Jump to content

Prezentare TheBlackOne


retrasSs
 Share

Recommended Posts

  • Nick-ul tau: TheBlackOne

  • Prenume: Marian

Varsta: Am o frumoasa varsta de 15 ani.

Locatia: Braila.

Ocupatie: Fotbal, IT.

Jocul(rile) preferat(e): Fotbal.

Hobby-urile tale: Fotbalul, iesitul cu prietenii.

Interese: Sa devin cunoscut.

O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): In primul rand vreau sa va spun ca sunt o persoana ambitioasa, daca nu pot face ceva, caut orice alta metoda de a duce treaba la bun sfarsit. Am terminat scoala generala, aceea fiind Scoala Nr. 2 Nicolae Balcescu din Braila cu media 9.24, sunt destul de mandru, insa stiu ca se putea mai mult. Fac fotbal de performanta de 10 ani, da, de la 5 ani, desi imi merge bine si cu scoala, deoarece imi caut un viitor. In primul rand as vrea sa ajung jucator de fotbal, dar daca nu reusesc aceasta performanta, as vrea sa ajung programator IT, eu fiind pasionat de tot ce tine de calculatoare.

De unde ai aflat de B-Zone Community?: De pe goagal.

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

Welcome, iti intelegem pasiunea pentru fotbal (Ocupatie: Fotbal, IT.Jocul(rile) preferat(e): Fotbal.Hobby-urile tale: Fotbalul,) dar ca si jocuri iti recomand serverul de SAMP RPG1, te asteptam cu drag. Daca ai nevoie de ajutor imi poti trimite un mesaj.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.