tau se va ocupa Bogdan.S.

 

Anuntul este: "Raul02 vinde casa ID-ul 250 situata langa cea a lui Bobo, [/sms 244-2526]".

 

Detalii:

  • Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.
  • Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
  • Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
Link to comment
Share on other sites

- Nume: HeiNoUS


- RPG Bar: HeiNoUS.png


- Tipul de pachet dorit: 3


- Anunțuril dorit: Vand vila Las Venturas, zona The Tzar Bratva | /findhouse 220 | Oferte pe forum cat si in joc.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: -



Link to comment
Share on other sites

@@HeiNoUS, de pachetul tau se va ocupa Oxigen.

 

Anuntul este: "HeiNoUS vinde vila in Las Venturas, [/findhouse 220]. Oferte pe forum si in joc.".

 

Detalii:

  • Aveti 72 de ore la dispozitie ca sa achitati reporterului responsabil pentru pachetul dumneavostra suma stabilita.
  • Va recomand sa luati dumneavoastra legatura cu reporterul care se ocupa de pachet.
  • Durata maxima de publicarea a pachetului este de 7 zile.
Edited by Unknown X
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Roberto


- RPG Bar: Roberto.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: Team Of Veteran's recruteaza 25 de persoane serioase si active, cu level 45+. Detalii pe RPG


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: Salut


Link to comment
Share on other sites

- Nume: AllexandroS[ToV]


- RPG Bar: AllexandroS.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: Team Of Veteran's recruteaza 25 de persoane serioase si active, cu level 45+. Aplicatiile se fac pe Rpg.B-Zone.ro doar legendele sunt bine venite!


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Desigur.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: Multumesc frumos!


Link to comment
Share on other sites

- Nume: Georgian[GoV]


- RPG Bar: Georgian.png


- Tipul de pachet dorit: 4


- Anunțuril dorit: Georgian vinde sau schimba Cheetah cu 900 km rulati, detalii atat in game cat si pe forum.


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: #


Link to comment
Share on other sites

- Nume: Jonis


- RPG Bar: Jonis.png


- Tipul de pachet dorit: 3.


- Anunțuril dorit: "Clanul Team Of Veterans recruteaza membrii noi, aplicatii pe rpg"


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Da.


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da.


- Alte precizări: Multumesc.


Link to comment
Share on other sites

Nume: [eX]South.


- RPG Bar: South..png


- Tipul de pachet dorit: Cel mai extravagant: 4


- Anunțul dorit: '' Clanul [eX] - Explicit recruteaza level 20+ aplicatie pe RPG.B-ZONE.RO''


- Am luat la cunoștință regulile prezentate pe prima pagină: Bineinteles


- Sunt de acord ca tipul pachetului și anunțul să fie modificate dacă este cazul: Da


- Alte precizări: Nu am.


Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos changed the title to News Reporters - Cereri pachete de anunţuri / Bundle of announcements requests [Service: ON]
  • TLG Valentinos locked this topic
  • TLG Valentinos unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.