Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Hai vezi, de dat cont ti-am dat dar am zis pe acolo mai sus sa nu fiti voi cei care ne trageti factiunea in jos.

Edited by Kawse
Link to comment
Share on other sites

Eu n-am nica cu dansu Max.

 

Kawse, eu pot sa am și best, de tot stau ascuns undeva pe turf, țin minte ca eu la tati warurile avem cele mai multe secunde =))

Link to comment
Share on other sites

Asa esti, junky? Iti da omu contu si tu faci reclama?

 

Nu ii de ajuns ca in urma certurilor cu mine te-am lasat sa postezi pe aici, da mai purshesti pe la patani...

 

Sa nu te mai vad pe aici ;)

Link to comment
Share on other sites

Asa esti, junky? Iti da omu contu si tu faci reclama?

 

Nu ii de ajuns ca in urma certurilor cu mine te-am lasat sa postezi pe aici, da mai purshesti pe la patani...

 

Sa nu te mai vad pe aici ;)

Esti concenii sau prost? El o incercat sa imi fure contu si de asta i l-am banat. Dac nu stii ap tasi. El sta s ma injura si lui nu ii faceti nimic? Clar.

Link to comment
Share on other sites

Serios am vrut sa-ti fur contul? Mai bine te-ai uita la tine ca nimeni nu te mai vrea aici in clan pentru toate ce ai facut, daca credeai ca vrei sa te amagesc si sa-ti fur contul trebuie sa iesi de pe contul de samp si sa zici ca nu mai vrei sa facem, nu ca sa faci reclama si sa iau ban apoi sa iesi, tot un prost vei fi.

Link to comment
Share on other sites

Serios am vrut sa-ti fur contul? Mai bine te-ai uita la tine ca nimeni nu te mai vrea aici in clan pentru toate ce ai facut, daca credeai ca vrei sa te amagesc si sa-ti fur contul trebuie sa iesi de pe contul de samp si sa zici ca nu mai vrei sa facem, nu ca sa faci reclama si sa iau ban apoi sa iesi, tot un prost vei fi.

Wa huila in primul rand prost ii tacto, nu eu. In al doilea ramd ti se pare normal sa ofer eu primu? Gandeste-te in plm cu mozgu sela care al ai

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.