Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

ei, pre mult futai de cap ))\)

ba, totusi pe 2 tu vii?

 

 

cu asa bani deam poti sa-i zici lui ma-ta sa se lasa de prostitutie si lui tat-tau s-a se lase de sapa, ca va mutati la penthouse langa Central Park, NY.

 

Ne brat, is pre ocupat, poate altadata, da amu nikak.

 

 

Ai gasit replici pi net pe care sa le scrii aici? Vai, ce dragut...

 

Dya am dat PM la dani, pazea de al 10-lea warn. Ciu

 

Nah sa dai PM cu mine?

Link to comment
Share on other sites

Care mai converseaza cu autistii pe aici (Darklord sau oricare cont de'al sau) e rugat sa-si faca clanul sau de autisti si sa nu mai revina pe aici.

Pupici

Edited by iZy ZEW
Link to comment
Share on other sites

@@iZy ZEW, Stai sa vad si vre aista, ca daca ma enervez ap o sa-mi multumesti ca o sa te scap pentru totdeauna de dansu.

 

@, Unde am injurat? Pe cine am injurat? De ce sa-i trimiti lui Dani PM cu mine? Eu in general is Elvetia aici.

Link to comment
Share on other sites

Ah da, am uitat sa specific. Eu, dya si kawse putem sa-l injuram sau sa ne batem joc cat vrem de el.

Ceilalti, de va vad ca comunicati cu el, v-ati luat coltunii si sa aveti un an nou autist.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dya ai injurat, am facut screen si PM. Dani a zis ca te lasa ca mna, dar eu voi insista sa iti iei warn. Daca nu iei warn vb cu Bobo ca el iti da

daca parasti asa si la scoala, se explica de ce esti asa de retardardat poate prea multa ushiganie primesti de la colegii tai si de la atatea lovituri ai ceva comotii cerebrale


daca nu-i de la ushiganie, atunci unica explicatie e cand dadeai cu sapa pe deal de mic copil ai radicat sapa prea tare si ti-a cazut varful de fier in cap.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata.

 

Ces cu razborcile astea.

P.s-Scriu de pe mob ca nu sunt acasa.

Bai Izy nu mai apar pe lista de candidati pe tru ca sunt ''prea periculos" pentru aceasta functie.Plus ca Kelton nu are cum sa vada ca am avut r4 in 2014 in 69pierMobs ca sa dat wipe.Las ca ia un drug deal meu si iau sublider.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata.

 

Ces cu razborcile astea.

P.s-Scriu de pe mob ca nu sunt acasa.

Bai Izy nu mai apar pe lista de candidati pe tru ca sunt ''prea periculos" pentru aceasta functie.Plus ca Kelton nu are cum sa vada ca am avut r4 in 2014 in 69pierMobs ca sa dat wipe.Las ca ia un drug deal meu si iau sublider.

Pui o pila pt mini? Vin s eu

Link to comment
Share on other sites

@, Copilas din Calaras, tu de ce postezi? Dai PM cu mine lui Dani sa iau al 10-lea warn pentru 2 litere, cand eu nici nu eram in discutie? Da Dani ii plin cu PM-uri cu mine, el deam s-o saturat de posturile mele, la noi ii un pact neoficial, eu postez mai lejer, cu posturi lungi, iar el ma lasa cu 9 warnuri. Tu daca inca nu esti capabil sa faci o sentetizare, ap stai cuminte in banca ta si nu mai posta aici, ca nimeni nu are dorinta sa comunice cu tine, pleaca, data viitoare n-o sa fiu asa bun si am sa te matiresc ap blea cum o sa intalnesti 2017, asa o sa si-l termini, da caatare cu tine si asa ii *cenzurat*.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.