Jump to content

Problema rulare Samp! :(


Kapshuna

Recommended Posts

Problema: Am o problema. Cand deschid Samp-ul si vreau sa intru pe server imi da o eroare cum ca nu am BASS.dll. Cum se poate rezolva?

Cine ma ajuta sa rezolv problema primeste +1

post-69379-0-54099500-1403017661_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Problema: Am o problema. Cand deschid Samp-ul si vreau sa intru pe server imi da o eroare cum ca nu am BASS.dll. Cum se poate rezolva?

Cine ma ajuta sa rezolv problema primeste +1

 

Bună,

 

Ce trebuie să faci e să pui fisierul Bass.dll in folderul principal al Gta-ului, C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas, aşa e la mine... poate la tine e diferit, dar ai prins ideea.

 

Fişierul Bass.dll îl iei de aici, nu uita să-l dezarhivezi.

 

Succes!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.