Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

 

 

We Mono, tu cand iei lider sa-mi dai sub?

buna asta.

Am inteles ca va imputiti concretna acolo la academy plus. Mai mult stati acolo decat pe-afara, mi-e jale de voi.
Praibiti o luna de vara in "casa". Bine ca nu am aplicat si eu.
Link to comment
Share on other sites

@, ei in casa, eu stau in jur la 8-9 ore incepand de dimineata si sara oricum ies afara in fiecare zi. Acolo pzds, nu te invata nihuia, treb tat singur. Ii o experienta folositoare.

Link to comment
Share on other sites

@@rTn Dyablox VIP, da, blea, sunt debili care stau vreo 15 ore pe-acolo. Eu amu daca vreo 12 ore stau in casa, din care 8 dorm si 2 la wars. Restu 2 pana mai gasesc cu cine sa ies :))

Nu nahui, praibesti vara.

Link to comment
Share on other sites

@, blea, sint care stau si tat noaptea. Sa proibesti vara asta sa nu faci nihuia. Eu in casa in general stau numa 6-7 ore pe care le dorm.

Link to comment
Share on other sites

@, blea dap tu cum ai vrut, sa inveti tat intr-o ora? Estea is cursuri intensive coordonate de o scoala din Franta.


Edit: We, incearca sa pui asta la status update - Te întrebi care-i diferența dintre noi? Voi sunteți oameni, eu sunt Om.

Link to comment
Share on other sites

@@rTn Dyablox VIP, stiu fa, m-am interesat, si crezi.

Bv voua, da ca stai acolo juma' de sutka si nu mananci nihuia timp de o luna, ap ce diferenta ii intre tine si un gamer imputit?
Hai zi ca cunostintele.

Link to comment
Share on other sites

@, we, acolo este bucatarie, frigider, microunda, aparat de cafea, aparat cu ciocolate si la urma urmei, ai stat de ex de la 9 pana la 14, ai venit acasa, ai papat, te-ai odihnit oleaca si poti sa te duci iar. Acolo sunt perne de cele mari mari pe care poti daje sa dormi :) Trebuie sa puna si un xbox.


P.S. Incearca blea statusu cela.

 

P.S. Cere in PM moderator de la Steptu si zaodno baga-am si pe mine.

Link to comment
Share on other sites

 

 

P.S. Incearca blea statusu cela. P.S. Cere in PM moderator de la Steptu si zaodno baga-am si pe mine.

ce status? ce moderator?
Link to comment
Share on other sites

@, aista, baga la status update - Te întrebi care-i diferența dintre noi? Voi sunteți oameni, eu sunt Om. Vezi ca nu mai ai moderator la clan, trebu sa trimiti PM lui Steptu.

Link to comment
Share on other sites

@, blea, pune-l blea sa vad ceva, dupa schimba-l nahui, eu cand incerc dupa cum vezi ap nu se posteaza tat, vreu sa vad daca si la tine ii asa.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mono n-are fata de lider lasa ca eu iau lider sfpd

Dya o avut in vedere ca tati ma zaibesc cu sublider, etc., de parca de luat lider asta huinea, raz dva, si tipa sa incerce el sa ia lider.

Asa parca, no?

Neata, zaebali, unde-s conturile pe 4?
Refferal-u mi-l cereti pe skype daca vreti rank 6.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.