Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Zdarova wei, am ajuns amu acasa. Cam mort fupa cobiac+vin+sampanie+martini, poate maine o ugavaresc pe mammea sa stau acasa.

 

Ma las de samp din luna asta, nu va mai rugati aiurea

Link to comment
Share on other sites

S-o îmbătat cristi ș zice c sampu-i huinea da na samam dele asta-i viața lui :D
Blea, eu am terminat raportu, da hz cîte s-o schimbat. amuș parc sîmt cum anin un fw

Link to comment
Share on other sites

@, Si serios we pl te lasi.. sau fugaresti capu sa nu adormi :D.. ?

Dap luna asta o fost raslabon, de aseia am si jucat, nu vezi ca m-am imbatat de 2 ori dama? Amu blea mai las huineaua si ma apuc iar de sala, ca nii dor :))
Link to comment
Share on other sites

Huiznaet, eu am un prof oleac gomic :D Ș mă cheamă să beu cu dînsu, că tipa am venit odată după piancă cu peregar la el la lecție :D
ș pastaiana mă cheamă la băut da mie mii streomn de dînsu :D

Link to comment
Share on other sites

Gta v ii gavno wa? Vrei pizdeala suka?

 

Wa eu am pizdito pi profa di romana cu pumnii s o inseput a raji acolo. Si faseti voi ii huinea pe langa si fac eu :D

Link to comment
Share on other sites

@@so0unDy, vezi cum vorbesti, taranule. Am vazut eu ca esti pizdos la vorbe. Stai si scrii cu randurile numa' sa te ieie lumea in seama pe /f. Da-ti demisia, toti te considera retardat, crede-ma ;)

Link to comment
Share on other sites

@@so0unDy, vezi cum vorbesti, taranule. Am vazut eu ca esti pizdos la vorbe. Stai si scrii cu randurile numa' sa te ieie lumea in seama pe /f. Da-ti demisia, toti te considera retardat, crede-ma ;)

o fut pe ma-ta tarabule
Link to comment
Share on other sites

@@so0unDy, esti intr-atat de degradat incat te atingi de mama cand vezi ca te oftica cineva? Presupun ca esti prea prost sa fii in stare sa ofensezi pe cineva fara sa injuri, nu? Ai o minte atat de limitata, incat crezi ca injuraturile te fac mai matur, mai inteligent, nu-i asa? Du-te la *kențîi" tai de pe raion si manana rasarita mai departe, injura-i pe dansii de mama, nu pe mine, copilas indignat fara viitor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.