Jump to content

RPG3 Opening


Bobo
 Share

Recommended Posts

Salut, am aflat si eu ca se va deschide un nou server si am zis sa ma apuc si eu pe aici, am mai jucat inainte aici dar nu mi-am facut cont pe forum asta a fost prin 2011, iar acum am ales sa-mi fac si cont pe forum. Tin sa precizez ca am jucat doar o saptamana aviz celor care au observat ca sunt doar de astazi inregistrat. Sper sa ne intelegem bine si sa fim vreo 500 de playeri la deschidere, va salut :D:*:)

Link to comment
Share on other sites

Chestia cu "iar pentru inceput vor fi alesi cativa admini si helperi de pe celelalte servere care vor mentine ordinea" De ce mai deschideti serverul daca bagati admini de pe rpg1/2, mi se pare o tampenie de ce sa fie ei dinou? nu au admin pe 1/2 ce le mai trebuie si pe 3 -_- , datile sanse si la alti nu numai la prieteni oamenilor, asta e o prostie. -_- Cer sa se faca dreptate, daca se va face asa ceva vreodata pe rpg1/2 cea ce nu cred.

Link to comment
Share on other sites

Ce-a mai ......... idee, voi nu va ganditi putini? rpg3 o sa aibe maxim 100 playeri intro luna, o sa va faca sa donati sa va i-a banii de asta ii facut, pt cp pt bunuri, etc, nu mai are de pe ce scoate bani de asta a facut rpg 3 :| doamne ce mentalitate aveti.. o sa fie aceeasi chestie ca rpg1 si rpg2 acelas gm, nimic diferit, doar ca o sa bagati bani si in rpg3 pt diverse chestii, o mare prostie.

 

Nu e adevărat. Gândește de două ori înainte să postezi. De ce am face chestia asta? Analizează puțin sistemul de donații. Vei vedea că s-au pus unele restricții. De nu le puneau, îi garantez că se scoteau mai mulți bani din donații. Nu asta are B-Zone în gând, ci distracția jucătorilor. :)

Chestia cu "iar pentru inceput vor fi alesi cativa admini si helperi de pe celelalte servere care vor mentine ordinea" De ce mai deschideti serverul daca bagati admini de pe rpg1/2, mi se pare o tampenie de ce sa fie ei dinou? nu au admin pe 1/2 ce le mai trebuie si pe 3 -_- , datile sanse si la alti nu numai la prieteni oamenilor, asta e o prostie. -_- Cer sa se faca dreptate, daca se va face asa ceva vreodata pe rpg1/2 cea ce nu cred.

Recitește, te rog, anunțul. Adminii și helperii sunt aleși de pe RPG1 și 2 pentru a avea grijă de server primele două săptămâni. După, se aleg admini, helperi, și lideri noi, nu de pe RPG1 și 2.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca cei care spun ca rpg3 este deschis pentru bani zic ca se inseala . Este deschis pentru a da sansa si altor jucatori care nu s-au putut remarca pe celelante server si pentru a mari comunitatea !

Link to comment
Share on other sites

Spun asta sa stie toti:

Orice miscare legata de B-Zone, este extrem de bine gandita, ganditi si voi putin... multi dintre jucatorii de sa:mp nu s-au apucat pana acum de b-zone pentru ca se gandeau ca nu are rost sa o ia de la 0 (pe 1 si 2 ma refer) cand foarte multi sunt bine stabiliti aici, iar ei nu o sa aiba sanse la aproape nimic, poate nici macar la o factiune ceva..

Acum cu deschiderea noului server, multi o sa se apuce pentru ca toti care or sa joace, o sa o ia de la 0, absolut toti.

Deci trebuie sa gandim totul bine, si chiar daca spunem noi ca nu e bine si etc, o sa vedeti ca o sa fie. Succes tutyror.

Felicitari B-Zone, tot inainte !!!

Link to comment
Share on other sites

Bobo, stiu ca este o limita la Test Drive... cum vom face? o sa fim 1000/1000 ... pana apucam sa dam toti examenul de condus ne apuca anu' nou.

Deci, cum o sa fie, primim liceentele la ineput gratis sau?

Sistemul de DMV este dinamic si pot da pana la 100 jucatori deodata examen.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.