Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@@iZy ZEW, Dea, ăla din partea stângă a instanței îi gruze aproape pe toți


Cică se scoală unul povestește povestește și îl întreabă unul din instanța, d-voastră sunteți la curent cu articolul 600 nu știu cât a codului civil? Și el tipa: Acum fac cunoștință cu el.

Ce câcat de pregătirea e asta, mă așteptam ceva elită pzdoase luând în considerare că e finala națională. De asta și mă fut în USM-ul ăsta.

Link to comment
Share on other sites

imi imaginez cum ma voi pregati maine cu 2 padrugi si alti 2 patani la unu la hata, maine dimineata pentru un concurs municipal

pacat ca nici nu reusim sa ne hidratam, dar fie, beti a merge mai bine treaba

Link to comment
Share on other sites

Dea, trist.

Mai huiova e când tusești o noapte întreagă, dormi o oră și la 7 te trezești pentru școală.

 

P.S. Mâine și eu la dugheală (din nou), ziua lui unul. Deam la vreo 3 zile de nașteri la rând mă duc, am uitat gustul apei.


Prea mulți născuți la sfârșitul lui Martie.

Link to comment
Share on other sites

@, heh, las'ca am si eu 2 care nu pun mana pe alcool. De dniuha lu' unu ne-am imbatat toti tufla si inca m-am ales cu o padruga dupa asta. O ramas la celalalt sa vedem si pa ceom.

Link to comment
Share on other sites

@@iZy ZEW, Ăsta care-și face ziua mâine încă e virginiache și ne-am gândit cu pațanii să punem câte 10 euro fiecare pentru o damă, cu contraceptive, prezic, curat tot. Dar ne-am gândit că la noi e ilegal astfel de servicii și amuș să nu ne trezim cu mentura în hată

 

P.S. De ziua ta dacă o să bată la ușă o damă, să știi că-i de la frățică. Deam dacă a veni mentura, eu n-am treabă :))


Hao că eu ies. nb.

Edited by yungVillain
Link to comment
Share on other sites

 

 

Eu am standarde mai înalte.

De-ai sti ce standart(ă) mi-o ramas de la ultima tusa drept recompensa ca-s cel mai pizdoshel din clasa :))

Succes la scoala, la mine de azi se incep weekend-urile prelungite.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.