Jump to content

B-Zone TV -"Counter Addicted"


Snicky
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: E'n'D Films - Counter Addicted

Gen: Parodie (Parodie)

Durata: 4:51

Data lansarii: 14.03.2010

Scurta prezentare: Edi spunea ca acel personaj seamana cu cineva de pe Sa:Mp,nu am vrut sa fac de ras sau sa injosesc pe cineva deci am ales ca acela sa fie Edi_Stepe,daca voi vreti,As putea fi eu ala,totusi eu cu Edi semanam cu cel de acolo.

http://www.youtube.com/watch?v=JR0_ZDpyEVw

Edited by Snicky
Link to comment
Share on other sites

s0beiter mic :)) Oricum gj , pt film.

Da normal,cum ai vrea sa fac atunci cand intra un codat? Daca e parodie :| ce ai vrea? sa mearga prima data la GS LS ? =)

"Frumos s0beitu" :)) da de unde sti cum arata? Ai avut si tu ? :))

Sa fim sinceri ca toti de pe B-Zone au intrat cu coduri...

Eu fac filme pentru B-Zone si colectia mea pe YouTube,deci atata timp cat ma folosesc de Change Weather si sa schimb timpul vremi pentru a nu face o parte din film seara la 20:00 si a doua zi sa astept iara ora 20 pe server ca sa continui mai bine fac asa.

De v-as spune eu niste persoane de pe B-Zone care au s0beit nu v-ar veni sa credeti.

Nu dau nume ca se supara dar cand vorbesc pe Skype cu ei isi vor da seama.

 

Lasa balon ca in ziua de astazi Nea' S0be are putere.

In afara de Change Weather si ceva cu ora pe server fara pericol nu vad sa poti reusi,bani nu poti,speed nu poti,health nu poti,etc. Deci mare branza.

Daca tu imi dai un program pt SAMP care sa schimbe vremea si ora eu las S0be cu mare placere :))

Link to comment
Share on other sites

:| Cam ciudat dar orcum frumos s0beit :))) numai in coduri o ti

Deocamdata ce ma intereseaza este filmul pe care il terminam acum "Flagrantul Aerian" deci asta conteaza,atata timp cat folosesc Mr.S0be pentru change wheather si Time Of Day nu vad care iti este problema, faci pe deSteptu =D eu fac filme.

Atata timp cat le fac le fac,atata timp cat nu bag Minigunu nu vad alceva,sau money sau alceva.

VA ROG Eu,nu mai suferiti de Nabism,luati un Nabocalmin,poate va reveniti.

Link to comment
Share on other sites

Sigur ai cautat in toate locurile change wheather si Time Of Day?Vezi ca sunt mod-uri care fac asta ........... dar nuti trebuie sa schimbi vremea ,nu o schimb niciodata o las pe aia care e....

Tu iti dai seama ca la comment pe youtube o sa ai numai ijuraturi ca ai folosit s0beit .....

+ ca or sa se piarda multi oameni cand or sa vada s0beit ce or sa zica a astia au toti s0beit or sa intre Salam,Guta,Parizer,Iaurt toti ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.