Jump to content

RPG3 Opening


Bobo
 Share

Recommended Posts

Eu ma intreb altceva, din cate stiu /exam pot da maxim 10 persoane sau ceva de genul, si la ora 20:00 vor fi peste 200 :))... intrebarea e ce coada va fi la /exam ?

In vreo 5 ore or sa termine toti de dat examenul :))) asa zic eu.

Sper sa prind loc printe primi 10 sa ma vad scapat de aceasta.

Sau poate o sa puna sa poata da 20-30 odata...la inceput....

Nu se stie.

Link to comment
Share on other sites

In vreo 5 ore or sa termine toti de dat examenul :))) asa zic eu.

Sper sa prind loc printe primi 10 sa ma vad scapat de aceasta.

Sau poate o sa puna sa poata da 20-30 odata...la inceput....

Nu se stie.

 

Bobo a spus ca pot da 100 in acelasi timp.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Bobo a spus ca pot da 100 in acelasi timp.

 

Ar fi culmea sa se poata da doar 10, pentru ca a zis ca la 21:00 or sa fie eventuri si premii alea,alea, poate avem nevoie de permis....

oricum,cat dureaza 5minute traseul... ar fi destul si 50 sa dam odata... si in 20min dam 200-300.

Link to comment
Share on other sites

Foarte buna idee, le urez succes tuturor adminilor si helperilor care vor administra serverul , felicitari Bobo si c.o pentru initiativa si sper ca RPG 3 sa aiba acelasi succes pe care l-au avut si celelalte servere.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi culmea sa se poata da doar 10, pentru ca a zis ca la 21:00 or sa fie eventuri si premii alea,alea, poate avem nevoie de permis....

oricum,cat dureaza 5minute traseul... ar fi destul si 50 sa dam odata... si in 20min dam 200-300.

Nu cred ca se vor da mai mult de 80 /exam, oare se vor pune niste admini de inceput sa accepte reporturile care vor venii de gen :Vreau licente lider, sa fie cineva sa accepte, nu ma refer la mine, cineva cu grad mare rpg2/1
Link to comment
Share on other sites

@, a zis Bobo ca sistemul permite 100 de jucatori sa dea /exam. Ai timp sa-ti iei si licente, pentru ce iti trebuie daca nu esti intr-o factiune? E mai bine ca trebuie sa asteptam pentru ele, se reduce riscul de DM.

 

 

@, cu siguranta ca daca vei face o aplicatie buna vei primi o sansa.

 

 

Va urez succes tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.