Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@@iZy ZEW, De ce pe el cand ai asa un alpha man pe aici ca mine?

 

Imi iau ramas bun de la toti prin P.O.H.U.I aici, ma las si de forum permanent.

SALUTIK :X

 

Asa un sfat: Nu mai pierdeti timpul prin jocuri si PC ca n-o sa ajungeti departe, mai degraba mai cititi o carte ca iti ramane ceva in cap pentru toata viata dar poate peste 3 - 4 ani o sa va vina mintea la unii si o sa constientizati ca investiti timpul inutil

Edited by Wall Street
Link to comment
Share on other sites

@, vseo, hai cu lideru wai, fii atent, care vrea ia lider, eu nu am zis la prikoale aici si nu fi sarcasm ca nu am nev.


Cand clanu ista era plin de Moldoveni era kaif, asta hohoho inca decand, cand inca ne jucam serios pe b-zone, da amuia tati is inactivi, mai vorghesc 2-3 si gata, dyablox, izy, ziceti ca nu-i drept, ce era inainte nu-i amuia...

Link to comment
Share on other sites

@, vseo, hai cu lideru wai, fii atent, care vrea ia lider, eu nu am zis la prikoale aici si nu fi sarcasm ca nu am nev.

Cand clanu ista era plin de Moldoveni era kaif, asta hohoho inca decand, cand inca ne jucam serios pe b-zone, da amuia tati is inactivi, mai vorghesc 2-3 si gata, dyablox, izy, ziceti ca nu-i drept, ce era inainte nu-i amuia...

csf... Unii au o viata. Nu toti traiesc intr-un joc. Unii au voluntariate, facultate etc...

Link to comment
Share on other sites

@, vseo, hai cu lideru wai, fii atent, care vrea ia lider, eu nu am zis la prikoale aici si nu fi sarcasm ca nu am nev.

 

Cand clanu ista era plin de Moldoveni era kaif, asta hohoho inca decand, cand inca ne jucam serios pe b-zone, da amuia tati is inactivi, mai vorghesc 2-3 si gata, dyablox, izy, ziceti ca nu-i drept, ce era inainte nu-i amuia...

As vrea sa joc ca înainte, dar nu rezist fizic, abia de reușesc sa fac o laba în weekend.

 

Nu mai vorbi cu degradatii, te rog să-l ignori.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Unii au voluntariate, facultate etc...

M-o rupt patanu =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Fix tu te ocupi cu voluntariatul si umbli la facultate, debil de 12 ani.
Link to comment
Share on other sites

M-o rupt patanu =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Fix tu te ocupi cu voluntariatul si umbli la facultate, debil de 12 ani.

1. Debil ii tactu c n-o reusit s-o scoata la timp

2. Nu am zis de mine idiotule. Am zis de tine si multi altii care fac voluntariat si facultate...

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu avem timp nici de labe cu samp-u ista...

vai de tn =))

 

Am zis de tine si multi altii care fac voluntariat si facultate...

okayyy mersi de promovare, data viitoare o replica fara insulte fata de parinti si te pup in frunte.
Link to comment
Share on other sites

@@eatseateats, Da pe nimeni nu intereseaza si zici tu, marsh de aici, eu inca is calm cu tine, crezi ca 24 de warnuri le-am luat degeaba? Eu ma tem ca te-ai mai arunca de undeva si a da jina pe mine ca te-am insultat pana ti-ai pierdut dorinta de-a trai.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.